TOPlist
X
Pro provedení akce musíš být přihlášen(a)
  Muž Žena
Jméno
Příjmení
Národnost
Email
Heslo
Heslo
Email
Heslo
Přihlásit trvale
Email
Na zadaný email bude odesláno zapomenuté heslo.
Vysledky.com

Výsledkový servis serveru Lidovky.cz

Vyber sport
Starší verze vysledky.com
Podmínky registrace na webu vysledky.com
Registrací uživatel dobrovolně poskytuje osobní údaje. Uživatel si je vědom svých práv plynoucích z ustanovení § 21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, zejména pokud zjistí nebo se domnívá, že provozovatel nebo třetí osoby pověřené provozovatelem provádějí zpracování jeho osobních údajů, které je v rozporu s ochranou soukromého a osobního života subjektu údajů nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, může požadovat doplnění, opravu, blokování nebo likvidaci svých osobních údajů.

Pro vstup či využití určitých součástí stránek a služeb vysledky.com se vyžaduje registrace, zaregistrovat se může i takový návštěvník stránek, který tyto stránky ani služby (zatím) nehodlá využívat.

Pro registraci se využívá formulář na přihlášení, který je vystaven na stránce s pravidly včetně pokynů k jeho vyplnění a odeslání.

Registrace není zpoplatněna.

Při registraci vyžaduje provozovatel jméno, příjmení a email registrovaného. Registrovaný je povinen sdělovat údaje pravdivě a úplně.

V případě pochybností o totožnosti registrovaného můžeme vyžadovat doložení pravosti uvedených údajů. Během této doby bude účet registrovaného pozastaven.

Při poskytnutí falešných údajů bude účet trvale zablokován a uživateli nebude umožněna další registrace.

Vícenásobná registrace není povolena, provozovatel má právo smazat duplicitní účty.

Pro registraci se využívá formulář na přihlášení, který je vystaven na stránce s pravidly včetně pokynů k jeho vyplnění a odeslání.

Poskytnutím údajů k registraci návštěvník souhlasí s tím, aby server vysledky.com údaje zpracovával, a to za účelem identifikování návštěvníka při užívání služeb, které server vysledky.com poskytuje, jako je například tipovačka, tvorba a správa soutěží, správa klubových karet, vkládání komentářů, fotek, sdílení videjí apod. Tento souhlas je možné kdykoli odvolat. V takovém případě registrace bude zrušena a budou odstraní příslušná uložená data.

Nakládání s osobními údaji je v souladu s platnými zákony.

Provozovatel nenese zodpovědnost za činnost svých uživatelů.

Souhlas se stanovenými pravidly se potvrzuje při registraci uživatele vysledky.com a to zaškrtnutím pole „Ano, souhlasím“.

Server vysledky.com je oprávněn tato pravidla měnit, tyto změny jsou pro návštěvníky závazné od okamžiku jejich zveřejnění.
Pravidla pro vkládání komentářů na webu vysledky.com
Zavazujete se nepřispívat do komentářů na webu vysledky.com pohoršujícím, hanlivým, nevhodným, vulgárním nebo jiným materiálem, který by mohl porušovat platné zákony ve vaší zemi, nebo platné mezinárodní právo. Web vysledky.com nenese zodpovědnost za obsah komentářů! Příspěvky vyjadřují názor jejich autorů a nemohou být považovány za reprezentativní. Je zakázáno vkládat příspěvky s reklamním sdělením. Tato činnost může vést k okamžitému a trvalému vykázání z webu a nebo upozornění vašeho poskytovatele internetových služeb (ISP) na vaši činnost, pokud bude uznáno za nutné. IP adresy všech příspěvků jsou ukládány pro případné uplatnění těchto opatření. Souhlasíte s tím, že administrátoři webu vysledky.com mají právo odstranit, upravit, přesunout nebo uzamknout jakékoliv téma nebo příspěvek, pokud to budou považovat za nutné. Dále mají administrátoři webu vysledky.com právo zakázat vkládání příspěvků z IP adresy, ze které byl vložen komentář nevyhovující těmto pravidlům. Jako uživatel souhlasíte se všemi údaji uloženými v databázi. Přestože web vysledky.com neposkytne tyto informace třetí straně nebo cizím osobám, nepřebírá zodpovědnost za jakýkoliv pokus o vniknutí do systému, který by mohl vést ke kompromitaci těchto dat. Komentáře jsou po uplynutí dvou let automaticky smazány, anonymní komentáře jsou automaticky mazány již po 14ti dnech.
Podmínky pro vkládání obdsahu na web vysledky.com
Obsahem se rozumí fotky, články, soubory a jiné materiály které web vysledky.com umožňuje vkládat do své databáze. Uložením obsahu dáváte i souhlas k dalšímu užívání materiálů na webu vysledky.com. Zavazujete se, že vámi uložený obsah smíte šířit, jste jeho autorem či vlastníkem práv. V případě že vložíte na web vysledky.com obsah ke kterému nemáte vlastnická práva a následně vznikne webu vysledky.com škoda způsobena vložením tohoto neoprávněného obsahu, bude tato škoda na vás vymáhána.
Anonymní komentář je po 14ti dnech automaticky smazán.
            souhlasím s pravidly
Nepřihlášen 11.11. 2016 > Mohl by admin prosím opravit výsledek Zadní Třebaň-Nižbor B (3. třída Beroun) místo 0:0 na 3:0. Díky.
Dalibor Fridrich > Výsledek opraven, děkuji za upozornění.
              souhlasím s pravidly
Libor Neufus 11.10. 2016 > Hezký den, chci vytvořit tabulku pro probíhající soutěž starších přípravek. Soutěž jsem v systému založil, ale nevím jak správně vytvořit tabulku a zadat dosavadní výsledky. Byl by k dispozici nějaký manuál? Díky Neufus
Dalibor Fridrich > Hezký den, manuál není. Po vytvoření se soutěž zařadí mezi nezařazené soutěže kde čeká na schválení. Zápasy se vkládají v administraci na stránce soutěže ve staré verzi v levém sloupci odkaz zápasy. Tabulka se počítá automaticky z výsledků zápasů. Úpravy tabulky lze provést opět v administraci odkaz Tabulka. Povedlo se?
              souhlasím s pravidly
Nepřihlášen 28.08. 2016 > Již začala Divze žen a ve staré verzi není ještě změna proč?
Dalibor Fridrich > Protože nikdo soutěž na serveru nevytvořil. Můžete se toho ujmout, pokud vám zde soutěž chybí.
Dalibor Fridrich > Soutěže jsem vytvořil, najdete je na výsledkách.
              souhlasím s pravidly
Nepřihlášen 18.08. 2016 > Proč není nikde uvedena ˇ´CLD U18 kde se najdou výsledky z utkání
Dalibor Fridrich > Taková soutěž existuje? Jde o fotbal?
              souhlasím s pravidly
Nepřihlášen 17.08. 2016 > Dobrý den. Mohl byste přidat k našemu klubu (TJ Sokol Věřňovice), hrající I.B třídu skupinu C v Moravskoslezském kraji znak? Poslal bych Vám ho případně na email. Děkuji :-)
Dalibor Fridrich > Znak mi pošlete na mail v co nejlepší kvalitě, umístím vám ho ke klubu webmaster@vysledky.com
              souhlasím s pravidly
Načíst další
ADMIN
3 hod.
PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE