108
On-line:
1
Nová verze webu vysledky.com
A-Tým S koncem podzimní části fotbalových soutěží hlásí králodvorští Cábelíci velkou změnu na trenérském postu. Jiří SABOU odchází do FC Hradec Králové, kde bude působit na pozici na pozici výkonného ředitele druholigového fotbalového klubu, když uspěl ve výběrovém řízení. Jirkovi děkuj...  více ]

0:2 (0:1)

Pá 17.11. 2017 13:30 - Čížová - 80 diváků
Rozhodčí: Pastyřík - Mudra, štrincl
A-Tým Mimořádná akce pro fanoušky králodvorských Cábelíků - možnost nákupu oblíbeného dresíku do auta, tentokrát i s vlastním potiskem za cenu 90,- Kč (jméno a číslo - na zadní straně). ...  více ]
A-Tým Předposlední podzimní kolo Fortuna České fotbalové ligy nabídlo souboj Králova Dvora se Štěchovicemi. Domácí trenér Jiří Sabou mohl být se začátkem zápasu spokojený, jelikož se už po čtyřech minutách prosadil Hájek. Mužstvo trenéra Zbyňka Busty ještě do poločasu vyrovnalo trefou Nováka, ale ve druhém poločase opět prohrávalo, když se prosadil Kraus. Hosté poté přežili několik šancí, zásluhou Batky vyrovnali a euforii odpálil střídající Štědronský, jehož gól z 89. minuty zápasu o vítězi zápasu....  více ]
Nevlídné počasí trápí v těchto dnech především fotbalisty. O víkendu jsou totiž na pořadu další zápasy, ve kterých se znovu představí i Cábelíci. ...  více ]
A-Tým V rámci 13.kola Fortuna ČFL se králodvorští Cábelíci střetli s nováčkem soutěže – mužstvem Sokol Brozany, které zatím na domácím hřišti získalo ze 6 zápasů celkem 12 bodů za 4 vítězství a 2 porážky. V mužstvu má i nejlepšího střelce soutěže Nigérijce Chukwumu, který letos vstřelil již 12 branek. Hostům v sestavě opět chybělo několik hráčů, pro zranění nemohli nastoupit Procházka, Bohánek, Hlinka a Šlapák, naopak na lavičku se již dostal Adam Hájek. ...  více ]
A-Tým V rámci 12.kola Fortuna ČFL čekalo na králodvorské Cábelíky již třetí středočeské derby v řadě, tentokrát s mužstvem SK Viktorie Jirny, na které se Cábelíkům dlouhodobě nedaří a ve vzájemných zápasech moc branek nepadá...  více ]
Než se říjen promění v listopad, může fotbalový fanoušek ještě jednou vyrazit na fotbal. O víkendu jsou na pořadu další zápasy v řadě soutěží. Příznivci Cábelíků budou s největším zájmem určitě sledovat Českou fotbalovou ligu. ...  více ]
A-Tým V rámci 11.kola Fortuna ČFL čekalo na králodvorské Cábelíky další středočeské derby s mužstvem FK Dobrovice, ve kterém šlo v přímém souboji o 5.místo v tabulce....  více ]

POZOR NA TERMÍNY

26.11. 2017 | 11:49 Výbor FK Králův Dvůr upozorňuje jednotlivá mužstva, aby sledovaly rozpis soutěží a změny termínů jednotlivých utkání, aktuální rozpis uložen v sekci: KE STAŽENÍ