Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 20. července 2019
svátek má Ilja.
Hlavní menu

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

MS 2014         ME 2016

MS 2014 - kvalifikace ME 2016 - Francie

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

MS 2019       MS 2018

    NHL                 KHL

    LM                 EHT

Futsal

Florbal

MEŽ 2015      MSŽ 2014

MEM 2013      MEŽ 2013

Házená

   Jan Karlík (22)

Správce karty:
Bydliště:
E-mail:
Telefon:
Výška / Váha:0cm / 0kg
Čas / Stránky:0 h / 0
Poslední přihlášení:11.08.2012 15:40
ID karty:39804

Fotbal - kariéra hráče

Krajský přebor - Pardubický kraj

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2018/19 26 2212 25 1 1 1 0 0 0 0 0 0.00 >>
2017/18 29 2568 29 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00 >>
2015/16 29 1776 18 11 0 1 0 0 0 1 0 0.00 >>
Celkem 84 6556 72 12 1 2 0 0 0 1 0 0.00

Pardubická I.A třída

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2016/17 23 1949 21 2 0 0 0 0 0 2 0 0.00 >>
Celkem 23 1949 21 2 0 0 0 0 0 2 0 0.00

Krajský přebor dorostu U-19

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2013/14 7 630 7 0 0 1 0 0 0 0 0 0.00 >>
2012/13 22 1980 22 0 0 2 0 0 0 1 0 0.00 >>
2011/12 22 1210 13 9 1 2 0 0 0 2 0 0.00 >>
Celkem 51 3820 42 9 1 5 0 0 0 3 0 0.00

1.B třída skupina B

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2011/12 1 90 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00 >>
Celkem 1 90 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00

1.třída SD skupina B

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2011/12 21 1879 21 0 0 10 0 0 0 0 0 0.00 >>
Celkem 21 1879 21 0 0 10 0 0 0 0 0 0.00

1.třída SŽ skupina B

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2010/11 14 1087 14 0 0 21 0 0 0 0 0 0.00 >>
Celkem 14 1087 14 0 0 21 0 0 0 0 0 0.00

Krajský přebor MD - Pardubický k.

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2010/11 2 160 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00 >>
Celkem 2 160 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00

Zápasy - 2018/19 - Krajský přebor - Pardubický kraj

# Datum Domácí - Hosté výsl. M H G A P V více
1. 12.08. Lanškroun - Luže A 2:1 90 Z >>
2. 18.08. Choceň - Lanškroun A 0:1 90 Z >>
3. 26.08. Lanškroun - Letohrad A 2:0 90 Z >>
4. 02.09. Hlinsko - Lanškroun A 1:0 90 Z >>
5. 09.09. Lanškroun - Svitavy A 1:2 90 Z >>
6. 15.09. Žamberk - Lanškroun A 0:1 90 Z >>
7. 22.09. Lanškroun - Litomyšl A 1:0 90 Z >>
8. 30.09. Lanškroun - Česká Třebová A 2:1 90 Z >>
9. 07.10. H. Městec - Lanškroun A 1:2 90 Z >>
10. 13.10. Lanškroun - Moravany A 5:0 90 Z >>
11. 21.10. Dolní Újezd - Lanškroun A 2:3 90 Z >>
12. 27.10. Lanškroun - Mor. Třebová A 1:0 90 Z >>
13. 03.11. Holice - Lanškroun A 0:3 90 Z >>
14. 11.11. Lanškroun - Chrudim A 3:2 90 Z >>
15. 17.11. Třemošnice - Lanškroun A 0:3 88 Z >>
16. 10.03. Luže - Lanškroun A 0:6 90 Z >>
17. 17.03. Lanškroun - Choceň A 5:1 90 Z 1 >>
18. 23.03. Letohrad - Lanškroun A 1:0 90 Z >>
19. 31.03. Lanškroun - Hlinsko A 3:2 90 Z >>
20. 07.04. Svitavy - Lanškroun A 1:4 66 Z >>
21. 14.04. Lanškroun - Žamberk A 8:1 33 S >>
22. 20.04. Litomyšl - Lanškroun A 0:1 90 Z >>
23. 27.04. Česká Třebová - Lanškroun A 0:4 90 Z >>
24. 04.05. Lanškroun - H. Městec A 3:2 90 Z >>
25. 12.05. Moravany - Lanškroun A 2:3 90 Z >>
26. 19.05. Lanškroun - Dolní Újezd A 0:1 46 Z >>
29. 08.06. Chrudim B - Lanškroun A 0:1 0 L >>