Stránky fotbalového klubu na vysledky.com

< A-Tým B-Tým Dorost U-19 Žáci U-15 Žáci U-13 Žáci U-13 B >
Klub A-Tým Vyber tým Stadion Archiv

B mužstvo jasně poráží Vážany nad Litavou

Po čtyřech porážkách fotbalisté Tatranu Rousínov hodně toužili po vítězství. Jenže ještě než se v utkání šestého kola krajského přeboru s Boskovicemi pořádně rozehřáli, přišly dvě rány osudu. Pro zranění musel střídat šéf mužstva Miloš Žoček a hned nato Tatran dostal gól. Hosté dokázali deprese domácích využít. Téměř celý první poločas diktovali tempo hry a Tatran může být rád, že prohrával jen o branku. „Začali jsme dobře a po zápase nás musí mrzet další nevyužité šance z této fáze hry. Po gólu na 2:1 byla naše hra sice plná snahy, ale také nepřesností a k šancím, které jsme si v první půli uměli vytvořit, jsme se už nedostali,“ komentoval porážku místopředseda klubu Václav Borek. Paní Štěstěna pak přece jen vzala domácí hráče na milost. Ve 36. minutě po trestném kopu z levé strany hřiště hostující kapitán Antonín Kolář hlavou přizvedl ostře centrovaný míč, ten trefil Michala Daňka tak nešťastně, že míč zapadl do vlastní branky. Na začátku druhého poločasu pak pomohli domácím na nohy sami hosté. Viktor Živný netakticky a zbytečně fauloval v rohu vlastního pokutového území a Milan Svoboda z penalty otočil skóre na 2:1. Pak už to Boskovičtí měli těžké. Uklidněný Tatran kontroloval hru a těsně před koncem David Benda po dlouhé přihrávce z hloubi pole pojistil jeho vítězství. „Začalo to strašně. Ztratili jsme Žočka vzápětí jsme dostali gól na 0:1. O to víc si cením, že hráči zápas otočili. Bylo to vybojované vítězství, fotbalová krása musela jít stranou. Vyhrát už jsme nutně potřebovali a přišlo to v pravý čas. Černá šňůra byla dlouhá a navíc máme hrozivé skóre, protože dostáváme moc branek. Trápí nás velká marodka. Ze základní sestavy chybí Pupp, Hartl, Divácký a Drobný, a to se nahrazuje těžko,“ řekl trenér Tatranu Tomáš Kovanda. Zdroj: http://vyskovsky.denik.cz/fotbal_region/fotbaliste-rousinova-konecne-pretali-cernou-snuru-20170913.html

Rousínov přeťal černou šňůru

B-tým vítězí v Letonicích
Letonice - Tatran Rousínov B 2:3 (1:1) branky: Kozel, Matějíček, Daněk Sestava: Slovák - Hrabal Marek, Král, Hrabal Pavel, Křivánek - Daněk, Kozel, Kupčík, Matějíček - Macháček, Nohel Dalibor Náhradníci: Pospíšil, Nohel David, Julínek, Toman, Fládr
Svratka ustála i parádu rousínovského Žočka, výhru jí vystřelil žolík
Jediný bod ztrácí fotbalová Svratka Brno na vedoucí Bohunice v krajském přeboru. V pátém kole porazil rozjetý nováček soutěže Rousínov 2:1, jenže pořádně se na výhru nadřel. „Ale pro kluky je taková výhra lepší než výsledek 5:0,“ řekl kouč Svratky Roman Zavřel.
První ztráta B-týmu
FKD - Tatran Rousínov B 3:2 (1:1) branky: Divácký, Nohel David Sestava: Slovák - Škodák, Křivánek, Kameník, Hrabal Marek - Daněk, Žoček, Kupčík, Kozel - Matějíček, Divácký Střídali: Pospíšil, Hůlka, Benda, Nohel David,Julínek
Archiv článků
M. Krumlov - Rousínov 0:1
Mladší přípravka v Kopčanech
POZOR ZMĚNA!!!!!!!!!
19.09. 2017 10:15 > MFK vyškov vyhovělo naší žádosti a původně plánované utkání OS mladších žáků, které se mělo hrát ve čtvrtek 28 září v 15 hodin přeložilo na pondělí 25.září se začátkem v 17:30 hodin na hřišti ve Vyškově.
Čtvrtfinále Okresního poháru.
19.09. 2017 10:11 > Příští čtvrtek to je 28.září sehraje "B" mužstvo mužů čtvrtfinálové utkání Okresního poháru v Letonicích se začátkem utkánív 16 hodin. Po téměř třech týdnech se tak opět vrátí do Letonic, kde v rámci OP vyhrálo 3:2.
Příchody do klubu
19.09. 2017 10:09 > Jak již jste si jistě mohli všimnout v minulých dnech se vedení klubu podařilo přivést do klubu na přestup z MFK Vyškov Tomáše Hovátha. Popřejme touto cestou Tomášovi hodně povedených utkání v dresu Tatranu.
Přípravky vezou čtyři body
19.09. 2017 10:04 > V dalším kole měli přípravky za soupeře v místním derby celky Slavíkovic. Starší vezou domů bod za remízu 6:6, branky: Salcburger 2x, Gecler 2x, Tobiáš, Kusník.Mladší vyhráli 14:4, branky: Vanderka 8x, Doležel 3x, Hanák, Juráček, Machala.