VS=2015/16 Výsledky
Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 10. července 2020
svátek má Libuše, Amálie.
Hlavní menu
  • ID: 3710
  • Návštěvy: 58/1
  • Fans: 1
  • web >
  • Frýdek-Místek  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
6948
Týden:
58
Dnes:
4
On-line:
1

   Aleš Sýkora (48)

Správce karty: webmaster
Bydliště:
E-mail:
Telefon:
Výška / Váha:0cm / 0kg
Čas / Stránky:0 h / 0
Poslední přihlášení:09.09.2016 16:21
ID karty:157085

Fotbal - kariéra hráče


2015-2016 TJ Unie Hlubina, 2016-2018 TJ Sokol Hrabůvka, 2018-2019 TJ Unie Hlubina, 2019- SK Brušperk

Současné působiště: SK Brušperk - A-Tým

Moravskoslezský krajský přebor

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2019/20 2 4 0 2 12 0 0 0 0 0 0 0.00 >>
2018/19 6 38 0 6 6 0 0 0 0 0 0 0.00 >>
Celkem 8 42 0 8 18 0 0 0 0 0 0 0.00

I.A třída skupina B - MS kraj

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2016/17 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0.00 >>
Celkem 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0.00

Městská soutěž - Ostrava-město

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2016/17 7 630 7 0 1 3 0 0 0 1 0 0.00 >>
Celkem 7 630 7 0 1 3 0 0 0 1 0 0.00

Rama Moravia I.A třída mužů sk.A

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2015/16 18 279 2 16 7 0 0 0 0 0 0 0.00 >>
Celkem 18 279 2 16 7 0 0 0 0 0 0 0.00

Zápasy - 2015/16 - Rama Moravia I.A třída mužů sk.A

# Datum Domácí - Hosté výsl. M H G A P V více
3. 22.08. Hlubina - Bolatice A 2:1 44 S >>
4. 29.08. Hlubina - Bílovec A 2:2 52 S >>
5. 06.09. Bruntál - Hlubina A 0:1 52 Z >>
6. 12.09. Hlubina - Bohuslavice A 1:3 28 Z >>
7. 20.09. Oldřišov - Hlubina A 3:0 0 L >>
8. 26.09. Hlubina - Chlebičov A 2:1 1 S >>
9. 04.10. Mokré Lazce - Hlubina A 2:0 16 S >>
10. 10.10. Hlubina - Slavkov A 2:2 0 L >>
11. 17.10. Štítina - Hlubina A 0:2 4 S >>
12. 24.10. Hlubina - Jakubčovice A 2:0 8 S >>
13. 31.10. Krásné Loučky - Hlubina A 1:1 0 L >>
1. 07.11. Hlubina - Darkovičky A 0:2 5 S >>
17. 27.03. Bílovec - Hlubina A 2:1 1 S >>
18. 02.04. Hlubina - Bruntál A 0:3 11 S >>
19. 10.04. Bohuslavice - Hlubina A 2:1 0 L >>
20. 16.04. Hlubina - Oldřišov A 3:0 10 S >>
21. 24.04. Chlebičov - Hlubina A 2:1 0 L >>
22. 30.04. Hlubina - Mokré Lazce A 0:0 0 L >>
23. 08.05. Slavkov - Hlubina A 1:3 2 S >>
24. 14.05. Hlubina - Štítina A 4:1 9 S >>
25. 21.05. Jakubčovice - Hlubina A 4:1 0 L >>
26. 28.05. Hlubina - Krásné Loučky A 4:0 7 S >>
14. 05.06. Darkovičky - Hlubina A 0:0 2 S >>
15. 11.06. Hlubina - Kylešovice A 3:2 5 S >>
16. 18.06. Bolatice - Hlubina A 3:0 21 S >>
Karta klubu nemá správce [ více ]