15. 27 4 3 20 30:88 15
16. 27 1 3 23 33:129 6

Krátké zprávy z klubu

Turnaj mini přípravek

25.05. 2019 | 13:14 V sobotu se uskutečnil na hřišti Tatranu turnaj mini přípravek za účasti 8 mužstev. Domácí Tatran vyslal do turnaje tři mužstva, dále MKF Vyškov dvě mužstva stejně jako TJ Němčany a jeno mužstvo Sokol Bohdalice. Hrálo se ve dvou čtyřčlenných skupinách každý s každým. Pomyslné prvenství si ve skupině A odvezlo mužstvo TJ Němčany A a ve skupině B mužstvo Tatran Rousínov C.
Velký dík za takovéhé nervy drásajícího dopoledne patří všem zůčastněným, ale zvláště pak hlavnímu organizátorovi panu Petru Doleželovi.
Děkujeme

Z Drnovic bez bodů

25.05. 2019 | 13:10 Drnovice - Rousínov ml. 4:1 (2:0) branka: Hráček
Domácí byli v první půli o něco lepším týmem a zaslouženě šli do vedení. V druhé půli jsme zlepšili hru a snížili na rozdíl jedné branky. Náš tlak a možné vyrovnání zastavilo zranění brankáře Pleshy a Darka Kuklínka. Při absenci prvního gólmana Dvořáčka tak musel do branky Roman Salcburger, který po chvíli smolně inkasoval a náš rozklížený tým definitivně ztratil poslední zbytky víry. Utkání už se pak pouze dohrávalo.
Drnovice - Rousínov st. 4:0 (2:0)

Žáci hostili Pohořelice

25.05. 2019 | 13:03 Rousínov ml. - Pohořelice 4:5 (2:3) Polák 3, Mrázek.
Do utkání jsme vstoupili velmi vlažně a záhy rychle prohrávali 0:2. Těsně před půlí se nám podařilo vyrovnat, ale po vlastním gólu v posledních vteřinách půle jsme odcházeli do šaten s jednobrankovou ztrátou. Na začátku druhé půle jsme soupeře zatlačili, ale z brejku jsme opět inkasovali. Pak se nám přece jen podařilo vyrovnat, ale místo toho, abychom využili tlaku a šli do vedení, nás do kolen opět srazil velmi laciný gól po zaváhání brankáře s celou obranou. V poslední minutě spálil obrovskou šanci Jakub Hráček a tak si všechny body odvezl domů soupeř.
Rousínov starší-Pohořelice 6:0, branky:Buchta 3x, Hustoles, Šlimar a Doležel.

Starší přípravka poráží Velešovice

25.05. 2019 | 11:16 Starší přípravka odehrála další zápas v 1. nádstavbové skupině, kde odvedli výborný výkon.
Hostili doma tým Velešovic. Kluci vzali zápas do svých rukou, kde nedali soupeři šanci.
Tatran Rousínov- Velešovice 15:6.
Sestava:Bechyně,Juráček,Hrachovina,Grošek,Vanderka,Hanák,Doležel,Spisar,Machala,Bartošek.
Branky:Vanderka 5x,Hanák 4x,Doležel 2x,Juráček 2x,Hrachovina 1x,Grošek 1x.

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.