Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 20. července 2019
svátek má Ilja.
Hlavní menu

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

MS 2014         ME 2016

MS 2014 - kvalifikace ME 2016 - Francie

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

MS 2019       MS 2018

    NHL                 KHL

    LM                 EHT

Futsal

Florbal

MEŽ 2015      MSŽ 2014

MEM 2013      MEŽ 2013

Házená

   Robert Hlavica (43)

Správce karty: webmaster
Bydliště:
E-mail:
Telefon:
Výška / Váha:0cm / 0kg
Čas / Stránky:0 h / 0
Poslední přihlášení:06.09.2016 00:45
ID karty:99111

Fotbal - kariéra hráče

Pražský přebor

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2018/19 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0.00 >>
2016/17 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0.00 >>
2015/16 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0.00 >>
Celkem 1 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0.00

Zápasy - 2018/19 - Pražský přebor

# Datum Domácí - Hosté výsl. M H G A P V více
1. 11.08. Královice - Uhelné sklady A 2:4 0 >>
2. 17.08. Uhelné sklady - Hostivař A 1:1 0 >>
3. 25.08. Union Vršovice - Uhelné sklady A 0:2 0 >>
4. 31.08. Uhelné sklady - Dukla JM A 2:0 0 >>
5. 09.09. ABC Braník - Uhelné sklady A 0:4 0 >>
6. 15.09. Vyšehrad B - Uhelné sklady A 2:5 0 >>
7. 22.09. Uhelné sklady - Újezd P4 A 1:1 0 >>
8. 28.09. Viktoria Žižkov B - Uhelné sklady A 2:3 0 >>
9. 06.10. Uhelné sklady - Motorlet Praha A 4:1 0 >>
10. 14.10. Třeboradice - Uhelné sklady A 1:1 0 >>
11. 20.10. Uhelné sklady - Tempo A 1:1 0 >>
12. 28.10. Admira Praha B - Uhelné sklady A 1:2 1 S >>
13. 03.11. Uhelné sklady - ČAFC Praha A 3:1 0 S >>
14. 10.11. Podolí - Uhelné sklady A 0:3 0 S >>
15. 17.11. Uhelné sklady - Př. Kopanina A 4:4 0 S >>
16. 09.03. Uhelné sklady - Královice A 2:2 0 S >>
17. 16.03. Hostivař - Uhelné sklady A 0:2 0 S >>
18. 23.03. Uhelné sklady - Union Vršovice A 5:2 0 S >>
19. 30.03. Dukla JM - Uhelné sklady A 1:1 0 S >>
20. 06.04. Uhelné sklady - ABC Braník A 3:1 0 S >>
21. 13.04. Uhelné sklady - Vyšehrad A 1:4 0 S >>
22. 18.04. Újezd P4 - Uhelné sklady A 3:1 0 S >>
23. 27.04. Uhelné sklady - Viktoria Žižkov A 1:4 0 S >>
24. 01.05. Motorlet Praha B - Uhelné sklady A 8:1 0 S >>
26. 18.05. Tempo - Uhelné sklady A 1:2 0 S >>
27. 24.05. Uhelné sklady - Admira Praha A 3:2 0 S >>
28. 01.06. ČAFC Praha - Uhelné sklady A 1:8 0 S >>
29. 08.06. Uhelné sklady - Podolí A 2:2 0 S >>
30. 15.06. Př. Kopanina - Uhelné sklady A 4:2 0 S >>