VS= Výsledky
Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 26. února 2020
svátek má Dorota.
Hlavní menu

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

MS 2014         ME 2016

MS 2014 - kvalifikace ME 2016 - Francie

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

MS 2019       MS 2018

    NHL                 KHL

    LM                 EHT

Futsal

Florbal

MEŽ 2015      MSŽ 2014

MEM 2013      MEŽ 2013

Házená

   Robert Pištěk (28)

Správce karty: webmaster
Bydliště:
E-mail:
Telefon:
Výška / Váha:0cm / 0kg
Čas / Stránky:0 h / 0
Poslední přihlášení:08.09.2016 04:50
ID karty:117374

Fotbal - kariéra hráče

Moravskoslezský krajský přebor

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2019/20 12 1057 12 0 1 0 0 0 0 3 0 0.00 >>
2018/19 21 1704 20 1 5 0 0 0 0 5 0 0.00 >>
Celkem 33 2761 32 1 6 0 0 0 0 8 0 0.00

I.A třída skupina B - MS kraj

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2016/17 4 230 4 0 0 0 0 0 0 2 2 0.00 >>
2015/16 16 1375 15 1 3 1 0 0 0 1 0 0.00 >>
Celkem 20 1605 19 1 3 1 0 0 0 3 2 0.00

Okresní přebor - Karviná

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2016/17 1 90 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0.00 >>
Celkem 1 90 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0.00

Divize - skupina E

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2016/17 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0.00 >>
Celkem 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0.00

Zápasy - 2019/20 - Moravskoslezský krajský přebor

# Datum Domácí - Hosté výsl. M H G A P V více
1. 03.08. Loko Petrovice - Dolní Datyně A 3:1 82 Z >>
2. 10.08. Dolní Datyně - Krnov A 1:1 90 Z >>
3. 17.08. Brušperk - Dolní Datyně A 2:3 90 Z >>
4. 25.08. Oldřišov - Dolní Datyně A 2:1 90 Z >>
5. 31.08. Dolní Datyně - Bystřice A 0:0 90 Z >>
6. 08.09. Kobeřice - Dolní Datyně A 1:5 90 Z >>
8. 21.09. Čeladná - Dolní Datyně A 2:0 90 Z >>
9. 28.09. Dolní Datyně - Pustá Polom A 3:4 90 Z >>
10. 06.10. Bílovec - Dolní Datyně A 4:1 75 Z >>
11. 12.10. Dolní Datyně - Břidličná A 3:1 90 Z >>
13. 26.10. Dolní Datyně - Český Těšín A 2:1 0 L >>
14. 02.11. Hlubina - Dolní Datyně A 4:2 90 Z >>
16. 09.11. Dolní Datyně - Loko Petrovice A 3:4 90 Z >>