7
On-line:
1
Nová verze webu vysledky.com
První náhled na rozlosování našich družstev v novém ročníku a pořadí zápasů s několika podrobnostmi k soutěži....  více ]
První červnový víkend se nesl ve znamení posledních mistrovských utkání mladší přípravky a mužů.obě naše družstva se loučila prohrou.Mladší přípravka oslabena o tři hráče,nestačila na své soupeře z Žabčic a Radostic.Muži,hojně doplněni dorostenci,po vedení v první půli,svůj zápas se Židlochovicemi nezvládli a nešťastnou brankou,po malé domů,v 84. min. zakončili velmi smolnou jarní část.To sdruženému družstvu žáků se vedlo v posledním domácím zápase,proti Bystrci,lépe.Starší vyhráli dvouciferně a mladší remizovali.
O následujícím víkendu již hrají pouze mladší žáci a to v Kupařovicích....  více ]
V poslední květnový víkend,se na hrušovanském stadionu Václava Lajkeba,konalo exibiční utkání Starých pánů proti Starostům regionu Židlochovicko,před zápasem a v poločase byl doprovodný program v podání mažoretek.Výtěžek z dobrovolného vstupného byl věnován ve prospěch sbírky pro Jeníka Dostála....  více ]
V poslední květnový víkend se dařilo mladší přípravce,která se již třetí týden drží na malé vítězné vlně,když alespoň v jednom zápase ze dvou vyhraje.Dařilo se i sdruženému družstvu s Újezdem,když mladší žáci vyhráli a starší remizovali.Neuspělo družstvo mladších žáků,když doma po velkém boji ve druhé půli podlehlo.Nedařilo se ani mužům,kterým nepomohlo ani rychlé vedení 0:2 za 16.min.,Babice v první půli během 33. minuty vyrovnali a ve druhé půli zápas otočili ve svůj prospěch....  více ]
Pozvánka na zajímavé utkání na Hrušovanském fotbalovém stadionu,mezi starou gardou FK 1932 a Starosty regionu Židlochovicka....  více ]
Z domácích utkání o skončeném víkendu,se podařilo uspět starším žáků sdruženého družstva a mladší přípravce.Starší žáci vyhráli brankou Petra Borovičky a mladší žáci sdruženého družstva těsně prohráli,družstvo dorostu se ve svém posledním zápase této sezóny rozloučilo vysokou prohrou od Kupařovic,družstvo mužů sice doma vstřelilo tři branky,ale jejich soupeř z Ořechova byl ještě produktivnější a opět nebodovalo,mladší žáci FK se dokázali prosadit brankově,když vstřelili čtyři branky a hetrik zaznamenal Lukáš Zemánek,ale na svého soupeře z Kupařovic i tak nestačili.V nedělním odpoledni,ve svém domácím mistrovském turnaji,uspěla mladší přípravka,když v prvním zápase porazila Pozořice,aby ve druhém podlehla RAFK „B“....  více ]
O právě skončeném víkendu se podařilo uspět pouze mladší přípravce,když v jediném zápase v Těšanech porazila domácí hráče,Ivančice se k utkáním bohužel nedostavili.V sobotním dopoledni se nevedlo společnému družstvu žáků ve Šlapanicích,starší prohráli brankou v poslední minutě a mladší obdrželi desítku.V domácím utkání mužů,proti vedoucím Oslavanům B se zázrak nekonal a soupeř si odvážel pohodlnou výhru.V nedělním odpoledni prohráli i dorostenci,když domácí Rajhrad byl nad jejich síly.
Mladší žáci měli o víkendu volný los....  více ]
Někteří hráči mladší přípravky a mladších žáků se zúčastnili jako diváci ligového zápasu Zbrojovky Brno proti Spartě Praha....  více ]

LETNÍ OTEVÍRACÍ DOBA SPORTBARU

18.07. 2016 | 20:36 V nově upraveném a provozovaném Sportbaru,máme otevřeno následovně.
Středa od 16 - 22 hod.
Čtvrtek od 16 - 22 hod.
Pátek od 16 - 22 hod.
Sobota od 16 - 22 hod.
Neděle od 16 - 22 hod.
Pro toto léto jsme si pro vás připravili nabídku čerstvých, míchaných, osvěžujících nápojů – Ledovou kávu, Ledový čaj, Mojito, Black & White, Cuba Libre a další......
Pravidelné přímé přenosy ze sportovních kanálů - ČT sport,Sport 1 a 2,Eurosport 1 a 2,Nova Sport 1,Arena Sport 2.
Možnost sledování on-line přenosů Komety a Zbrojovky.
Čepujeme Radegast 10°,Gambrinus 11° a 12° Plzeň,dále Kofola,Zonky a jiné nealko nápoje.
Na příjemně strávený čas,v našem sportbaru,Vás tímto všechny srdečně zveme.
Ve sportbaru nabízíme možnost pořádání rodinných, společenských, firemních posezení a oslav do počtu až 35 + 28 lidí, domluva ohledně termínů a možnosti nabídky občerstvení na tel. číslech 774 723 770 a 728 477 735, nebo na mailech predseda@fk1932.cz a sekretar@fk1932.cz

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.