Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 5. června 2020
svátek má Dobroslav.
Hlavní menu

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Soutěže ČR

Pohár FAČR

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

Hostan Aréna

Atletický stadion - přírodní tráva s umělým osvětlením - 2599 diváků
Adresa: Husovy sady,Znojmo
Domácí klub: 1.SC Znojmo FK
ID karty: 2
Mapa

Zvětšit mapu
Spojení:
Od Prahy

Po příjezdu do Znojma, pokračujte hlavní silnicí, přes dva semafory až přijedete na nám. Svobody (po levé i po pravé straně je parkoviště osobních vozidel i autobusů). Na parkovišti odstavte vozidlo a parkem kolem Městských lázní, přijdete asi po 200m ke stadionu 1.SC Znojmo FK.

Od Brna

Po příjezdu do Znojma pokračujete přes kruhový objezd po hlavní silnici směrem na centrum (do kopce), až přijedete na kruhový objezd na Mariánském náměstí. Druhou ulicí (vpravo) vyjedete z kruhového objezdu a dáte se směrem na Prahu. Po příjezdu na nám. Svobody (po pravé i levé straně) uvidíte odstavná parkoviště pro osobní vozidla i autobusy. Zde odstavíte vozidlo a parkem kolem Městských lázní, přijdete asi po 200, ke stadionu 1.SC Znojmo FK.

Z nádraží

Po východu z nádraží se nacházíte na ul. Dr. Milady Horákové, přímo před Vámi je na ni kolmá ulice 17. listopadu, kterou přijdete po asi 500m na kruhový objezd na Mariánském nám. Třetí ulicí po Vaší levé ruce (Studentská) se dostanete na Komenského nám. Zde parkem kolem restaurace Corso po ujití asi 100m, jste před stadionem 1. SC Znojmo FK.