VS=2016/17 Výsledky
Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 5. července 2020
Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje.
Hlavní menu
  • ID: 1826
  • Návštěvy: 47/1
  • Fans: 4
  • web >
  • Teplice  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
6913
Týden:
47
Dnes:
1
On-line:
1

   Petr Kroft (44)

Správce karty:
Bydliště:
E-mail:
Telefon:
Výška / Váha:0cm / 0kg
Čas / Stránky:0 h / 0
Poslední přihlášení:04.09.2018 18:02
ID karty:46723

Fotbal - kariéra hráče


2008- TJ Baník Osek

Současné působiště: TJ Sokol Háj - A-Tým

I.B třída skupina B ÚKFS

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2019/20 5 95 0 5 9 1 0 0 0 0 0 0.00 >>
2013/14 4 212 3 1 0 2 0 0 0 0 0 0.00 >>
2010/11 11 551 7 4 14 0 0 0 0 0 0 0.00 >>
2009/10 23 1955 22 1 3 0 0 0 0 2 0 0.00 >>
2007/08 11 721 8 3 0 0 0 0 0 0 0 0.00 >>
Celkem 54 3534 40 14 26 3 0 0 0 2 0 0.00

Okresní přebor - Teplice

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2017/18 8 237 0 8 4 1 0 0 0 5 0 0.00 >>
2016/17 14 675 6 8 5 2 0 0 0 2 0 0.00 >>
2008/09 21 980 11 4 6 0 0 0 0 2 0 0.00 >>
Celkem 43 1892 17 20 15 3 0 0 0 9 0 0.00

3. třída - Teplice

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2013/14 9 692 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00 >>
2012/13 2 150 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00 >>
Celkem 11 842 11 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00

1.A třída skupina B - Ústecký

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2012/13 1 90 1 0 13 0 0 0 0 0 0 0.00 >>
Celkem 1 90 1 0 13 0 0 0 0 0 0 0.00

1.B třída skupina C

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2011/12 1 90 1 0 6 0 0 0 0 0 0 0.00 >>
Celkem 1 90 1 0 6 0 0 0 0 0 0 0.00

Marius Pedersen Cup 2011

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2010/11 2 135 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0.00 >>
Celkem 2 135 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0.00

Marius Pedersen Cup 2010

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2009/10 7 364 6 1 0 0 0 0 0 0 0 0.00 >>
Celkem 7 364 6 1 0 0 0 0 0 0 0 0.00

Zápasy - 2016/17 - Okresní přebor - Teplice

# Datum Domácí - Hosté výsl. M H G A P V více
5. 24.09. Osek - Háj A 2:3 0 L >>
6. 01.10. Trnovany - Osek A 1:5 55 Z >>
7. 08.10. Osek - Sobědruhy A 3:1 0 L >>
8. 15.10. Novosedlice - Osek A 0:5 20 S >>
10. 29.10. Osek - Hostomice A 2:0 20 S >>
11. 05.11. Hrobčice - Osek A 2:1 16 S >>
12. 12.11. Osek - Bílina A 4:1 44 S 1 >>
13. 20.11. Osek - Modlany A 8:2 24 S >>
14. 25.03. Lahošť - Osek A 1:7 15 S >>
15. 01.04. Osek - Proboštov A 1:2 10 S >>
16. 09.04. Oldřichov B - Osek A 0:1 0 L >>
17. 15.04. Osek - Kostomlaty A 2:5 90 Z >>
18. 22.04. Háj - Osek A 3:1 44 S >>
19. 29.04. Osek - Trnovany A 2:3 90 Z >>
21. 13.05. Osek - Novosedlice A 3:5 90 Z 1 >>
23. 27.05. Hostomice - Osek A 4:2 65 Z >>
24. 03.06. Osek - Hrobčice A 8:0 0 L >>
25. 11.06. Bílina B - Osek A 3:0 90 Z >>
26. 16.06. Modlany B - Osek A 0:3 0 L >>
Správce karty klubu: Štefan Zajkaš