VS=2010/11 Výsledky
Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 24. února 2020
svátek má Matěj.
Hlavní menu

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

MS 2014         ME 2016

MS 2014 - kvalifikace ME 2016 - Francie

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

MS 2019       MS 2018

    NHL                 KHL

    LM                 EHT

Futsal

Florbal

MEŽ 2015      MSŽ 2014

MEM 2013      MEŽ 2013

Házená

   Patrik Fišer (33)

Správce karty:
Bydliště:
E-mail:
Telefon:
Výška / Váha:0cm / 0kg
Čas / Stránky:0 h / 0
Poslední přihlášení:02.11.2010 15:52
ID karty:33091

Fotbal - kariéra hráče

Krajský přebor kraje Vysočina

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2018/19 19 821 8 11 4 0 0 0 0 5 0 0.00 >>
2017/18 19 1083 12 7 3 1 0 0 0 3 0 0.00 >>
2016/17 18 1064 13 5 3 0 0 0 0 3 0 0.00 >>
2015/16 21 1227 13 8 2 2 0 0 0 4 0 0.00 >>
Celkem 77 4195 46 31 12 3 0 0 0 15 0 0.00

Pohár ČMFS

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2011/12 1 60 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00 >>
Celkem 1 60 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00

Divize - skupina D

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2011/12 11 807 10 1 0 0 0 0 0 1 0 0.00 >>
2010/11 20 970 12 8 0 2 0 0 0 1 0 0.00 >>
2009/10 15 1211 15 0 0 1 0 0 0 3 0 0.00 >>
Celkem 46 2988 37 9 0 3 0 0 0 5 0 0.00

Moravskoslezská fotbalová liga

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2006/07 12 484 2 10 0 0 0 0 0 0 0 0.00 >>
Celkem 12 484 2 10 0 0 0 0 0 0 0 0.00

Zápasy - 2010/11 - Divize - skupina D

# Datum Domácí - Hosté výsl. M H G A P V více
1. 08.08. Pelhřimov - Uherský Brod A 2:0 89 Z >>
2. 15.08. Vrchovina - Pelhřimov A 1:2 75 Z 1 >>
7. 19.09. Pelhřimov - Otrokovice A 3:0 4 Z >>
8. 25.09. Blansko - Pelhřimov A 2:2 57 Z >>
11. 17.10. Pelhřimov - Vyškov A 0:3 59 Z >>
12. 23.10. Bystrc - Pelhřimov A 1:1 90 Z >>
13. 31.10. Pelhřimov - Rosice A 1:0 59 Z >>
14. 06.11. Konice - Pelhřimov A 2:2 90 Z 1 >>
16. 13.11. Uherský Brod - Pelhřimov A 0:3 90 Z >>
18. 27.03. Tasovice - Pelhřimov A 2:1 35 S >>
19. 03.04. Pelhřimov - Sparta Brno A 0:1 66 Z >>
20. 10.04. Hodonín - Pelhřimov A 1:1 9 S >>
22. 13.04. Otrokovice - Pelhřimov A 1:2 2 S >>
21. 17.04. Pelhřimov - Třebíč A 4:3 28 S >>
23. 01.05. Pelhřimov - Blansko A 2:0 14 S >>
25. 15.05. Pelhřimov - Napajedla A 6:3 35 S >>
26. 22.05. Vyškov - Pelhřimov A 3:0 16 S >>
27. 29.05. Pelhřimov - Bystrc A 1:4 45 S >>
28. 04.06. Rosice - Pelhřimov A 2:3 90 Z >>
29. 12.06. Pelhřimov - Konice A 2:0 17 Z >>