39
On-line:
1
Nová verze webu vysledky.com
Ve středečním vloženém kole to byl opět střelecký koncert v podání obou mužstev. Mladší vyhrála po divoké přestřelce nad celkem Křenovic 15:11, branky:Salcburger 5x, Kuklínek 4x, Vitr 3x, Vanderka 2x, Košťál....  více ]
V dohrávkách utkáních. OS přípravek hostila naše mužstva celky Vícemilice.
Mladší přípravka zvítězila 8:3, branky:Salcburger 4x, Vintr 2x, Košťál, Dvořák.
Starší po prvním vyrovnaném poločase kdy byl výsledek 3:1 si ve druhém poločase otevřeli str elnici a konečný výsledek zní 17:1,branky:Vrablik 6x, Kopijevsky 3x,Blatný 3x, Hustoles, Kreuter3x, Doležel, Eliáš, Pařízek....  více ]
Dnes proběhla na stadionu v Rousínově akce Měsíc náborů, kterou pořádá FACR ,JmKFS Brno a fotbalový oddíl TJ Tatran Rousínov,z.s. a nutno podotknout,že se akce vydařila. Na travnatém pažitu se prohánělo 200 děti jak z Rousínova tak i okolních obcí. Místy bylo proti jen počasí,které akcí dvakrát přerušilo,ale nemohlo narušit zdárný průběh akce.A výsledek? Spokojenost všech dětí, učitelů a taky pořadatelů.
Všem kdo se na zdárném průběhu podíleli patří velký dík.Do sekce foto a videa budou dodatečné daný fotky a videa z akce....  více ]
Měsíc náborů začíná, fotbal do svých řad láká nové hvězdičky...  více ]
Úspěšný projekt FAČR Měsíc náborů pokračuje i v letošním roce. Na jihu Moravy se v květnu uskuteční 8 náborových akcí. První pořádá v pátek 13. května Fotbalový klub mládeže Podluží v Kosticích, následovat budou nábory v Dubňanech, Miroslavi, Brně, Boskovicích, Rousínově, Ivančicích a Líšni. ...  více ]
Přinášíme změny termínů jednotlivých mužstev v závěru jarní části .
Nejprve A mužstvo mužů :
Utkání Sparta Brno-Tatran , které se mělo hrát ve středu 25.května se začátkem v 17:30 hodin je přeloženo na středu 1.června ve stejném čase tzn.17:30 hodin
Utkání posledního kola Tatran-Bosonohy , které se mělo hrát v neděli 19.června v 16:30 hodin se odehraje v sobotu 18.června v 16:30 hodin....  více ]
Vedení fotbalového oddílu TJ Tatran Rousínov,z.s.hledá trenéra pro nadcházející soutěžní ročník 2016-2017 pro B mužstvo mužů. Zájemci volejte na telefonní číslo 724320214 sekretáři oddílu p. Fialovi....  více ]
V sobotu 21.května zajíždí starší přípravka do Slavkova , kde se střetne s domácím mužstvem, začátek utkání je stanoven na 10 hodin.
Dorost zajíždí do Letovic v rámci dalšího utkání KS, začátek utkání je stanoven na 14:15 Hodin. Odjezd autobusu je stanoven na 12:15 hodin s odjezdem od stadionu.
Muži A zajíždí do Novosedel, začátek utkání je v 16?30 hodin
V neděli 22.května hrají žáci v Rosicích, začátky utkání jsou v 9 hodin starší a 10:45 hodin mladší. Odjezd autobusem je od stadionu v 7:30 hodin.
Mladší přípravka hraje své utkání v Bošovicích se začátkem v 10 hodin.
B mužstvo hostí na domácí trávě celek Čebína , začátek utkání je stanoven na 16:30 hodin....  více ]

B mužstvo zdatně vzdorovalo Čebínu

26.05. 2016 | 13:19 I když je asi osud B mužstva zpečetěný, v nedělním odpoledni svým výkonem nezklamalo a celku Čebína vzdorovalo až do samého závěru, kdy se snažilo vyrovnat, nakonec, ale odešlo poraženo v poměru 1:2, branku vsítil Paulík Štěpán z p.k.

Dorost prohrál v Letovicích

26.05. 2016 | 09:26 Dorost zajížděl k těžkému utkání do Letovic a i když se ujal vedení díky brance Nohéla výpadek v posledních třech minutách prvního poločasu jej stál nakonec zápas a prohru 1:2 i když druhý poločas se hrál výhradně na branku domácích nebylo nám souzeno bodovat.

Žáci vezou z Rosic překvapivě body

26.05. 2016 | 09:21 Poprvé na jaře vyšli bodově naprázdno starší žáci Slovanu, když doma trochu překvapivě nestačili na Rousínov a podlehli mu 4:2. Mladší si naopak připsali už pátou jarní výhru, když stejného soupeře porazili 4:1.