Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 19. července 2019
svátek má Čeněk.
Hlavní menu

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

MS 2014         ME 2016

MS 2014 - kvalifikace ME 2016 - Francie

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

MS 2019       MS 2018

    NHL                 KHL

    LM                 EHT

Futsal

Florbal

MEŽ 2015      MSŽ 2014

MEM 2013      MEŽ 2013

Házená

   Dominik Hruban (20)

Správce karty: webmaster
Bydliště:
E-mail:
Telefon:
Výška / Váha:0cm / 0kg
Čas / Stránky:0 h / 0
Poslední přihlášení:17.08.2017 12:58
ID karty:176353

Fotbal - kariéra hráče


2015-2016 FC Kostelec na Hané, 2016-2017 TJ Sokol Čechovice, 2017- FC Kostelec na Hané

Současné působiště: FC Kostelec na Hané - A-Tým

I.A třída - skupina B

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2018/19 25 2005 24 1 0 10 0 0 0 2 0 0.00 >>
2017/18 23 1732 19 4 1 3 0 0 0 2 0 0.00 >>
2016/17 3 97 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0.00 >>
Celkem 51 3834 44 7 1 13 0 0 0 4 0 0.00

MS divize dorostu U-19 skupina E

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2016/17 14 1175 14 0 0 3 0 0 0 2 0 0.00 >>
Celkem 14 1175 14 0 0 3 0 0 0 2 0 0.00

I.B třída skupina A

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2015/16 13 486 4 9 7 2 0 0 0 0 0 0.00 >>
Celkem 13 486 4 9 7 2 0 0 0 0 0 0.00

Zápasy - 2018/19 - I.A třída - skupina B

# Datum Domácí - Hosté výsl. M H G A P V více
1. 04.08. Určice - Kostelec A 1:6 90 Z 1 >>
2. 12.08. Kostelec - Chomoutov A 5:1 67 Z 2 >>
3. 18.08. Lipník n. B. - Kostelec A 4:1 46 Z >>
4. 26.08. Kostelec - Dub n.Moravou A 5:0 90 Z 1 >>
5. 01.09. Slavonín - Kostelec A 1:2 46 Z >>
7. 16.09. Brodek u Př. - Kostelec A 2:1 15 S >>
8. 23.09. Kostelec - Protivanov A 2:3 90 Z >>
9. 30.09. Lipová - Kostelec A 3:0 90 Z >>
10. 06.10. Beňov - Kostelec A 4:0 90 Z >>
11. 13.10. Bělotín - Kostelec A 2:1 90 Z >>
12. 21.10. Kostelec - Kojetín A 1:3 90 Z >>
13. 27.10. Plumlov - Kostelec A 3:4 78 Z >>
14. 04.11. Kostelec - Určice A 2:1 90 Z >>
16. 31.03. Kostelec - Lipník n. B. A 1:0 90 Z >>
17. 06.04. Dub n.Moravou - Kostelec A 2:0 90 Z >>
18. 14.04. Kostelec - Slavonín A 8:0 90 Z 1 >>
19. 21.04. Čechovice - Kostelec A 3:2 90 Z >>
20. 28.04. Kostelec - Brodek u Př. A 3:2 90 Z >>
21. 05.05. Protivanov - Kostelec A 2:0 90 Z >>
22. 12.05. Kostelec - Lipová A 2:3 90 Z 1 >>
23. 19.05. Kostelec - Beňov A 5:4 90 Z 1 >>
24. 26.05. Kostelec - Bělotín A 4:5 90 Z 1 >>
25. 01.06. Kojetín - Kostelec A 3:2 90 Z 1 >>
26. 09.06. Kostelec - Plumlov A 3:1 90 Z 1 >>
15. 15.06. Chomoutov - Kostelec A 6:0 46 Z >>