< A-Tým Dorost U-19 Žáci U-15 Žáci U-13 Mladší přípravka >
Klub A-Tým Vyber tým Hřiště Archiv

Výsledky přicházejí a odcházejí s výkonem obrany

(Ne)Povedená hra Bohunic, aneb jak si zkazit neděli.

Při svém druhém vystoupení této sezóny přivítali domácí na své půdě tým z Prostějova. Do sestavy se vrátil po nemoci Štarha a z Chorvatska opálený Kotol. Jak je již naším zvykem, jakobychom přeslechli počáteční hvizd rozhodčího značící začátek zápasu a již ve 2. minutě se po kombinaci hostů objevil před Sedláčkem osamocený hostující útočník. Zdvižený praporek pomezního naštestí celou akci přerušil. V 7. minutě po individuální akci Hanák nedokázal před dotírajícím obráncem zakončit a odražený balón trefuje Záruba pouze do tyče! O chvíli později se opět připomínají hosté kdy se z pravé strany dostávají do šance. Vyběhnuvší Sedláček situaci vyřešil. Záhy po pravé straně utíka Kotol, nahráva Hanákovi, který se snaží neúspěšně zakončit. Odražený balón řeší po Damborského pokusu v malém vápně ležící obránce. V 19. minutě opět zahrozili hosté a ve 23. po nedúrazu a dávání si přednosti domácích ve vápně proměnili svoji hrozbu v gól. O 2 minuty později hosté po samostatné akci z levé strany zvyšují na dvou brankové vedení. V 29. minutě Ovčacík vyslal z úrovně penalty střelu na branku. Na branku, která se ovšem nachazí na přilehlé tréninkové ploše. V 37. minutě přichází 1. zlomový bod zápasu, kdy po 2. žluté kartě odchází předčasně do sprch jeden z hostujících hráčů. Tento nový impuls po krásném centru Kotola ligově ve vzduchu zakončuje Damborský. 1:2. O pár minut později pro změnu centr z levé strany v podání Rezlera a Kotol nezvykle hlavou posílá míč za brankařova záda a srovnává stav na 2:2. V poločase došlo ke střídání. Zraněný Rezler přenechává místo staronové tváři našeho týmu Březovi. Chvíli po začátku se napřáhl proti odraženému míču z vápna Kotol. Jeho pokus na štěstí pro hosty tečuje obránce a je z tohou pouze roh. Vítr z plachet berou domácím po chvíli opět hosté. Po rohu směřujícím do malého vápna a podcenění domácím brankařem se hosté opět ujímají vedení. V 56. minutě po ose Podaný, Záruba, Damborský směřuje míč do sítě a je opět srovnáno. V 60. minutě pro hrubce Štarhy hasí šanci hostů Rotrekl. V 68. minutě dochází ke střetu střelce Damborského s hostujícím hráčem po kterém zůstavá Damborský ležet. Po několika pokusech o naložení na nosítka kvůli bolesti zad opouští hřiště za potlesku hráčů i diváků. V zápětí došlo ke střídání. Ovčačíka nahrazuje Buchtík a zraněného Damborksého Houdek. Prvně zmiňováný se na hřišti rychle rozkoukal a v 73. poslal Buchtík domácí do vedení 4:3. Následující minuty byly ve znamení několika neproměněných šancí domácích a rychlých brejků hostů. Domácí absolutně vypustili herně pravou stranu na které operuje nejrychlejší hráč mužstva Kotol a levá strana si hrála na "svém písečku". Zapomněli doma ale bábovičky a tak v nastaveném čase přichází krutý trest. Po dalším nebezpečném brejku hosti hraje na hranici velkého vápna ležící Štarha nepochopitelně rukou. Dostavá 2. žlutou a bere domácím 2 body v podobě proměněné penalty hostujícího týmu. Výsledek zápasu 4:4 (2:2)

Neproměněné šance a zkrat Štarhy v 90. minutě rozhodli o konečném dělení bodů

Vstup do nové sezóny ve znamení 3 bodů
K prvnímu utkání v nové sezóně zavítalo naše mužstvo na půdu Vyškova s cílem bodovat. V minulém ročníku domácí vyhráli poměrem 3:1 a bylo jim tedy co vracet.