VS= Výsledky
Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 17. září 2020
svátek má Naděžda.
Hlavní menu

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

MS 2014         ME 2016

MS 2014 - kvalifikace ME 2016 - Francie

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

MS 2019       MS 2018

    NHL                 KHL

    LM                 EHT

Futsal

Florbal

MEŽ 2015      MSŽ 2014

MEM 2013      MEŽ 2013

Házená

   Ondřej Hyrník (30)

Správce karty: webmaster
Bydliště:
E-mail:
Telefon:
Výška / Váha:0cm / 0kg
Čas / Stránky:0 h / 0
Poslední přihlášení:08.09.2016 04:49
ID karty:117328

Fotbal - kariéra hráče


2015-2019 TJ Unie Hlubina, 2019 TJ Juřinka, 2019- TJ Unie Hlubina

Současné působiště: TJ Unie Hlubina - A-Tým

Moravskoslezský krajský přebor

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2019/20 14 813 8 6 0 5 0 0 0 6 0 0.00 >>
2018/19 11 549 7 4 2 0 0 0 0 2 0 0.00 >>
Celkem 25 1362 15 10 2 5 0 0 0 8 0 0.00

Zlínský krajský přebor

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2018/19 13 1144 13 0 0 2 0 0 0 5 0 0.00 >>
Celkem 13 1144 13 0 0 2 0 0 0 5 0 0.00

I.A třída skupina B - MS kraj

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2016/17 25 1334 15 10 0 5 0 0 0 13 1 0.00 >>
Celkem 25 1334 15 10 0 5 0 0 0 13 1 0.00

Městský přebor - Ostrava-město

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2016/17 1 58 0 1 1 1 0 0 0 0 0 0.00 >>
Celkem 1 58 0 1 1 1 0 0 0 0 0 0.00

Rama Moravia I.A třída mužů sk.A

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2015/16 19 1204 13 6 1 1 0 0 0 5 0 0.00 >>
Celkem 19 1204 13 6 1 1 0 0 0 5 0 0.00

Zápasy - 2019/20 - Moravskoslezský krajský přebor

# Datum Domácí - Hosté výsl. M H G A P V více
1. 03.08. Hlubina - Kobeřice A 1:1 3 S >>
2. 10.08. Fulnek - Hlubina A 0:2 19 S >>
3. 17.08. Hlubina - Čeladná A 3:0 44 S >>
15. 28.08. Bystřice - Hlubina A 1:2 28 S 1 >>
5. 31.08. Hlubina - Bílovec A 0:4 90 Z >>
6. 07.09. Břidličná - Hlubina A 3:0 44 S >>
8. 21.09. Český Těšín - Hlubina A 0:5 60 Z 1 >>
9. 28.09. Hlubina - Oldřišov A 6:4 90 Z 1 >>
10. 05.10. Hlubina - Háj ve Slezsku A 2:2 59 Z >>
11. 12.10. Loko Petrovice - Hlubina A 0:1 48 S 1 >>
12. 19.10. Hlubina - Krnov A 0:1 56 Z >>
13. 26.10. Brušperk - Hlubina A 2:0 90 Z >>
14. 02.11. Hlubina - Dolní Datyně A 4:2 90 Z 1 >>
16. 10.11. Kobeřice - Hlubina A 0:0 90 Z >>