VS=2015/16 Výsledky
Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 3. dubna 2020
svátek má Richard.
Hlavní menu

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

MS 2014         ME 2016

MS 2014 - kvalifikace ME 2016 - Francie

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

MS 2019       MS 2018

    NHL                 KHL

    LM                 EHT

Futsal

Florbal

MEŽ 2015      MSŽ 2014

MEM 2013      MEŽ 2013

Házená

   Denis Bořucký (26)

Správce karty: uknina7
Bydliště:
E-mail:
Telefon:
Výška / Váha:0cm / 0kg
Čas / Stránky:0 h / 0
Poslední přihlášení:14.03.2013 15:18
ID karty:74500

Fotbal - kariéra hráče


2013-2015 Slezský FC Opava, 2015- SK Moravan Oldřišov

Současné působiště: Slezský FC Opava - Dorost U-19

Moravskoslezský krajský přebor

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2019/20 16 1434 16 0 0 9 0 1 0 4 0 0.00 >>
2018/19 25 2225 25 0 1 13 0 0 0 10 1 0.00 >>
Celkem 41 3659 41 0 1 22 0 1 0 14 1 0.00

I.A třída mužů skupina A

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2016/17 25 2152 25 0 0 15 0 2 0 3 0 0.00 >>
2015/16 21 1791 21 0 0 11 0 0 0 5 0 0.00 >>
Celkem 46 3943 46 0 0 26 0 2 0 8 0 0.00

III. třída, skupina A - Opava

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2016/17 3 245 3 0 0 2 0 1 0 0 0 0.00 >>
Celkem 3 245 3 0 0 2 0 1 0 0 0 0.00

1.liga staršího dorostu U-19

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2012/13 3 270 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00 >>
Celkem 3 270 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00

Zápasy - 2015/16 - Rama Moravia I.A třída mužů sk.A

# Datum Domácí - Hosté výsl. M H G A P V více
2. 15.08. Štítina - Oldřišov A 2:0 90 Z >>
3. 23.08. Oldřišov - Jakubčovice A 1:4 90 Z 1 >>
4. 29.08. Krásné Loučky - Oldřišov A 1:0 90 Z >>
5. 06.09. Oldřišov - Darkovičky A 6:1 90 Z 3 >>
6. 12.09. Kylešovice - Oldřišov A 1:0 90 Z >>
7. 20.09. Oldřišov - Hlubina A 3:0 73 Z 1 >>
8. 27.09. Bílovec - Oldřišov A 4:1 90 Z >>
9. 04.10. Oldřišov - Bruntál A 0:3 90 Z >>
10. 11.10. Bohuslavice - Oldřišov A 2:7 90 Z 3 >>
11. 18.10. Oldřišov - Bolatice A 2:2 90 Z 1 >>
12. 25.10. Oldřišov - Chlebičov A 3:0 90 Z >>
13. 01.11. Mokré Lazce - Oldřišov A 2:0 90 Z >>
1. 08.11. Oldřišov - Slavkov A 3:2 90 Z >>
17. 27.03. Oldřišov - Krásné Loučky A 2:0 9 Z >>
23. 08.05. Oldřišov - Bohuslavice A 0:2 90 Z >>
24. 15.05. Bolatice - Oldřišov A 2:0 90 Z >>
25. 22.05. Chlebičov - Oldřišov A 1:2 90 Z >>
26. 29.05. Oldřišov - Mokré Lazce A 3:3 89 Z 2 >>
14. 05.06. Slavkov - Oldřišov A 5:1 90 Z >>
15. 12.06. Oldřišov - Štítina A 2:2 90 Z >>
16. 18.06. Jakubčovice - Oldřišov A 1:2 90 Z >>