VS=2018/19 Výsledky
Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 13. srpna 2020
svátek má Alena.
Hlavní menu

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

MS 2014         ME 2016

MS 2014 - kvalifikace ME 2016 - Francie

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

MS 2019       MS 2018

    NHL                 KHL

    LM                 EHT

Futsal

Florbal

MEŽ 2015      MSŽ 2014

MEM 2013      MEŽ 2013

Házená

   Roman Graf (28)

Správce karty: webmaster
Bydliště:
E-mail:
Telefon:
Výška / Váha:0cm / 0kg
Čas / Stránky:0 h / 0
Poslední přihlášení:16.09.2016 14:58
ID karty:194957

Fotbal - kariéra hráče


2015-2017 Sokol Stodůlky, 2017-2018 SK Hořovice, 2018- FC Přední Kopanina

Současné působiště: SK Hořovice - A-Tým

Pražský přebor

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2018/19 28 2455 27 1 0 4 0 0 0 4 0 0.00 >>
2015/16 1 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0.00 >>
Celkem 29 2458 27 2 0 4 0 0 0 4 0 0.00

Divize - skupina A

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2017/18 26 2045 24 2 1 1 0 0 0 2 0 0.00 >>
Celkem 26 2045 24 2 1 1 0 0 0 2 0 0.00

I.B třída skupina A - Praha

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2016/17 8 656 7 1 0 4 0 0 0 1 0 0.00 >>
Celkem 8 656 7 1 0 4 0 0 0 1 0 0.00

I.A třída skupina B - Praha

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2016/17 7 487 7 0 0 1 0 0 0 1 0 0.00 >>
Celkem 7 487 7 0 0 1 0 0 0 1 0 0.00

Zápasy - 2018/19 - Pražský přebor

# Datum Domácí - Hosté výsl. M H G A P V více
1. 11.08. Př. Kopanina - Újezd P4 A 1:2 90 Z >>
2. 18.08. Viktoria Žižkov B - Př. Kopanina A 1:2 90 Z >>
3. 25.08. Př. Kopanina - Motorlet Praha A 6:2 90 Z 1 >>
4. 02.09. Třeboradice - Př. Kopanina A 5:7 90 Z 1 >>
5. 08.09. Př. Kopanina - Tempo A 4:0 90 Z >>
6. 16.09. Admira Praha B - Př. Kopanina A 4:3 90 Z >>
7. 22.09. Př. Kopanina - ČAFC Praha A 3:2 90 Z >>
8. 28.09. Podolí - Př. Kopanina A 0:0 90 Z >>
9. 06.10. Př. Kopanina - Vyšehrad A 1:2 90 Z >>
10. 13.10. Př. Kopanina - Královice A 1:1 90 Z >>
11. 20.10. Hostivař - Př. Kopanina A 0:7 90 Z >>
12. 27.10. Př. Kopanina - Union Vršovice A 2:2 90 Z >>
13. 03.11. Dukla JM - Př. Kopanina A 1:5 87 Z >>
14. 10.11. Př. Kopanina - ABC Braník A 4:0 90 Z >>
15. 17.11. Uhelné sklady - Př. Kopanina A 4:4 90 Z >>
16. 09.03. Újezd P4 - Př. Kopanina A 3:2 28 S >>
17. 16.03. Př. Kopanina - Viktoria Žižkov A 2:3 90 Z 1 >>
18. 24.03. Motorlet Praha B - Př. Kopanina A 6:1 90 Z >>
19. 30.03. Př. Kopanina - Třeboradice A 5:2 90 Z >>
20. 06.04. Tempo - Př. Kopanina A 4:1 90 Z >>
21. 13.04. Př. Kopanina - Admira Praha A 1:1 90 Z >>
22. 19.04. ČAFC Praha - Př. Kopanina A 1:5 90 Z >>
23. 27.04. Př. Kopanina - Podolí A 5:1 90 Z >>
24. 04.05. Vyšehrad B - Př. Kopanina A 3:1 90 Z >>
25. 11.05. Královice - Př. Kopanina A 3:1 90 Z >>
26. 18.05. Př. Kopanina - Hostivař A 3:1 90 Z >>
28. 01.06. Př. Kopanina - Dukla JM A 2:4 90 Z 1 >>
30. 15.06. Př. Kopanina - Uhelné sklady A 4:2 90 Z >>