Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo
TIP: Vytvoř si vlastní výběr soutěží. Zaregistruj se a po přihlášení najdi svou oblíbenou soutěž. Ve spodním pruhu u soutěže klikni na odkaz vybraná soutěž pro vybrání, nebo odebrat soutěž pro vyjmutí soutěže z tvého výběru. Zápasy vybraných soutěží se budou zobrazovat na hlavní stránce. Připravujeme stránky pro smartphone.

Dnes není na programu žádný nohejbalový zápas z vybraných soutěží.
So 22.11. 17:00
U Nisy
Slovan Liberec - Vysočina Jihlava
67 27 6 123
2:2 (0:1)
So 22.11. 17:00
Na stínadlech
FK Teplice - Dukla Praha
80 16 4 123
1:0 (0:0)
So 22.11. 17:00
Na Srbské
Zbrojovka Brno - 1.FK Příbram
41 43 15 123
1:0 (1:0)
So 22.11. 17:00
Letná
Sparta Praha - České Budějovice
97 2 1 123
4:0 (1:0)
So 22.11. 86´
Bazaly
Baník Ostrava - Baumit Jablonec
16 29 55 125
1:1 (0:1)
So 22.11. 16:00
Chelsea - West Bromwich
98 2 0 56
2:0 (2:0)
So 22.11. 16:00
Everton - West Ham
68 23 9 56
2:1 (1:0)
So 22.11. 16:00
Leicester - Sunderland
38 54 9 56
0:0 (0:0)
So 22.11. 16:00
Man City - Swansea
95 5 0 56
2:1 (1:1)
So 22.11. 16:00
Newcastle - QPR
93 7 0 57
1:0 (0:0)
So 22.11. 16:00
Stoke - Burnley
86 14 0 56
1:2 (1:2)
So 22.11. 18:30
Arsenal - Man United
46 46 9 57
1:2 (0:0)
So 22.11. 16:00
Atlético Madrid - Málaga
94 6 0 50
3:1 (2:0)
So 22.11. 18:00
Eibar - Real Madrid
2 2 96 51
0:4 (0:2)
So 22.11. 20:00
FC Barcelona - FC Sevilla
94 6 0 52
5:1 (1:0)
So 22.11.
La Coruňa - Real Sociedad
35 49 16 51
výsledek
So 22.11. 15:30
Bayern Mnichov - Hoffenheim
100 0 0 50
4:0 (2:0)
So 22.11. 15:30
Schalke - Wolfsburg
38 44 18 50
3:2 (3:1)
So 22.11. 15:30
M'gladbach - Eint. Frankfurt
84 10 6 50
1:3 (1:0)
So 22.11. 15:30
Mainz - Freiburg
62 32 6 50
2:2 (1:1)
So 22.11. 15:30
Hannover - Leverkusen
24 40 36 50
1:3 (0:0)
So 22.11. 15:30
Paderborn - Dortmund
6 14 80 50
2:2 (0:2)
So 22.11. 18:30
1.FC Köln - Hertha
75 20 6 51
1:2 (0:1)
So 22.11. 13:00
Trnava - Košice
88 12 0 34
3:1 (1:1)
So 22.11. 13:00
Podbrezová - Ružomberok
70 30 0 33
1:2 (0:0)
So 22.11. 16:30
Dunajská Streda - Banská Bystrica
68 32 0 38
0:0 (0:0)
So 22.11. 17:30
Trenčín - Senica
82 18 0 39
3:1 (2:1)
So 22.11. 17:00
Bastia - Lyon
0 14 86 35
0:0 (0:0)
So 22.11. 20:00
Guingamp - Rennes
29 43 29 35
0:1 (0:1)
So 22.11. 20:00
Lorient - Lens
49 46 6 35
1:0 (1:0)
So 22.11. 20:00
Monaco - Caen
94 6 0 36
2:2 (1:0)
So 22.11. 20:00
Nice - Reims
66 34 0 35
0:0 (0:0)
So 22.11. 18:00
Bergamo - AS Řím
0 12 88 41
1:2 (1:2)
So 22.11. 56´
Lazio - Juventus
5 44 51 41
0:2 (0:1)
So 22.11. 18:30
G. A. Eagles - Breda
38 54 8 26
2:0 (2:0)
So 22.11. 18:30
Alkmaar - Arnheim
73 19 8 26
1:0 (1:0)
So 22.11. 19:45
Feyenoord - Dordrecht
100 0 0 27
2:0 (0:0)
So 22.11. 56´
Ajax - Heerenveen
100 0 0 27
0:1 (0:1)
So 22.11. 56´
Tilburg - Excelsior
81 19 0 27
0:0 (0:0)
So 22.11. 10:00
Ural - Kazaň
50 13 38 16
1:3 (0:1)
So 22.11. 12:15
Torpedo M. - Rostov
37 53 11 19
2:1 (1:0)
So 22.11. 14:30
FK Krasnodar - CSKA M.
45 25 30 20
2:1 (2:1)
So 22.11. 17:00
Petrohrad - Kuban Krasnodar
100 0 0 21
1:0 (1:0)
So 22.11. 16:00
Grödig - Rapid Vídeň
10 52 38 21
3:1 (2:1)
So 22.11. 18:30
Ried - Altach
27 50 23 22
2:1 (1:0)
So 22.11. 18:30
Neustadt - Wolfsberger
9 32 59 22
2:0 (0:0)
So 22.11. 18:30
Austria Vídeň - Admira
82 18 0 22
4:0 (0:0)
So 22.11. 12:30
Rizespor - Istanbul BB
29 53 18 17
0:2 (0:1)
So 22.11. 15:00
Akhisarspor - Mersin
39 56 6 18
1:1 (0:0)
So 22.11. 18:00
Galatasaray - Trabzonspor
95 5 0 19
0:3 (0:0)
So 22.11. 13:00
Olimpik Doněck - Mariupol
71 24 6 17
3:2 (2:1)
So 22.11. 16:00
Dněpr - Uzhorod
100 0 0 18
1:1 (0:0)
So 22.11. 18:00
Charleroi - Anderlecht
0 9 91 23
3:1 (1:1)
So 22.11. 20:00
Gent - Cercle Bruggy
92 8 0 24
4:0 (1:0)
So 22.11. 20:00
Mouscron - Lierse
83 17 0 24
2:1 (2:1)
So 22.11. 20:00
Lokeren - Westerlo
96 4 0 24
0:0 (0:0)
So 22.11. 71´
Club Bruggy - Waasland-Beveren
88 13 0 24
3:2 (1:1)
So 22.11. 16:00
Inverness - Motherwell
86 9 5 22
3:1 (1:1)
So 22.11. 16:00
Dundee United - Kilmarnock
86 9 5 22
3:1 (2:1)
So 22.11. 16:00
Celtic - Dundee FC
95 5 0 22
2:1 (1:0)
So 22.11. 16:00
Hamilton - St. Mirren
91 5 5 22
3:0 (1:0)
So 22.11. 16:00
St. Johnstone - Ross County
52 38 10 21
2:1 (1:0)
So 22.11. 15:30
Pogoń Szczecin - Podbeskidzie
68 32 0 22
1:2 (1:1)
So 22.11. 15:30
Wisła Kraków - Leczna
95 5 0 22
2:0 (1:0)
So 22.11. 18:00
Korona Kielce - Zawisza
77 23 0 22
2:2 (1:1)
So 22.11. 14:00
MTK Budapešť - Diósgyőri
86 14 0 14
0:2 (0:2)
So 22.11. 16:00
Puskas - Haladás
71 29 0 14
1:0 (1:0)
So 22.11. 16:00
Dunaujvaros - Paksi
14 21 64 14
1:0 (0:0)
So 22.11. 18:00
Nyiregyhaza - Pecsi
50 43 7 14
4:0 (1:0)
So 22.11. 20:00
Lombard Papa - Honvéd
60 27 13 15
1:1 (0:0)
So 22.11. 12:15
ČM Varna - Litex Lovech
54 15 31 13
0:3 (0:1)
So 22.11. 13:30
Loko Sofia - Haskovo
92 8 0 13
2:1 (1:1)
So 22.11. 13:30
Loko Plovdiv - Marek
92 8 0 13
1:0 (0:0)
So 22.11. 15:00
CSKA Sofia - Ludogorets
38 46 15 13
1:1 (1:1)
So 22.11. 14:30
Astra Giurgiu - Univers. Kluž
92 8 0 13
1:1 (0:0)
So 22.11. 17:00
Piatra Neamt - Oţelul Galaţi
86 14 0 14
0:1 (0:0)
So 22.11. 19:30
Steaua Bukurešť - Brašov
100 0 0 15
2:0 (0:0)
So 22.11. 01:00
Buffalo - NY Rangers
25 33 42 24
odloženo
So 22.11. 01:00
Pittsburgh - NY Islanders
75 13 13 24
4:5 np
So 22.11. 01:00
Columbus - Boston
21 21 58 24
3:4 np
So 22.11. 03:30
Edmonton - New Jersey
29 42 29 24
0:2
So 22.11. 21:00
Ottawa - St. Louis
32 36 32 25
výsledek
So 22.11. 13:00
KRK Uralets
Jekatěrinburg - Astana
