TOPlist
X
Pro provedení akce musíš být přihlášen(a)
  Muž Žena
Jméno
Příjmení
Národnost
Email
Heslo
Heslo
Email
Heslo
Přihlásit trvale
Email
Na zadaný email bude odesláno zapomenuté heslo.
Vysledky.com

Výsledkový servis serveru Lidovky.cz

Vyber sport
Starší verze vysledky.com
Podmínky registrace na webu vysledky.com
Registrací uživatel dobrovolně poskytuje osobní údaje. Uživatel si je vědom svých práv plynoucích z ustanovení § 21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, zejména pokud zjistí nebo se domnívá, že provozovatel nebo třetí osoby pověřené provozovatelem provádějí zpracování jeho osobních údajů, které je v rozporu s ochranou soukromého a osobního života subjektu údajů nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, může požadovat doplnění, opravu, blokování nebo likvidaci svých osobních údajů.

Pro vstup či využití určitých součástí stránek a služeb vysledky.com se vyžaduje registrace, zaregistrovat se může i takový návštěvník stránek, který tyto stránky ani služby (zatím) nehodlá využívat.

Pro registraci se využívá formulář na přihlášení, který je vystaven na stránce s pravidly včetně pokynů k jeho vyplnění a odeslání.

Registrace není zpoplatněna.

Při registraci vyžaduje provozovatel jméno, příjmení a email registrovaného. Registrovaný je povinen sdělovat údaje pravdivě a úplně.

V případě pochybností o totožnosti registrovaného můžeme vyžadovat doložení pravosti uvedených údajů. Během této doby bude účet registrovaného pozastaven.

Při poskytnutí falešných údajů bude účet trvale zablokován a uživateli nebude umožněna další registrace.

Vícenásobná registrace není povolena, provozovatel má právo smazat duplicitní účty.

Pro registraci se využívá formulář na přihlášení, který je vystaven na stránce s pravidly včetně pokynů k jeho vyplnění a odeslání.

Poskytnutím údajů k registraci návštěvník souhlasí s tím, aby server vysledky.com údaje zpracovával, a to za účelem identifikování návštěvníka při užívání služeb, které server vysledky.com poskytuje, jako je například tipovačka, tvorba a správa soutěží, správa klubových karet, vkládání komentářů, fotek, sdílení videjí apod. Tento souhlas je možné kdykoli odvolat. V takovém případě registrace bude zrušena a budou odstraní příslušná uložená data.

Nakládání s osobními údaji je v souladu s platnými zákony.

Provozovatel nenese zodpovědnost za činnost svých uživatelů.

Souhlas se stanovenými pravidly se potvrzuje při registraci uživatele vysledky.com a to zaškrtnutím pole „Ano, souhlasím“.

Server vysledky.com je oprávněn tato pravidla měnit, tyto změny jsou pro návštěvníky závazné od okamžiku jejich zveřejnění.
Pravidla pro vkládání komentářů na webu vysledky.com
Zavazujete se nepřispívat do komentářů na webu vysledky.com pohoršujícím, hanlivým, nevhodným, vulgárním nebo jiným materiálem, který by mohl porušovat platné zákony ve vaší zemi, nebo platné mezinárodní právo. Web vysledky.com nenese zodpovědnost za obsah komentářů! Příspěvky vyjadřují názor jejich autorů a nemohou být považovány za reprezentativní. Je zakázáno vkládat příspěvky s reklamním sdělením. Tato činnost může vést k okamžitému a trvalému vykázání z webu a nebo upozornění vašeho poskytovatele internetových služeb (ISP) na vaši činnost, pokud bude uznáno za nutné. IP adresy všech příspěvků jsou ukládány pro případné uplatnění těchto opatření. Souhlasíte s tím, že administrátoři webu vysledky.com mají právo odstranit, upravit, přesunout nebo uzamknout jakékoliv téma nebo příspěvek, pokud to budou považovat za nutné. Dále mají administrátoři webu vysledky.com právo zakázat vkládání příspěvků z IP adresy, ze které byl vložen komentář nevyhovující těmto pravidlům. Jako uživatel souhlasíte se všemi údaji uloženými v databázi. Přestože web vysledky.com neposkytne tyto informace třetí straně nebo cizím osobám, nepřebírá zodpovědnost za jakýkoliv pokus o vniknutí do systému, který by mohl vést ke kompromitaci těchto dat. Komentáře jsou po uplynutí dvou let automaticky smazány, anonymní komentáře jsou automaticky mazány již po 14ti dnech.
Podmínky pro vkládání obdsahu na web vysledky.com
Obsahem se rozumí fotky, články, soubory a jiné materiály které web vysledky.com umožňuje vkládat do své databáze. Uložením obsahu dáváte i souhlas k dalšímu užívání materiálů na webu vysledky.com. Zavazujete se, že vámi uložený obsah smíte šířit, jste jeho autorem či vlastníkem práv. V případě že vložíte na web vysledky.com obsah ke kterému nemáte vlastnická práva a následně vznikne webu vysledky.com škoda způsobena vložením tohoto neoprávněného obsahu, bude tato škoda na vás vymáhána.
Anonymní komentář je po 14ti dnech automaticky smazán.
            souhlasím s pravidly
Nepřihlášen 18.03. > Domažlický GALKTIKOS se potápí - po dnešním derby Domažlice - Tachov, to bude pro pana Ticháčka opět bezestná noc - ti neumětelové z Prahy co to tady momentálně vedou za prvoligové prachy by měl okamžitě vyhnat , na hru se nedá dívat a jejich namachrovanost s kecama o 2 lize je k smíchu.
              souhlasím s pravidly
Nepřihlášen 18.03. > Blansko zabere a nespadne. Věřím jim.
              souhlasím s pravidly
Nepřihlášen 13.03. > Vzkaz pro admina: nejde se mě už vůbec zaregistrovat, nezobrazuje se mi možnosti pro zadání. Diky za odpověď
Dalibor Fridrich 14.03. > Registrace funguje bez problému, musel bych vědět více údajů, proč se vám registrovat nedaří. napište mi na mail webmaster@vysledky.com a zkusíme na to přijít.
              souhlasím s pravidly
Nepřihlášen 12.03. > Neruda69
Je to jen cizinecká legie v Ačku LTM + mladý Větrovec (ten za to nemůže)
ale odsun všech vlastních odchovanců do Béčka, Céčka i Déčka a nereflektování , že klub má reprezentovat Litoměřice a ne začínající
ztroskotance odjinud. To, že nejprve spadly i z divize řešil p. Větrovec
a slávychtiví neumětelové Litoměřicka po vzoru třeba Táborska. I Kacafírek
raději odešel, třebaže stále figuruje jako nejlepší střelec skoro rok a navíc
ani na nové štaci nehraje skoro vůbec. Prostě i do formátu okresu i kraje
se vkradl fenomén peníze, jako v celé společnosti. Je jen málo povolaných
a ještě méně vyvolených. Čest a sláva těm, kteří to na své úrovni dělají
ještě poctivě. Je jich ale méně a méně. Zdar sportu a fotbalu zvlášť!
              souhlasím s pravidly
Nepřihlášen 11.03. > Tak jsem slyšel že pry Půlpán z Městce odchází do Moravan.Pokud je to pravda,nebudou to mit Městečti borci jednoduchý. B.R
              souhlasím s pravidly
Načíst další
ADMIN
6 hod.
PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE