Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
  • ID: 95
  • Návštěvy: 764/1
  • Fans: 76
  • web >
  • Praha 10  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy klubové karty

Celkem:
22156
Týden:
764
Dnes:
271
On-line:
1
Nová verze webu vysledky.com
Klubové karty svým správcům nabízejí mnohé funkce, jejich popis najdete níže. Pokud se chcete stát správcem klubové karty nebo mít oprávnění pro správu, napište na mail: webmaster@vysledky.com. Plná správa klubových karet je od...  více ]
1 
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: 1.liga, So 01.10. 20:05
Slavia Praha - Karviná
Ženy: 1.liga žen, Pá 30.09. 19:00
Viktoria Plzeň - Slavia Praha
Juniorka U-21: Juniorská liga, Po 03.10. 13:30
Karviná - Slavia Praha
Dorost U-19: 1.liga staršího dorostu, So 01.10. 11:00
Teplice - Slavia Praha
Dorost U-17: ČL skupina A, Ne 02.10. 14:30
TC Sparta Praha: Slavia Praha - Viktoria Plzeň
Dorost U-16: ČL skupina A, Ne 02.10. 16:30
Slavia Praha - Viktoria Plzeň
Dorost U-18 B: Česká liga - U19, Ne 02.10. 16:30
Baník Sokolov - Slavia Praha
Žáci U-15 D: II. třída SŽ, skupina B, So 01.10. 10:30
Čechie Smíchov - Slavia Praha
: II. třída MŽ, skupina C, Ne 02.10. 16:45
Královice - Slavia Praha
Žáci U-15: ČL skupina A, So 01.10. 10:15
Slavia Praha - 1.FK Příbram
Žáci U-14: ČL skupina A, So 01.10. 12:00
Slavia Praha - 1.FK Příbram
Žáci U-13: ČL skupina A, So 01.10. 13:30
Petřín Plzeň - Slavia Praha
Žáci U-12: ČL skupina A, So 01.10. 13:30
Petřín Plzeň - Slavia Praha
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 8 6 2 0 17:5 20
2. 8 6 1 1 16:6 19
3. 8 6 1 1 14:6 19
4. 8 4 3 1 13:7 15
5. 7 3 3 1 12:8 12
6. 8 3 2 3 15:11 11
7. 8 3 1 4 8:10 10
8. 7 3 1 3 11:13 10
9. 8 3 1 4 8:12 10
10. 8 2 3 3 8:8 9
11. 8 2 3 3 12:15 9
12. 7 1 4 2 5:9 7
13. 8 1 3 4 10:15 6
14. 7 1 2 4 4:9 5
15. 8 0 4 4 5:12 4
16. 8 1 0 7 3:15 3

Anketa

Kdo bude vítězem Česká ligy žáků U-12 skupina B
SK Slavia Praha
193
FK Baník Most
78
FK Ústí nad Labem
76
FK Viktoria Žižkov
89
SK Kladno
73
FK Dukla Praha
121
FK Admira Praha
80
FA Šluknovského výběžku
81
FK Teplice
58
FK Baník Sokolov
78
1.FC Karlovy Vary
57
FK Meteor Praha VIII
72
SK Rakovník
93
FK Junior Děčín
48
Hlasování ukončeno 12.09. 2012 16:21

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.