TOPlist
X
Pro provedení akce musíš být přihlášen(a)
  Muž Žena
Jméno
Příjmení
Národnost
Email
Heslo
Heslo
Email
Heslo
Přihlásit trvale
Email
Na zadaný email bude odesláno zapomenuté heslo.
Volejbal
Vysledky.com

Výsledkový servis serveru Lidovky.cz

Vyber sport Vyber kraj
Starší verze vysledky.com
Další ligové soutěže
Reprezentace
Kraje a okresy
Evropské soutěže
Výsledky v mobilní verzi
06. DUBNA 2017 18:00 | Sledujete zápas a padl gól? Hrajete zápas, jste o poločase v kabině a zajímá vás jak hrají vaši soupeři? Použijte mobilní verzi Výsledků a upravte aktuální skóre zápasu nebo se podívejte na výsledky ostatních týmů v soutěži, vložte průběžný výsledek vašeho zápasu a informujte se mezi sebou on-line o aktuálních výsledcích.
Znaky klubů na Výsledcích
29. BŘEZNA 2017 18:25 | Nemá váš klub na kartě nebo u soutěže znak? Pošlete mi ho prosím v nejlepší kvalitě jakou máte do mailu: webmaster@vysledky.com. Já znak ke klubu vložím.
Jak sdílet zápas na timeline Facebooku
24. BŘEZNA 2017 15:00 | Na Výsledcích jsem vytvořil funkci, která umožňuje sdílet odkaz na zápas na vaší timeline Facebooku, nebo na timeline klubu, který na Facebooku spravujete. Odkaz obsahuje znaky klubů, čas začátku zápasu, výsledek. Můžete tak na své Facebookové stránce pozvat na utkání nebo po odehrání zápasu informovat o výsledku.
Zápasy vybraných soutěží   
Anonymní komentář je po 14ti dnech automaticky smazán.
            souhlasím s pravidly
Nepřihlášen 17.08. > Prosim admina o vytvoreni souteze poharu ukfs muzi.
Dalibor Fridrich 17.08. > Soutěž vytvořte jako novou, pak mi dejte vědět, zařadím vám jí do výběru serveru. Já jí spravovat nebudu, už bych to nestíhal.
              souhlasím s pravidly
Nepřihlášen 13.08. > Dobry den,muzu vedet,zda se chysta taky hlidani slusne diskuze na diskuznim foru Prazskym preboru,kde je to porad plny urazek az je to nechutny. Dekuji
Dalibor Fridrich 13.08. > Hlídání slušné diskuze na diskuzním fóru pražského přeboru se nechystá.
              souhlasím s pravidly
Nepřihlášen 05.08. > Je vidět ,že tu máme celkem dost slušnejch názorů a proroctví a myslím si že nikdo z vás není vědma tak se vyprdněte na to kdo postoupí a kdo spadne .Každý z nás má oblíbený tým kterému fandí a to je rozhodující a uvědom te si že ti kluci hrají fotbal pro nás diváky a že ti hráči očekávají že je podpoříme tak zanechme keců a hleď te chodit se dívat na zápasy a třeba nás všichni překvapí aspoň je důvod se těšit a aji když to na poprve nevyjde je potřeba ty hráče podpořit a o tom to je tak sportu zdar a fotbalu zvláště váš věrný divák
              souhlasím s pravidly
Dalibor Fridrich 09.06. > Prosím, vkládejte na web komentáře dle pravidel, bez vulgarit, bez urážek a pomluv. Policie po mě pak žádá IP adresy příspěvků na základě trestních oznámení...
              souhlasím s pravidly
Nepřihlášen 25.04. > Dobrý den,chtěl jsem se zeptat jestli budou k dispozici výsledky nádstavby Okresní soutěže A+B Okresního fotbalového svazu v Přerově?
Dalibor Fridrich 26.04. > Soutěže jsem přidal do výběru serveru.
              souhlasím s pravidly
Načíst další
ADMIN
3 hod.
PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE