TOPlist
X
Pro provedení akce musíš být přihlášen(a)
  Muž Žena
Jméno
Příjmení
Národnost
Email
Heslo
Heslo
Email
Heslo
Přihlásit trvale
Email
Na zadaný email bude odesláno zapomenuté heslo.
Basketbal
Vysledky.com

Výsledkový servis serveru Lidovky.cz

Vyber sport Vyber kraj
Starší verze vysledky.com
Další ligové soutěže
Reprezentace
Kraje a okresy
Evropské soutěže
Výsledky v mobilní verzi
06. DUBNA 2017 18:00 | Sledujete zápas a padl gól? Hrajete zápas, jste o poločase v kabině a zajímá vás jak hrají vaši soupeři? Použijte mobilní verzi Výsledků a upravte aktuální skóre zápasu nebo se podívejte na výsledky ostatních týmů v soutěži, vložte průběžný výsledek vašeho zápasu a informujte se mezi sebou on-line o aktuálních výsledcích.
Znaky klubů na Výsledcích
29. BŘEZNA 2017 18:25 | Nemá váš klub na kartě nebo u soutěže znak? Pošlete mi ho prosím v nejlepší kvalitě jakou máte do mailu: webmaster@vysledky.com. Já znak ke klubu vložím.
Jak sdílet zápas na timeline Facebooku
24. BŘEZNA 2017 15:00 | Na Výsledcích jsem vytvořil funkci, která umožňuje sdílet odkaz na zápas na vaší timeline Facebooku, nebo na timeline klubu, který na Facebooku spravujete. Odkaz obsahuje znaky klubů, čas začátku zápasu, výsledek. Můžete tak na své Facebookové stránce pozvat na utkání nebo po odehrání zápasu informovat o výsledku.
Zápasy vybraných soutěží   
Anonymní komentář je po 14ti dnech automaticky smazán.
            souhlasím s pravidly
Nepřihlášen 12.10. > Tak jsme prvni no a co
              souhlasím s pravidly
Nepřihlášen 07.10. > Musím se přidat ke komentáři o situaci ve Spartaku.Pisatel komentáře o stavu mužstva a vedení klubu jsou naprosto správná a výstižná.Pan president si s klubu udělal neprosionálně ,dojnou krávu.Bylo by načase aby odešel a věnoval se více zájezdům do Španělska jako doposud.

              souhlasím s pravidly
Nepřihlášen 06.10. > DD
              souhlasím s pravidly
Nepřihlášen 06.10. > DD
              souhlasím s pravidly
Nepřihlášen 06.10. > Spartak,bohužel nemá kvalitu hráčů a ten kdo omlouvá výkony mužstva je sám pan Králíček-šéf,který minulé mužstvo rozprodal!Nejde o žádnou velkou smůlu,hráčí na to prostě nemají......pane presidente........


              souhlasím s pravidly
Načíst další
ADMIN
2 hod.
PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE