VS=2016/17 Výsledky
Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 26. května 2020
svátek má Filip.
Hlavní menu

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

MS 2014         ME 2016

MS 2014 - kvalifikace ME 2016 - Francie

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

MS 2019       MS 2018

    NHL                 KHL

    LM                 EHT

Futsal

Florbal

MEŽ 2015      MSŽ 2014

MEM 2013      MEŽ 2013

Házená

   Jan Michalec (22)

Správce karty: webmaster
Bydliště:
E-mail:
Telefon:
Výška / Váha:0cm / 0kg
Čas / Stránky:0 h / 0
Poslední přihlášení:03.10.2019 05:30
ID karty:91666

Fotbal - kariéra hráče


2015-2019 ČSK Uherský Brod, 2019- FC Strání

Současné působiště: FC Strání - A-Tým

Pohár FAČR - MOL cup

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2019/20 2 167 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0.00 >>
Celkem 2 167 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0.00

Divize - skupina E

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2019/20 13 1139 13 0 0 9 0 0 0 6 0 0.00 >>
Celkem 13 1139 13 0 0 9 0 0 0 6 0 0.00

Moravskoslezská fotbalová liga

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2018/19 9 369 4 5 1 1 0 0 0 0 0 0.00 >>
2017/18 26 1113 12 14 1 1 0 0 0 1 0 0.00 >>
Celkem 35 1482 16 19 2 2 0 0 0 1 0 0.00

Divize - skupina D

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2018/19 14 1204 14 0 0 5 0 0 0 2 0 0.00 >>
2016/17 29 1768 23 6 1 12 0 0 0 3 0 0.00 >>
2015/16 24 1328 16 8 2 3 0 2 0 2 0 0.00 >>
Celkem 67 4300 53 14 3 20 0 2 0 7 0 0.00

Zápasy - 2016/17 - Divize - skupina D

# Datum Domácí - Hosté výsl. M H G A P V více
1. 07.08. Bystřice n.P. - Uherský Brod A 0:1 22 S >>
2. 13.08. Uherský Brod - Hodonín A 1:3 65 Z >>
3. 21.08. Stará Říše - Uherský Brod A 1:1 35 S >>
4. 27.08. Bzenec - Uherský Brod A 1:4 73 Z 1 >>
5. 03.09. Uherský Brod - Žďár n.Sázavou A 6:3 76 Z 3 >>
6. 10.09. Holešov - Uherský Brod A 2:4 60 Z >>
15. 14.09. Uherský Brod - Rosice A 3:1 23 S >>
7. 17.09. Uherský Brod - Brumov A 3:0 20 S >>
8. 25.09. Tasovice - Uherský Brod A 0:2 58 Z >>
9. 01.10. Uherský Brod - Velká Bíteš A 1:0 0 L >>
10. 09.10. Vrchovina - Uherský Brod A 1:1 16 S >>
11. 15.10. Uherský Brod - Břeclav A 1:2 64 Z >>
12. 23.10. Slavoj Polná - Uherský Brod A 1:2 41 Z 1 >>
13. 29.10. Uherský Brod - Pelhřimov A 3:1 70 Z >>
14. 06.11. Slavičín - Uherský Brod A 1:2 72 Z >>
16. 12.11. Uherský Brod - Bystřice n.P. A 2:1 90 Z >>
17. 18.03. Hodonín - Uherský Brod A 4:5 74 Z 2 >>
18. 25.03. Uherský Brod - Stará Říše A 3:1 65 Z >>
19. 01.04. Uherský Brod - Bzenec A 4:2 62 Z 1 >>
20. 09.04. Žďár n.Sázavou - Uherský Brod A 0:1 88 Z >>
21. 15.04. Uherský Brod - Holešov A 2:0 67 Z >>
22. 23.04. Brumov - Uherský Brod A 1:0 44 S >>
23. 29.04. Uherský Brod - Tasovice A 7:1 72 Z 1 >>
24. 07.05. Velká Bíteš - Uherský Brod A 0:1 83 Z 1 >>
30. 10.05. Rosice - Uherský Brod A 0:2 75 Z >>
25. 13.05. Uherský Brod - Vrchovina A 1:0 68 Z >>
26. 20.05. Břeclav - Uherský Brod A 0:3 80 Z 1 >>
27. 27.05. Uherský Brod - Slavoj Polná A 3:1 60 Z >>
28. 04.06. Pelhřimov - Uherský Brod A 1:1 73 Z 1 >>
29. 10.06. Uherský Brod - Slavičín A 0:0 71 Z >>