VS= Výsledky
Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 29. května 2020
svátek má Maxmilián, Maxim.
Hlavní menu

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

MS 2014         ME 2016

MS 2014 - kvalifikace ME 2016 - Francie

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

MS 2019       MS 2018

    NHL                 KHL

    LM                 EHT

Futsal

Florbal

MEŽ 2015      MSŽ 2014

MEM 2013      MEŽ 2013

Házená

   Adam Procházka (24)

Správce karty: webmaster
Bydliště:
E-mail:
Telefon:
Výška / Váha:0cm / 0kg
Čas / Stránky:0 h / 0
Poslední přihlášení:08.09.2016 04:49
ID karty:117336

Fotbal - kariéra hráče


2015- TJ Unie Hlubina

Současné působiště: TJ Unie Hlubina - A-Tým

Moravskoslezský krajský přebor

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2019/20 14 1092 14 0 0 9 0 0 0 2 0 0.00 >>
2018/19 15 1042 11 4 2 5 0 0 0 0 0 0.00 >>
Celkem 29 2134 25 4 2 14 0 0 0 2 0 0.00

I.A třída skupina B - MS kraj

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2016/17 19 1142 11 8 0 3 0 0 0 1 0 0.00 >>
Celkem 19 1142 11 8 0 3 0 0 0 1 0 0.00

Městský přebor - Ostrava-město

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2016/17 8 720 8 0 1 14 0 1 0 1 0 0.00 >>
Celkem 8 720 8 0 1 14 0 1 0 1 0 0.00

Rama Moravia I.A třída mužů sk.A

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2015/16 26 2008 21 5 0 12 0 0 0 2 0 0.00 >>
Celkem 26 2008 21 5 0 12 0 0 0 2 0 0.00

Zápasy - 2019/20 - Moravskoslezský krajský přebor

# Datum Domácí - Hosté výsl. M H G A P V více
1. 03.08. Hlubina - Kobeřice A 1:1 56 Z >>
2. 10.08. Fulnek - Hlubina A 0:2 71 Z 1 >>
3. 17.08. Hlubina - Čeladná A 3:0 46 Z >>
15. 28.08. Bystřice - Hlubina A 1:2 60 Z >>
5. 31.08. Hlubina - Bílovec A 0:4 90 Z >>
4. 04.09. Pustá Polom - Hlubina A 0:1 60 Z >>
8. 21.09. Český Těšín - Hlubina A 0:5 90 Z 2 >>
9. 28.09. Hlubina - Oldřišov A 6:4 90 Z 4 >>
10. 05.10. Hlubina - Háj ve Slezsku A 2:2 89 Z >>
11. 12.10. Loko Petrovice - Hlubina A 0:1 84 Z >>
12. 19.10. Hlubina - Krnov A 0:1 90 Z >>
13. 26.10. Brušperk - Hlubina A 2:0 87 Z >>
14. 02.11. Hlubina - Dolní Datyně A 4:2 90 Z 2 >>
16. 10.11. Kobeřice - Hlubina A 0:0 90 Z >>