26
On-line:
1
Nová verze webu vysledky.com
Ve čtvrtek 28.července přijede do Rousínova sehrát přátelské přípravné utkání přední celek Fotbalové národní ligy mužstvo 1.SC Znojmo.Pro rousínovské hráče je to jistě obrovská výzva poměřit svoje schopnosti s profesionálními fotbalisty, pro fanoušky zase nevšední záležitost vidět...  více ]

9:0 (4:0)

So 18.06. 2016 16:30 - Rousínov - 80 diváků
Rozhodčí: Smekal - Urbánek, Hanák
V prvním přípravném utkání jsme na domácím trávníku hostili celek FC Kralice na Hané a nutno podotknout, že na úvod přípravy se hrál velmi kvalitní zápas, ve kterém jsme v první poločase jasně dominovali, ale hostující brankař byl proti a tak o poločase svítilo na zbrusu nové světelné tabuli 0:0.Po prostřídání už byla druhá půle vyrovnaná a hosté měli několik slibných šancí. Paradoxně jsme šli po trefě Strnada do vedení, které nám vzápětí po povedené akci hosté vzali, aby z následného trestného kopu Král stanovil konečný výsledek 2:1....  více ]
První přípravné utkání odehraje A mužstvo tuto sobotu 16.července, kdy se na domácím trávníku střetne s účastníkem KP Olomouckého kraje celkem FC Kralice na Hané. Začátek utkání je stanoven na 17 hodin....  více ]
Hráči:
Ve 272 utkáních nastoupilo celkem 496 hráčů.

Branky:
Bylo dosaženo 1038 branek,z toho 74 z penalt a 19 vlastních.

10 – Šupa(Mutěnice)
8 - Maňák(3 MS Brno,5 Bzenec),Sojka(Ivančice)
6 – Bogner(M.Krumlov),Řepka(Rousínov)
5 – Stehlík(Sparta),Bednář(Ráječko),Šelc(Novosedly),Maloň(Bosonohy)
4 - Dvořák(MS Brno)
3 – Kůřil(Bzenec),Bula(FK Znojmo),Konečný(Boskovice)
2 – Horecký(Mutěnice),Sedláček(Vojkovice),Podolský(Ivančice)
1 – Steiger(Bohunice),Hlaváč(Lanžhot),Jícha(Bosonohy),Hampel(Lanžhot),Vítámvás(Znojmo),
Švancara(Boskovice),Vacula(Jevišovice),Zeman(Bzenec),Nosek(Lanžhot),Velan(MS Brno),

16 – Kalina(FK Znojmo)
15 – Šťastný(Novosedly),Václavek(Boskovice),Sedlák(Ráječko)
14 – Píšek(Bohunice),Šíma(Bosonohy)
12 – Veselý(MS Brno),Škodík(Bzenec)

ČK:
Celkem bylo uděleno 44 červených karet,Pekáč(Ivančice),Kalina(FK Znojmo),Horák(Boskovice)

...  více ]
Přinášíme Vám rozlosování mužstev žáků a přípravek dle losovacích čísel , termíny a časy budou upřesněny po zaslání hlášenek....  více ]
Přinášíme Vám rozlosování dle losovacích čísel , termíny a čas budou po zaslání hlášenek upřesněny....  více ]
Krajský přebor JmKFS dopsal od reorganizace v roce 2002 již svou čtrnáctou kapitolu. Oproti předchozím s netradičním počtem 17 účastníků. Sezonu opanoval jednoznačně Bzenec, který získal DOUBLE, tedy vyhrál soutěž i pohár. To se v předchozích dvou letech povedlo také Mutěnicím a Bohunicím. Podívejte se na statistiky sezony...
...  více ]
Nejedná se ,ale o příchod žádné fotbalové hvězdy, to jen dlouholetý činovník a v současnosti sekretář fotbalového oddílu pan Jiří Fiala přestupuje do stavu manželského. V pátek 24.června v pravé poledne řekne ANO své dlouholeté přítelkyni paní Janě Crhové. A kde jinde by si mohli říci své ANO, než na stadionu Tatranu.

Příchody a odchody.

27.07. 2016 | 13:31 Další novou tváří v našem klubu je Petr Drápal, který k nám přichází na přestup z celku SK ŽS Křenovice.

25.07. 2016 | 21:10 Na přestup odcházejí z našeho klubu následující hráči:Tomáš Krejčíř do MFK Vyškov, Tomáš Tůma do TJ Komořany a David Hornoch do TJ Kroužek.

14.07. 2016 | 21:55 Martin Hrdlík a Jan Hvozdovič odcházejí na přestup do celku TJ Komořany.

Zahájení přípravy "Muži B"

14.07. 2016 | 11:03 Omlazené "B" mužstvo mužů zahajuje přípravu tento pátek 15.července v 17:30 hodin na stadionu v Rousínově.

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.