VS=2015/16 Výsledky
Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 21. října 2019
svátek má Brigita.
Hlavní menu

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

MS 2014         ME 2016

MS 2014 - kvalifikace ME 2016 - Francie

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

MS 2019       MS 2018

    NHL                 KHL

    LM                 EHT

Futsal

Florbal

MEŽ 2015      MSŽ 2014

MEM 2013      MEŽ 2013

Házená

   Jan Bartůněk (25)

Správce karty:
Bydliště:
E-mail:
Telefon:
Výška / Váha:0cm / 0kg
Čas / Stránky:0 h / 0
Poslední přihlášení:21.03.2013 21:01
ID karty:58344

Fotbal - kariéra hráče


2011-2015 FK Dukla Praha, 2015- SK Uhelné sklady Praha

Současné působiště: FK Dukla Praha - Dorost U-19

Pražský přebor

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2018/19 24 1467 17 7 0 0 0 0 0 4 0 0.00 >>
2017/18 27 2203 25 2 1 5 0 3 0 3 0 0.00 >>
2016/17 12 1056 12 0 0 3 0 1 0 2 1 0.00 >>
2015/16 22 1926 21 1 0 2 0 0 0 7 0 0.00 >>
Celkem 85 6652 75 10 1 10 0 4 0 16 1 0.00

Česká liga - MD

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2010/11 2 160 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0.00 >>
Celkem 2 160 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0.00

Zápasy - 2015/16 - Pražský přebor

# Datum Domácí - Hosté výsl. M H G A P V více
7. 03.10. Př. Kopanina - Uhelné sklady A 3:0 36 S >>
8. 10.10. Uhelné sklady - ABC Braník A 0:2 90 Z >>
9. 17.10. Zličín - Uhelné sklady A 1:4 90 Z >>
10. 24.10. Uhelné sklady - Stodůlky A 1:3 90 Z >>
11. 31.10. Střešovice 1911 - Uhelné sklady A 0:7 90 Z 1 >>
12. 08.11. Motorlet Praha B - Uhelné sklady A 3:2 90 Z >>
13. 14.11. Uhelné sklady - Třeboradice A 1:3 90 Z >>
14. 22.11. Zbraslav - Uhelné sklady A 2:0 90 Z >>
16. 13.03. Uhelné sklady - ČAFC Praha A 3:3 90 Z >>
18. 25.03. Uhelné sklady - Bohemians A 1:0 90 Z >>
19. 02.04. Královice - Uhelné sklady A 3:3 90 Z >>
20. 09.04. Uhelné sklady - Cholupice A 3:4 90 Z 1 >>
21. 16.04. Union Vršovice - Uhelné sklady A 0:1 90 Z >>
22. 23.04. Uhelné sklady - Př. Kopanina A 0:2 90 Z >>
23. 30.04. ABC Braník - Uhelné sklady A 0:1 90 Z >>
24. 07.05. Uhelné sklady - Zličín A 3:1 90 Z >>
25. 15.05. Stodůlky - Uhelné sklady A 0:4 90 Z >>
26. 21.05. Uhelné sklady - Střešovice 1911 A 4:1 90 Z >>
27. 27.05. Uhelné sklady - Motorlet Praha A 1:0 90 Z >>
28. 05.06. Třeboradice - Uhelné sklady A 3:2 90 Z >>
29. 11.06. Uhelné sklady - Zbraslav A 1:6 90 Z >>
30. 15.06. Admira Praha B - Uhelné sklady A 4:0 90 Z >>