VS=2008/09 Výsledky
Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 29. února 2020
svátek má Horymír.
Hlavní menu
  • ID: 1826
  • Návštěvy: 83/1
  • Fans: 4
  • web >
  • Teplice  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
6352
Týden:
83
Dnes:
2
On-line:
1

   Jakub Mašek (26)

Správce karty:
Bydliště:
E-mail:
Telefon:
Výška / Váha:0cm / 0kg
Čas / Stránky:0 h / 0
Poslední přihlášení:24.10.2010 22:21
ID karty:50073

Fotbal - kariéra hráče


2008- TJ Baník Osek

Současné působiště: TJ Baník Osek - A-Tým

I.B třída skupina B ÚKFS

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2019/20 14 1250 14 0 0 6 0 0 0 5 0 0.00 >>
2018/19 24 2160 24 0 0 0 0 0 0 5 0 0.00 >>
2010/11 5 198 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0.00 >>
2009/10 1 90 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00 >>
Celkem 44 3698 41 3 0 6 0 0 0 10 0 0.00

Okresní přebor - Teplice

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2017/18 25 2250 25 0 0 4 0 0 0 4 0 0.00 >>
2016/17 17 1337 17 0 0 1 0 0 0 2 0 0.00 >>
Celkem 42 3587 42 0 0 5 0 0 0 6 0 0.00

3. třída - Teplice

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2013/14 1 90 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00 >>
Celkem 1 90 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00

1.A třída skupina B - Ústecký

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2012/13 12 1080 12 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00 >>
Celkem 12 1080 12 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00

1.B třída skupina C

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2011/12 25 2241 25 0 0 2 0 1 0 0 0 0.00 >>
Celkem 25 2241 25 0 0 2 0 1 0 0 0 0.00

Marius Pedersen Cup 2011

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2010/11 4 360 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0.00 >>
Celkem 4 360 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0.00

Okresní přebor SD - Teplice

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2009/10 9 810 9 0 0 4 0 1 0 0 0 0.00 >>
2008/09 20 1710 19 0 1 6 0 0 0 2 0 0.00 >>
Celkem 29 2520 28 0 1 10 0 1 0 2 0 0.00

Zápasy - 2008/09 - Okresní přebor SD - Teplice

# Datum Domácí - Hosté výsl. M H G A P V více
1. 24.08. Rtyně - Osek A 1:7 90 Z >>
2. 30.08. Osek - Ledvice A 3:0 90 Z >>
3. 06.09. Duchcov - Osek A 6:2 90 Z 1 >>
5. 20.09. Osek - Lom A 2:3 90 Z >>
6. 28.09. Krupka - Osek A 2:2 90 Z >>
7. 04.10. Osek - Srbice A 1:2 90 Z >>
8. 12.10. Bořislav - Osek A 4:5 90 Z >>
9. 18.10. Osek - Sobědruhy A 2:2 90 Z 1 >>
10. 26.10. Horní Jiřetín - Osek A 3:5 90 Z >>
11. 01.11. Osek - Polerady A 6:4 90 Z >>
12. 05.04. Osek - Rtyně A 5:1 0 L >>
13. 12.04. Ledvice - Osek A 3:3 90 Z >>
14. 18.04. Osek - Duchcov A 1:2 90 Z >>
16. 03.05. Lom - Osek A 0:2 90 Z >>
17. 09.05. Osek - Krupka A 2:1 90 Z >>
18. 17.05. Srbice - Osek A 3:2 90 Z >>
19. 23.05. Osek - Bořislav A 4:1 90 Z 1 >>
20. 30.05. Sobědruhy - Osek A 1:1 90 Z >>
21. 06.06. Osek - Horní Jiřetín A 12:1 90 Z 3 >>
22. 13.06. Polerady - Osek A 4:3 90 Z >>
Správce karty klubu: Štefan Zajkaš