21 29 50 14
2:1 pp
So 22.11. 13:00
Arena Metallurg
Magnitogorsk - Ufa
86 7 7 14
2:6
So 22.11. 15:00
Ice Palace
Čerepovec - Atlant
33 27 40 15
3:4 pp
So 22.11. 15:00
Arena 2000
Jaroslavl - Togliatti
87 7 7 15
2:4
So 22.11. 15:00
Center Chekhov
Podolsk - Nižněkamsk
73 13 13 15
3:2 np
So 22.11. 15:30
Tatneft Arena
Kazaň - Omsk
33 40 27 15
4:2
So 22.11. 16:00
Arena Riga
Dinamo Riga - Petrohrad
13 0 87 15
4:2
So 22.11. 18:00
Arena Zagreb
Záhřeb - Jokerit
13 27 60 15
1:3
So 22.11. 16:00
Läkerol Arena
Brynäs - Färjestads
50 42 8 12
4:1
So 22.11. 16:00
Scandinavium
Frölunda - Djurgårdens
100 0 0 12
5:4 np
So 22.11. 16:00
Tegera Arena
Leksands - HV71
8 0 92 12
3:4 np
So 22.11. 16:00
Cloetta Center
Linköpings - Luleå
67 17 17 12
3:1
So 22.11. 18:30
Kraft Arena
Skellefteå - MODO
100 0 0 12
4:1
So 22.11. 18:30
Vida Arena
Växjö - Örebro
67 17 17 12
4:3 np
So 22.11. 16:00
Kuopion
KalPa - Espoo
75 8 17 12
2:3 np
So 22.11. 16:00
Oulun Areena
Kärpät - JYP
92 0 8 12
1:2 pp
So 22.11. 16:00
Kivikylän areena
Rauma - Turku
42 8 50 12
0:3
So 22.11. 16:00
Kisapuiston
SaiPa - Hämeenlinna
42 8 50 12
3:4 np
So 22.11. 19:45
PF Arena
Bern - Zug
100 0 0 12
výsledek
So 22.11. 19:45
Eisstadion
Biel - Fribourg-Gottéron
58 33 8 12
výsledek
So 22.11. 19:45
Hallenstadion
ZSC Lions - Davos
58 17 25 12
výsledek
So 22.11. 19:45
Kolping Arena
Kloten - Rapperswil
92 0 8 12
výsledek
So 22.11. 19:45
Patinoire
Lausanne - Servette
8 8 83 12
výsledek
So 22.11. 20:30
Resega
Lugano - Ambrì-Piotta
100 0 0 12
výsledek
So 22.11. 17:30
TWK Arena
Innsbruck - Ljubljana
100 0 0 13
0:3
So 22.11. 18:40
Brest - Epinal
0 14 86 7
0:0
So 22.11. 20:00
Amiens - Caen
86 0 14 7
výsledek
So 22.11. 20:00
Grenoble - Gap
100 0 0 7
výsledek
So 22.11. 20:00
Rouen - Morzine-Avoriaz
100 0 0 5
výsledek
So 22.11. 20:30
René Froger
Briançon - Dijon
86 0 14 7
výsledek
So 22.11. 20:30
Chamonix - Lyon
43 29 29 7
výsledek
So 22.11. 16:00
Jordal Amfi
Vålerenga - Frisk Asker
100 0 0 7
3:4 pp
So 22.11. 18:00
DNB Arena
Stavanger - Manglerud
100 0 0 7
5:3
Dnes není na programu žádný zápas malého fotbalu z vybraných soutěží.
So 22.11. 18:00
Pardubice - Vítkovice
8 0 92 12
3:4 np
So 22.11. 17:00
Židenice - Sokol Vinohrady
100 0 0 3
7:4
Dnes není na programu žádný basketbalový zápas z vybraných soutěží.
Dnes není na programu žádný volejbalový zápas z vybraných soutěží.
So 22.11. 18:00
Jičín - Zubří
19 0 81 16
25:30
Dnes není na programu žádný zápas ragby z vybraných soutěží.