VS= Výsledky
Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 25. května 2020
svátek má Viola.
Hlavní menu

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

MS 2014         ME 2016

MS 2014 - kvalifikace ME 2016 - Francie

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

MS 2019       MS 2018

    NHL                 KHL

    LM                 EHT

Futsal

Florbal

MEŽ 2015      MSŽ 2014

MEM 2013      MEŽ 2013

Házená

   Jaroslav Petržílka (28)

Správce karty:
Bydliště:Kladno
E-mail:
Telefon:
Výška / Váha:0cm / 0kg
Čas / Stránky:8 h / 432
Poslední přihlášení:14.09.2017 22:55
ID karty:77250

Oblíbené kluby

Fotbal: SK Zichovec

Fotbal - kariéra hráče


2015-2016 Sokol Jedomělice, 2016- SK Slavoj Pozdeň

Současné působiště: SK Slavoj Pozdeň - A-Tým

III. třída, skupina B - Kladno

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2019/20 1 90 1 0 0 2 0 0 0 0 0 0.00 >>
2018/19 6 381 3 3 0 7 2 0 0 0 0 0.00 >>
2016/17 23 2025 23 0 1 32 24 0 0 3 0 0.00 >>
Celkem 30 2496 27 3 1 41 26 0 0 3 0 0.00

Okresní přebor - Kladno

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2019/20 12 1080 12 0 0 8 9 0 0 1 0 0.00 >>
2018/19 22 1980 22 0 0 20 14 0 0 3 0 0.00 >>
2017/18 26 2340 26 0 0 25 15 0 0 3 0 0.00 >>
Celkem 60 5400 60 0 0 53 38 0 0 7 0 0.00

IV. Třída - Kladno

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2017/18 3 163 1 2 0 4 0 0 0 0 0 0.00 >>
Celkem 3 163 1 2 0 4 0 0 0 0 0 0.00

IV. třída, skupina B - Kladno

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2016/17 2 180 2 0 0 3 0 0 0 0 0 0.00 >>
Celkem 2 180 2 0 0 3 0 0 0 0 0 0.00

I.A třída skupina B

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2015/16 23 1577 16 7 0 4 0 0 0 3 0 0.00 >>
Celkem 23 1577 16 7 0 4 0 0 0 3 0 0.00

Zápasy - 2019/20 - Okresní přebor - Kladno

# Datum Domácí - Hosté výsl. M H G A P V více
1. 25.08. Novo Kladno - Pozdeň A 4:1 90 Z 1 >>
3. 08.09. Brandýsek - Pozdeň A 4:3 90 Z 2 >>
4. 14.09. Pozdeň - Libušín A 4:1 90 Z 1 >>
5. 21.09. Vraný - Pozdeň A 4:5 90 Z 1 2 >>
6. 28.09. Pozdeň - Zlonice A 5:6 90 Z 2 2 >>
7. 05.10. SK Buštěhrad - Pozdeň A 1:0 90 Z >>
8. 13.10. Velvary B - Pozdeň A 5:4 90 Z 1 1 >>
9. 19.10. Pozdeň - Černuc A 0:5 90 Z >>
10. 26.10. Smečno - Pozdeň A 4:7 90 Z 1 2 >>
11. 02.11. Pozdeň - Baník Švermov A 0:2 90 Z >>
12. 10.11. Sn Kladno - Pozdeň A 3:1 90 Z 1 >>
13. 16.11. Pozdeň - Lidice A 1:2 90 Z >>

Zápasy - 2019/20 - III. třída, skupina B - Kladno

# Datum Domácí - Hosté výsl. M H G A P V více
9. 20.10. Pozdeň B - Stehelčeves A 3:2 90 Z 2 >>