VS=2017/18 Výsledky
Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 17. února 2020
svátek má Miloslava.
Hlavní menu
  • ID: 1826
  • Návštěvy: 75/1
  • Fans: 4
  • web >
  • Teplice  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
6275
Týden:
75
Dnes:
4
On-line:
1

   Jakub Mašek (26)

Správce karty:
Bydliště:
E-mail:
Telefon:
Výška / Váha:0cm / 0kg
Čas / Stránky:0 h / 0
Poslední přihlášení:24.10.2010 22:21
ID karty:50073

Fotbal - kariéra hráče


2008- TJ Baník Osek

Současné působiště: TJ Baník Osek - A-Tým

I.B třída skupina B ÚKFS

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2019/20 14 1250 14 0 0 6 0 0 0 5 0 0.00 >>
2018/19 24 2160 24 0 0 0 0 0 0 5 0 0.00 >>
2010/11 5 198 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0.00 >>
2009/10 1 90 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00 >>
Celkem 44 3698 41 3 0 6 0 0 0 10 0 0.00

Okresní přebor - Teplice

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2017/18 25 2250 25 0 0 4 0 0 0 4 0 0.00 >>
2016/17 17 1337 17 0 0 1 0 0 0 2 0 0.00 >>
Celkem 42 3587 42 0 0 5 0 0 0 6 0 0.00

3. třída - Teplice

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2013/14 1 90 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00 >>
Celkem 1 90 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00

1.A třída skupina B - Ústecký

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2012/13 12 1080 12 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00 >>
Celkem 12 1080 12 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00

1.B třída skupina C

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2011/12 25 2241 25 0 0 2 0 1 0 0 0 0.00 >>
Celkem 25 2241 25 0 0 2 0 1 0 0 0 0.00

Marius Pedersen Cup 2011

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2010/11 4 360 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0.00 >>
Celkem 4 360 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0.00

Okresní přebor SD - Teplice

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2009/10 9 810 9 0 0 4 0 1 0 0 0 0.00 >>
2008/09 20 1710 19 0 1 6 0 0 0 2 0 0.00 >>
Celkem 29 2520 28 0 1 10 0 1 0 2 0 0.00

Zápasy - 2017/18 - Okresní přebor - Teplice

# Datum Domácí - Hosté výsl. M H G A P V více
1. 26.08. Osek - SK Dubí A 7:2 90 Z >>
2. 02.09. Soběchleby - Osek A 2:6 90 Z >>
3. 09.09. Osek - Sobědruhy A 2:1 90 Z >>
4. 16.09. Háj - Osek A 0:2 90 Z >>
5. 23.09. Osek - Trnovany A 1:0 90 Z 1 >>
6. 01.10. Bílina B - Osek A 1:0 90 Z >>
7. 07.10. Osek - Unčín A 2:1 90 Z >>
8. 14.10. Osek - Oldřichov A 2:0 90 Z >>
9. 21.10. Hostomice - Osek A 3:8 90 Z 1 >>
10. 28.10. Osek - Lahošť A 3:2 90 Z >>
11. 04.11. Hrobčice - Osek A 1:2 90 Z >>
12. 11.11. Osek - Proboštov A 2:4 90 Z >>
13. 18.11. Novosedlice - Osek A 2:4 90 Z >>
15. 31.03. Osek - Soběchleby A 3:1 90 Z >>
18. 21.04. Trnovany - Osek A 0:4 90 Z 1 >>
19. 28.04. Osek - Bílina A 6:1 90 Z >>
14. 01.05. SK Dubí - Osek A 2:1 90 Z >>
20. 05.05. Unčín - Osek A 0:1 90 Z >>
26. 08.05. Osek - Novosedlice A 3:0 90 Z >>
21. 13.05. Oldřichov B - Osek A 4:1 90 Z >>
22. 19.05. Osek - Hostomice A 1:5 90 Z >>
23. 26.05. Lahošť - Osek A 0:3 90 Z >>
24. 02.06. Osek - Hrobčice A 8:0 90 Z 1 >>
17. 06.06. Osek - Háj A 5:0 90 Z >>
25. 09.06. Proboštov B - Osek A 0:4 90 Z >>
Správce karty klubu: Štefan Zajkaš