Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 20. července 2019
svátek má Ilja.
Hlavní menu

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

MS 2014         ME 2016

MS 2014 - kvalifikace ME 2016 - Francie

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

MS 2019       MS 2018

    NHL                 KHL

    LM                 EHT

Futsal

Florbal

MEŽ 2015      MSŽ 2014

MEM 2013      MEŽ 2013

Házená

   Jan Ehrenberger (30)

Správce karty:
Bydliště:
E-mail:
Telefon:
Výška / Váha:0cm / 0kg
Čas / Stránky:0 h / 0
Poslední přihlášení:04.08.2011 13:54
ID karty:35270

Fotbal - kariéra hráče

Krajský přebor - Pardubický kraj

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2018/19 30 2700 30 0 0 0 0 0 0 2 0 0.00 >>
2017/18 29 2610 29 0 0 0 0 0 0 2 0 0.00 >>
2015/16 2 180 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0.00 >>
Celkem 61 5490 61 0 0 0 0 0 0 6 0 0.00

Pardubická I.A třída

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2016/17 4 360 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00 >>
Celkem 4 360 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00

Divize - skupina C

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2016/17 27 2430 27 0 1 0 0 0 0 3 0 0.00 >>
2015/16 26 2295 26 0 2 0 0 0 0 2 0 0.00 >>
Celkem 53 4725 53 0 3 0 0 0 0 5 0 0.00

Česká fotbalová liga

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2009/10 1 90 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00 >>
2007/08 13 1170 13 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00 >>
2006/07 1 90 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00 >>
Celkem 15 1350 15 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00

1.A třída skupina B - Středočeský kraj

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2008/09 3 270 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00 >>
Celkem 3 270 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00

Zápasy - 2018/19 - Krajský přebor - Pardubický kraj

# Datum Domácí - Hosté výsl. M H G A P V více
1. 12.08. Lanškroun - Luže A 2:1 90 Z >>
2. 18.08. Choceň - Lanškroun A 0:1 90 Z >>
3. 26.08. Lanškroun - Letohrad A 2:0 90 Z >>
4. 02.09. Hlinsko - Lanškroun A 1:0 90 Z >>
5. 09.09. Lanškroun - Svitavy A 1:2 90 Z >>
6. 15.09. Žamberk - Lanškroun A 0:1 90 Z >>
7. 22.09. Lanškroun - Litomyšl A 1:0 90 Z >>
8. 30.09. Lanškroun - Česká Třebová A 2:1 90 Z >>
9. 07.10. H. Městec - Lanškroun A 1:2 90 Z >>
10. 13.10. Lanškroun - Moravany A 5:0 90 Z >>
11. 21.10. Dolní Újezd - Lanškroun A 2:3 90 Z >>
12. 27.10. Lanškroun - Mor. Třebová A 1:0 90 Z >>
13. 03.11. Holice - Lanškroun A 0:3 90 Z >>
14. 11.11. Lanškroun - Chrudim A 3:2 90 Z >>
15. 17.11. Třemošnice - Lanškroun A 0:3 90 Z >>
16. 10.03. Luže - Lanškroun A 0:6 90 Z >>
17. 17.03. Lanškroun - Choceň A 5:1 90 Z >>
18. 23.03. Letohrad - Lanškroun A 1:0 90 Z >>
19. 31.03. Lanškroun - Hlinsko A 3:2 90 Z >>
20. 07.04. Svitavy - Lanškroun A 1:4 90 Z >>
21. 14.04. Lanškroun - Žamberk A 8:1 90 Z >>
22. 20.04. Litomyšl - Lanškroun A 0:1 90 Z >>
23. 27.04. Česká Třebová - Lanškroun A 0:4 90 Z >>
24. 04.05. Lanškroun - H. Městec A 3:2 90 Z >>
25. 12.05. Moravany - Lanškroun A 2:3 90 Z >>
26. 19.05. Lanškroun - Dolní Újezd A 0:1 90 Z >>
27. 25.05. Mor. Třebová - Lanškroun A 1:2 90 Z >>
28. 01.06. Lanškroun - Holice A 2:1 90 Z >>
29. 08.06. Chrudim B - Lanškroun A 0:1 90 Z >>
30. 15.06. Lanškroun - Třemošnice A 6:2 90 Z >>