Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
  • ID: 2986
  • Návštěvy: 32/1
  • Fans: 6
  • web >
  • Hodonín  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
2754
Týden:
32
Dnes:
1
On-line:
1
Nová verze webu vysledky.com

Logo klubu

Základní údaje

Celý název klubu:FC Kyjov 1919
Zkrácený název klubu:Kyjov
Rok založení:1919

Kontaktní údaje

Adresa:Nerudova 257/4, 69701 Kyjov
Oficiální web:www.fckyjov1919.cz
Telefon:731 452 857
E-mail:sekretar@fckyjov1919.cz

Vedení klubu

Správce karty klubu: X X
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 30 11 9 10 45:50 42
2. 30 9 10 11 34:38 37
3. 30 4 5 21 23:68 17
4. 30 4 3 23 27:66 15
5. 26 18 6 2 72:21 60
6. 26 18 4 4 66:30 58
7. 30 14 8 8 44:27 50
8. 30 11 14 5 44:31 47
9. 30 13 7 10 61:48 46
10. 26 13 5 8 47:36 38
11. 28 9 9 10 40:46 36
12. 28 8 9 11 24:31 33
13. 30 10 9 11 45:35 39
14. 28 10 7 11 45:51 37
15. 30 7 11 12 43:50 32
16. 28 2 7 19 17:61 13

Krátké zprávy z klubu

Soupiska 2010/2011

10.08. 2010 | 14:10 SOUPISKA 2010/2011

B-Kůřil Michal 11.10.1990
B-Chromý Jiří 13.05.1990
O-Strmiska Radek 26.03.1990
O-Lošťák Ivo 19.06.1970
O-Bužek Radek 12.05.1982
O-Rezek Jakub 18.04.1986
O-Žaroský Stanislav 24.04.1982
O-Puček Karel 03.12.1984
Z-Randa Tomáš 23.12.1974
Z-Kovařík Tomáš 05.04.1989
Z-Beck Tomáš 14.04.1988
Z-Spáčil Michal 17.07.1974
Z-Macek Tomáš 29.01.1986
Z-Bartoň Zdeněk 07.11.1992
Z-Možíš Zdeněk 01.10.1992
Ú-Možíš Lukáš 08.11.1990
Ú-Kučera Jaromír 30.04.1984
Ú-Přikryl Adam 22.12.1986
Ú-Kroutilík Boris 06.09.1981


Realizační tým:

Hrabal Alexander - Trenér
Gajdošík Petr - Asistent trenéra
Kovařík Jiří - Vedoucí mužstva
Řihák Rostislav - Sekretář
Konečný Jaroslav - Masér

Vedení klubu:

Polcr Pavel - předseda
Mezík Zdeněk - místopředseda
Kuchař Antonín - místopředseda
Řihák Rostislav - sekretář
Fric Marek, Cahlík Jan, Moravec Jiří, Vinca Jiří, Žalud Tomáš - členové výboru


přišli:

Kroutilík Boris(Morkovice),Přikryl Adam(Prostějov),Kučera Jaromír(hostování Velká n.v.)
Macek Tomáš (návrat z host.Osvětimany),Randa Tomáš(1.FC Slovácko),Bůžek Radek(návrat z Rakouska)Strmiska Radek (Zbrojovka Brno)Spáčil Michal(Rymářov-před tím HFK Ololomuc),Lošťák Ivo(Šumperk-před tím HFK Ololomuc)

odešli :

Vacula Petr(hostování Lovčice),Macek Svatopluk(Kostelec)Bača Milan(Konec hostování)
Přikryl Lukáš(Žarošice konec hostování)Nguyen Vítěslav(Konec hostování)Bátora Tomáš(hostování Sobůlky),Laga Petr,Flašar Jiří(Ořechov)Farmačka Lukáš(Veselí n.M.)Vinca Lukáš(hostování Ratíškovice)