VS= Výsledky
Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 28. února 2020
svátek má Lumír.
Hlavní menu

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

MS 2014         ME 2016

MS 2014 - kvalifikace ME 2016 - Francie

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

MS 2019       MS 2018

    NHL                 KHL

    LM                 EHT

Futsal

Florbal

MEŽ 2015      MSŽ 2014

MEM 2013      MEŽ 2013

Házená

   Jakub Greger (21)

Správce karty: webmaster
Bydliště:
E-mail:
Telefon:
Výška / Váha:0cm / 0kg
Čas / Stránky:0 h / 0
Poslední přihlášení:13.09.2016 09:14
ID karty:176448

Fotbal - kariéra hráče


2016-2019 MFK Havířov, 2019- Dolní Datyně - Havířov

Současné působiště: MFK Havířov - A-Tým

Moravskoslezský krajský přebor

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2019/20 11 543 5 6 4 1 0 0 0 1 0 0.00 >>
2018/19 8 720 8 0 2 0 0 0 0 1 0 0.00 >>
Celkem 19 1263 13 6 6 1 0 0 0 2 0 0.00

Divize - skupina E

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2018/19 0 0 0 0 10 0 0 0 0 0 0 0.00 >>
2017/18 2 14 0 2 8 0 0 0 0 0 0 0.00 >>
Celkem 2 14 0 2 18 0 0 0 0 0 0 0.00

MS divize dorostu U-19 skupina E

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2016/17 4 213 2 2 1 0 0 0 0 0 0 0.00 >>
Celkem 4 213 2 2 1 0 0 0 0 0 0 0.00

MS krajská soutěž SD, sk. B

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2016/17 12 1080 12 0 0 5 0 2 0 1 0 0.00 >>
Celkem 12 1080 12 0 0 5 0 2 0 1 0 0.00

Zápasy - 2019/20 - Moravskoslezský krajský přebor

# Datum Domácí - Hosté výsl. M H G A P V více
1. 03.08. Loko Petrovice - Dolní Datyně A 3:1 4 S >>
2. 10.08. Dolní Datyně - Krnov A 1:1 4 S >>
3. 17.08. Brušperk - Dolní Datyně A 2:3 90 Z 1 >>
4. 25.08. Oldřišov - Dolní Datyně A 2:1 0 L >>
15. 28.08. Dolní Datyně - Háj ve Slezsku A 3:1 6 S >>
5. 31.08. Dolní Datyně - Bystřice A 0:0 0 L >>
6. 08.09. Kobeřice - Dolní Datyně A 1:5 18 S >>
7. 14.09. Dolní Datyně - Fulnek A 0:2 44 S >>
8. 21.09. Čeladná - Dolní Datyně A 2:0 0 L >>
9. 28.09. Dolní Datyně - Pustá Polom A 3:4 90 Z >>
10. 06.10. Bílovec - Dolní Datyně A 4:1 68 S >>
11. 12.10. Dolní Datyně - Břidličná A 3:1 90 Z >>
13. 26.10. Dolní Datyně - Český Těšín A 2:1 65 Z >>
14. 02.11. Hlubina - Dolní Datyně A 4:2 0 L >>
16. 09.11. Dolní Datyně - Loko Petrovice A 3:4 63 Z >>