VS= Výsledky
Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 27. února 2020
svátek má Alexandr.
Hlavní menu

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

MS 2014         ME 2016

MS 2014 - kvalifikace ME 2016 - Francie

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

MS 2019       MS 2018

    NHL                 KHL

    LM                 EHT

Futsal

Florbal

MEŽ 2015      MSŽ 2014

MEM 2013      MEŽ 2013

Házená

   Jan Cenek (24)

Správce karty:
Bydliště:
E-mail:
Telefon:
Výška / Váha:0cm / 0kg
Čas / Stránky:0 h / 0
Poslední přihlášení:12.09.2010 18:03
ID karty:31136

Fotbal - kariéra hráče


2010-2019 MFK Havířov, 2019- Dolní Datyně - Havířov

Současné působiště: MFK Havířov - Žáci U-15

Moravskoslezský krajský přebor

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2019/20 12 952 12 0 2 8 0 0 0 0 0 0.00 >>
2018/19 14 1192 14 0 0 1 0 0 0 2 0 0.00 >>
Celkem 26 2144 26 0 2 9 0 0 0 2 0 0.00

Divize - skupina E

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2017/18 6 295 3 3 7 0 0 0 0 1 0 0.00 >>
2016/17 19 518 4 15 8 0 0 0 0 3 0 0.00 >>
2015/16 9 527 7 2 3 0 0 0 0 1 0 0.00 >>
Celkem 34 1340 14 20 18 0 0 0 0 5 0 0.00

Okresní přebor - Karviná

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2016/17 7 524 7 0 0 3 0 0 0 3 0 0.00 >>
Celkem 7 524 7 0 0 3 0 0 0 3 0 0.00

MS divize E - SŽ

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2009/10 6 386 6 0 0 0 0 0 0 2 0 5.80 >>
Celkem 6 386 6 0 0 0 0 0 0 2 0 5.80

Zápasy - 2019/20 - Moravskoslezský krajský přebor

# Datum Domácí - Hosté výsl. M H G A P V více
1. 03.08. Loko Petrovice - Dolní Datyně A 3:1 44 Z >>
2. 10.08. Dolní Datyně - Krnov A 1:1 60 Z >>
3. 17.08. Brušperk - Dolní Datyně A 2:3 90 Z 1 >>
4. 25.08. Oldřišov - Dolní Datyně A 2:1 90 Z 1 >>
15. 28.08. Dolní Datyně - Háj ve Slezsku A 3:1 90 Z 1 >>
5. 31.08. Dolní Datyně - Bystřice A 0:0 90 Z >>
6. 08.09. Kobeřice - Dolní Datyně A 1:5 76 Z 2 >>
7. 14.09. Dolní Datyně - Fulnek A 0:2 0 L >>
8. 21.09. Čeladná - Dolní Datyně A 2:0 54 Z >>
10. 06.10. Bílovec - Dolní Datyně A 4:1 90 Z >>
11. 12.10. Dolní Datyně - Břidličná A 3:1 88 Z 1 >>
13. 26.10. Dolní Datyně - Český Těšín A 2:1 90 Z >>
14. 02.11. Hlubina - Dolní Datyně A 4:2 0 L >>
16. 09.11. Dolní Datyně - Loko Petrovice A 3:4 90 Z 2 >>