Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 18. září 2019
svátek má Kryštof.
Hlavní menu

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Soutěže ČR

Pohár FAČR

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

   Matouš Ilík (23)

Správce karty: webmaster
Bydliště:
E-mail:
Telefon:
Výška / Váha:0cm / 0kg
Čas / Stránky:0 h / 0
Poslední přihlášení:25.08.2019 10:13
ID karty:110538

Fotbal - kariéra hráče


2015-2018 FC Beňov, 2018-2019 TJ Sokol Dub nad Moravou, 2019 FC Beňov, 2019- TJ Sokol Jezernice

Současné působiště: TJ Sokol Jezernice - A-Tým

I.B třída - skupina A

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2019/20 7 585 7 0 0 0 0 0 0 3 0 0.00 >>
Celkem 7 585 7 0 0 0 0 0 0 3 0 0.00

I.A třída - skupina B

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2018/19 13 395 3 10 9 0 0 0 0 0 0 0.00 >>
2017/18 12 408 4 8 10 0 0 0 0 0 0 0.00 >>
2016/17 15 853 8 7 1 0 0 0 0 2 0 0.00 >>
2015/16 19 1607 18 1 1 0 0 0 0 5 0 0.00 >>
Celkem 59 3263 33 26 21 0 0 0 0 7 0 0.00

Zápasy - 2018/19 - I.A třída - skupina B

# Datum Domácí - Hosté výsl. M H G A P V více
3. 18.08. Chomoutov - Dub n.Moravou A 1:0 90 Z >>
4. 26.08. Kostelec - Dub n.Moravou A 5:0 90 Z >>
5. 01.09. Dub n.Moravou - Čechovice A 0:3 26 S >>
6. 08.09. Protivanov - Dub n.Moravou A 3:0 44 S >>
7. 15.09. Dub n.Moravou - Beňov A 1:3 7 S >>
8. 22.09. Kojetín - Dub n.Moravou A 4:3 0 L >>
9. 29.09. Dub n.Moravou - Určice A 0:2 0 L >>
11. 13.10. Dub n.Moravou - Slavonín A 0:1 4 S >>
12. 21.10. Brodek u Př. - Dub n.Moravou A 2:0 6 S >>
13. 27.10. Dub n.Moravou - Lipová A 1:5 1 S >>
14. 03.11. Dub n.Moravou - Bělotín A 1:2 0 L >>
16. 31.03. Beňov - Lipová A 0:4 0 L >>
17. 06.04. Bělotín - Beňov A 5:2 0 L >>
18. 14.04. Beňov - Plumlov A 1:0 0 L >>
20. 28.04. Beňov - Dub n.Moravou A 3:1 5 S >>
21. 05.05. Čechovice - Beňov A 3:1 0 L >>
22. 12.05. Beňov - Protivanov A 2:1 2 S >>
23. 19.05. Kostelec - Beňov A 5:4 0 L >>
24. 25.05. Kojetín - Beňov A 0:3 17 S >>
25. 02.06. Beňov - Určice A 4:1 12 S >>
26. 08.06. Lipník n. B. - Beňov A 5:4 0 L >>
15. 16.06. Brodek u Př. - Beňov A 3:6 90 Z >>