VS=2010/11 Výsledky
Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 23. února 2020
svátek má Svatopluk.
Hlavní menu

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

MS 2014         ME 2016

MS 2014 - kvalifikace ME 2016 - Francie

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

MS 2019       MS 2018

    NHL                 KHL

    LM                 EHT

Futsal

Florbal

MEŽ 2015      MSŽ 2014

MEM 2013      MEŽ 2013

Házená

   Roman Daněk (36)

Správce karty:
Bydliště:
E-mail:
Telefon:
Výška / Váha:0cm / 0kg
Čas / Stránky:0 h / 0
Poslední přihlášení:13.06.2011 16:48
ID karty:24712

Fotbal - kariéra hráče

Divize - skupina D

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2010/11 28 2475 28 0 0 6 0 2 0 4 0 0.00 >>
2009/10 14 1260 14 0 0 2 0 0 0 2 0 0.00 >>
Celkem 42 3735 42 0 0 8 0 2 0 6 0 0.00

Zápasy - 2010/11 - Divize - skupina D

# Datum Domácí - Hosté výsl. M H G A P V více
2. 15.08. Velké Meziříčí - Uherský Brod A 1:0 90 Z >>
3. 21.08. Uherský Brod - Vrchovina A 1:0 90 Z >>
4. 29.08. Tasovice - Uherský Brod A 0:0 90 Z >>
5. 04.09. Uherský Brod - Sparta Brno A 3:1 90 Z >>
15. 08.09. Uherský Brod - Konice A 2:1 90 Z >>
6. 12.09. Hodonín - Uherský Brod A 2:1 90 Z >>
7. 18.09. Uherský Brod - Třebíč A 0:1 90 Z >>
8. 25.09. Otrokovice - Uherský Brod A 1:0 90 Z >>
9. 02.10. Uherský Brod - Blansko A 2:0 90 Z >>
10. 10.10. Žďár n.Sázavou - Uherský Brod A 1:1 90 Z >>
11. 16.10. Uherský Brod - Napajedla A 2:1 90 Z 1 >>
12. 24.10. Vyškov - Uherský Brod A 3:0 90 Z >>
13. 30.10. Uherský Brod - Bystrc A 0:4 90 Z >>
14. 06.11. Rosice - Uherský Brod A 2:0 90 Z >>
16. 13.11. Uherský Brod - Pelhřimov A 0:3 90 Z >>
18. 26.03. Vrchovina - Uherský Brod A 1:1 90 Z >>
19. 02.04. Uherský Brod - Tasovice A 0:1 90 Z >>
20. 09.04. Sparta Brno - Uherský Brod A 6:0 90 Z >>
22. 13.04. Třebíč - Uherský Brod A 1:1 90 Z 1 >>
21. 16.04. Uherský Brod - Hodonín A 1:1 90 Z >>
23. 30.04. Uherský Brod - Otrokovice A 1:2 45 Z >>
17. 11.05. Uherský Brod - Velké Meziříčí A 1:2 90 Z >>
25. 14.05. Uherský Brod - Žďár n.Sázavou A 2:2 90 Z 1 1 >>
26. 21.05. Napajedla - Uherský Brod A 3:0 90 Z >>
27. 28.05. Uherský Brod - Vyškov A 3:1 90 Z 1 1 >>
28. 05.06. Bystrc - Uherský Brod A 3:1 90 Z >>
29. 12.06. Uherský Brod - Rosice A 1:6 90 Z 1 >>
30. 18.06. Konice - Uherský Brod A 2:3 90 Z 1 >>