Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
  • ID: 95
  • Návštěvy: 438/1
  • Fans: 76
  • web >
  • Praha 10  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy klubové karty

Celkem:
23317
Týden:
438
Dnes:
38
On-line:
1
Nová verze webu vysledky.com
Klubové karty svým správcům nabízejí mnohé funkce, jejich popis najdete níže. Pokud se chcete stát správcem klubové karty nebo mít oprávnění pro správu, napište na mail: webmaster@vysledky.com. Plná správa klubových karet je od...  více ]

0:4 (0:3)

Pá 02.12. 2016 20:15 - Letná - 4304 diváků
Rozhodčí: Hrubeš - Pospíšil, černý
1 
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: 1.liga, So 18.02. 17:00
Slavia Praha - Vysočina Jihlava
Ženy: 1.liga žen, So 18.03. 10:30
Slavia Praha - Hradec Králové
Juniorka U-21: Juniorská liga, Ne 19.02. 13:00
Vysočina Jihlava - Slavia Praha
Dorost U-19: 1.liga staršího dorostu, Ne 26.02. 14:00
Slavia Praha - České Budějovice
Dorost U-17: ČL skupina A, Ne 19.03. 15:00
Pardubice - Slavia Praha
Dorost U-16: ČL skupina A, Ne 19.03. 15:00
Pardubice - Slavia Praha
Dorost U-18 B: Česká liga - U19, So 25.02. 14:00
MFK Chrudim - Slavia Praha
Žáci U-15 D: II. třída SŽ, skupina B, Ne 02.04. 16:30
Slavia Praha - Řepy
: II. třída MŽ, skupina C, Ne 02.04. 16:30
Slavia Praha - ČAFC Praha
Žáci U-15: ČL skupina A, Ne 12.03. 10:00
1.FK Příbram - Slavia Praha
Žáci U-14: ČL skupina A, Ne 12.03. 11:45
1.FK Příbram - Slavia Praha
Žáci U-13: Krajský přebor MŽ, Ne 12.03. 13:30
Slavia Praha - Meteor
Žáci U-12: ČL skupina A, Ne 02.04. 16:30
Slavia Praha - Viktoria Plzeň
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 15 11 3 1 26:9 36
2. 16 10 5 1 30:12 35
3. 16 9 5 2 30:13 32
4. 16 9 4 3 27:18 31
5. 16 8 4 4 28:18 28
6. 16 6 4 6 18:15 22
7. 16 6 3 7 22:26 21
8. 16 4 6 6 20:25 18
9. 15 5 3 7 15:22 18
10. 15 4 5 6 23:25 17
11. 16 4 4 8 21:22 16
12. 15 5 1 9 17:26 16
13. 16 3 6 7 11:17 15
14. 16 2 9 5 19:28 15
15. 16 2 7 7 11:23 13
16. 16 2 3 11 12:31 9

Anketa

Kdo bude vítězem Česká ligy žáků U-12 skupina B
SK Slavia Praha
193
FK Baník Most
78
FK Ústí nad Labem
76
FK Viktoria Žižkov
89
SK Kladno
73
FK Dukla Praha
137
FK Admira Praha
80
FA Šluknovského výběžku
81
FK Teplice
58
FK Baník Sokolov
78
1.FC Karlovy Vary
57
FK Meteor Praha VIII
72
SK Rakovník
93
FK Junior Děčín
48
Hlasování ukončeno 12.09. 2012 16:21

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.