VS=2016/17 Výsledky
Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 13. listopadu 2019
svátek má Tibor.
Hlavní menu

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

MS 2014         ME 2016

MS 2014 - kvalifikace ME 2016 - Francie

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

MS 2019       MS 2018

    NHL                 KHL

    LM                 EHT

Futsal

Florbal

MEŽ 2015      MSŽ 2014

MEM 2013      MEŽ 2013

Házená

   Tomáš Svoboda (31)

Správce karty:
Bydliště:
E-mail:
Telefon:
Výška / Váha:0cm / 0kg
Čas / Stránky:0 h / 0
Poslední přihlášení:04.08.2011 16:08
ID karty:38276

Fotbal - kariéra hráče

Česká fotbalová liga

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2017/18 17 1412 16 1 0 0 0 0 0 4 0 0.00 >>
2013/14 1 90 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00 >>
2012/13 10 900 10 0 0 1 0 0 0 2 0 0.00 >>
2011/12 30 2537 28 2 0 2 0 0 0 3 0 0.00 >>
2009/10 9 810 9 0 0 1 0 0 0 2 0 0.00 >>
2008/09 33 2927 33 0 0 1 0 0 0 7 0 0.00 >>
2007/08 27 1830 20 7 0 0 0 0 0 4 0 0.00 >>
Celkem 127 10506 117 10 0 5 0 0 0 22 0 0.00

Divize - skupina B

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2016/17 29 2610 29 0 0 1 0 0 0 4 0 8.00 >>
2015/16 27 2430 27 0 2 2 0 0 0 6 0 0.00 >>
Celkem 56 5040 56 0 2 3 0 0 0 10 0 8.00

Městský přebor - Brno-město

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2016/17 7 479 6 1 1 0 0 0 0 0 0 0.00 >>
Celkem 7 479 6 1 1 0 0 0 0 0 0 0.00

IV. třída, skupina A - Praha-západ

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2016/17 3 98 0 3 2 0 0 0 0 0 0 0.00 >>
Celkem 3 98 0 3 2 0 0 0 0 0 0 0.00

I.A třída skupina B

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2015/16 1 90 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0.00 >>
Celkem 1 90 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0.00

Pohár ČMFS

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2011/12 1 75 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00 >>
Celkem 1 75 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00

1.liga

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2009/10 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0.00 >>
Celkem 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0.00

Zápasy - 2016/17 - Divize - skupina B

# Datum Domácí - Hosté výsl. M H G A P V více
1. 14.08. Nymburk - Meteor A 1:2 90 Z >>
2. 20.08. Velvary - Nymburk A 0:5 90 Z >>
3. 28.08. Nymburk - Neratovice A 5:1 90 Z >>
4. 03.09. Chomutov - Nymburk A 1:2 90 Z >>
5. 11.09. Nymburk - Souš A 2:1 90 Z >>
6. 17.09. Štětí - Nymburk A 0:2 90 Z >>
7. 25.09. Nymburk - Mostecký FK A 2:0 90 Z >>
8. 01.10. Tatran Rakovník - Nymburk A 1:4 90 Z >>
9. 09.10. Nymburk - Hostouň A 3:1 90 Z >>
10. 15.10. Nový Bor - Nymburk A 1:2 90 Z >>
11. 23.10. Nymburk - SK Kladno A 2:1 90 Z >>
12. 29.10. Český Brod - Nymburk A 1:3 90 Z >>
13. 06.11. Nymburk - Brozany A 2:3 90 Z >>
14. 13.11. Úvaly - Nymburk A 1:2 90 Z >>
15. 20.11. Nymburk - Libiš A 5:0 90 Z >>
16. 12.03. Meteor - Nymburk A 2:1 90 Z >>
17. 19.03. Nymburk - Velvary A 2:1 90 Z >>
18. 25.03. Neratovice - Nymburk A 0:2 90 Z >>
19. 02.04. Nymburk - Chomutov A 3:0 90 Z >>
20. 09.04. Souš - Nymburk A 0:2 90 Z >>
21. 14.04. Nymburk - Štětí A 3:2 90 Z 1 >>
22. 22.04. Mostecký FK - Nymburk A 2:0 90 Z >>
23. 29.04. Nymburk - Tatran Rakovník A 1:2 90 Z >>
25. 14.05. Nymburk - Nový Bor A 2:0 90 Z >>
26. 20.05. SK Kladno - Nymburk A 2:1 90 Z >>
27. 28.05. Nymburk - Český Brod A 2:1 90 Z >>
28. 04.06. Brozany - Nymburk A 3:2 90 Z >>
29. 11.06. Nymburk - Úvaly A 1:0 90 Z >>
30. 17.06. Libiš - Nymburk A 3:2 90 Z >>

Zápasy - 2016/17 - Městský přebor - Brno-město

# Datum Domácí - Hosté výsl. M H G A P V více
3. 20.08. SK Obřany - Bosonohy A 2:3 90 Z >>
4. 27.08. Bosonohy B - Lelekovice A 1:1 46 Z >>
2. 30.08. Bosonohy B - Starý Lískovec A 3:1 74 Z >>
5. 04.09. Líšeň C - Bosonohy A 4:2 0 L >>
7. 18.09. Slovan Brno B - Bosonohy A 6:4 65 Z >>
11. 15.10. Řečkovice - Bosonohy A 0:5 70 Z >>
12. 23.10. Svratka B - Bosonohy A 2:1 90 Z >>
1. 05.11. Medlánky B - Bosonohy A 4:1 44 S >>

Zápasy - 2016/17 - IV. třída, skupina A - Praha-západ

# Datum Domácí - Hosté výsl. M H G A P V více
2. 04.09. Zlatníky B - Bojanovice A 1:3 38 S >>
3. 11.09. Psáry B - Zlatníky A 3:2 26 S >>
4. 18.09. Zlatníky B - Zvole A 0:4 0 L >>
8. 16.10. Zlatníky B - Libeň A 4:2 0 L >>
9. 23.10. Zlatníky B - Pikovice A 7:3 34 S >>