VS= Výsledky
Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 10. prosince 2019
svátek má Julie.
Hlavní menu

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

MS 2014         ME 2016

MS 2014 - kvalifikace ME 2016 - Francie

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

MS 2019       MS 2018

    NHL                 KHL

    LM                 EHT

Futsal

Florbal

MEŽ 2015      MSŽ 2014

MEM 2013      MEŽ 2013

Házená

   Otakar Říha (30)

Správce karty:
Bydliště:
E-mail:
Telefon:
Výška / Váha:0cm / 0kg
Čas / Stránky:0 h / 0
Poslední přihlášení:23.03.2012 21:17
ID karty:25597

Fotbal - kariéra hráče


2011- TJ Baník Osek

Současné působiště: TJ Baník Osek - A-Tým

I.B třída skupina B ÚKFS

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2019/20 13 1170 13 0 0 5 0 0 0 3 0 0.00 >>
2018/19 24 2095 23 1 0 9 0 0 0 2 0 0.00 >>
2013/14 10 900 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00 >>
Celkem 47 4165 46 1 0 14 0 0 0 5 0 0.00

Okresní přebor - Teplice

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2016/17 19 1620 17 2 0 13 0 0 0 1 0 0.00 >>
Celkem 19 1620 17 2 0 13 0 0 0 1 0 0.00

3. třída - Teplice

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2013/14 1 90 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00 >>
Celkem 1 90 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00

1.A třída skupina B - Ústecký

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2012/13 20 1800 20 0 0 3 0 0 0 0 0 0.00 >>
Celkem 20 1800 20 0 0 3 0 0 0 0 0 0.00

1.B třída skupina C

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2011/12 19 1570 17 2 0 4 0 0 0 0 0 0.00 >>
Celkem 19 1570 17 2 0 4 0 0 0 0 0 0.00

Zápasy - 2019/20 - I.B třída skupina B ÚKFS

# Datum Domácí - Hosté výsl. M H G A P V více
3. 24.08. Obrnice - Osek A 6:3 90 Z >>
4. 31.08. Osek - Kopisty A 1:4 90 Z >>
5. 08.09. Krásný Dvůr - Osek A 0:4 90 Z >>
6. 14.09. Vroutek - Osek A 1:2 90 Z >>
7. 21.09. Osek - Podbořany A 2:1 90 Z 1 >>
9. 05.10. Osek - Chlumčany A 9:0 90 Z >>
10. 12.10. Údlice - Osek A 4:3 90 Z >>
11. 19.10. Osek - Meziboří A 7:1 90 Z 2 >>
12. 26.10. Lenešice - Osek A 3:5 90 Z >>
13. 02.11. Osek - Duchcov A 3:0 90 Z >>
14. 09.11. Ohníč - Osek A 2:1 90 Z >>
15. 16.11. Osek - Vejprty A 5:1 90 Z 1 >>
1. 23.11. Nové Sedlo - Osek A 4:3 90 Z 1 >>