TOPlist
X
Pro provedení akce musíš být přihlášen(a)
  Muž Žena
Jméno
Příjmení
Národnost
Email
Heslo
Heslo
Email
Heslo
Přihlásit trvale
Email
Na zadaný email bude odesláno zapomenuté heslo.
Hokej
Vysledky.com

Výsledkový servis serveru Lidovky.cz

Vyber sport Vyber kraj
Starší verze vysledky.com
Další ligové soutěže
Inline, Sledge, Hokejbal
Amatérské hokejové soutěže
Kraje a okresy
Reprezentace
Evropské poháry
NHL, KHL
Evropské soutěže
Výsledky v mobilní verzi
06. DUBNA 2017 18:00 | Sledujete zápas a padl gól? Hrajete zápas, jste o poločase v kabině a zajímá vás jak hrají vaši soupeři? Použijte mobilní verzi Výsledků a upravte aktuální skóre zápasu nebo se podívejte na výsledky ostatních týmů v soutěži, vložte průběžný výsledek vašeho zápasu a informujte se mezi sebou on-line o aktuálních výsledcích.
Znaky klubů na Výsledcích
29. BŘEZNA 2017 18:25 | Nemá váš klub na kartě nebo u soutěže znak? Pošlete mi ho prosím v nejlepší kvalitě jakou máte do mailu: webmaster@vysledky.com. Já znak ke klubu vložím.
Jak sdílet zápas na timeline Facebooku
24. BŘEZNA 2017 15:00 | Na Výsledcích jsem vytvořil funkci, která umožňuje sdílet odkaz na zápas na vaší timeline Facebooku, nebo na timeline klubu, který na Facebooku spravujete. Odkaz obsahuje znaky klubů, čas začátku zápasu, výsledek. Můžete tak na své Facebookové stránce pozvat na utkání nebo po odehrání zápasu informovat o výsledku.
Zápasy vybraných soutěží   
Anonymní komentář je po 14ti dnech automaticky smazán.
            souhlasím s pravidly
Nepřihlášen 16.04. > 15.4. jsem byl svědkem velmi zajímavého zápas. Domácí Tochovice přivítala na hřišti Hřebeč. První poločas se více dařilo hostům, ale i domácí měli šance. Kdo přijel, ale na druhý poločas musel se hodně divit. Bohužel se ukázalo, že peníze mají v dnešní době velkou váhu. Myslim si, že z ovací diváků bylo jasné, že něco není v pořádku. Rozhodčí absolutně selhali, přes všechny možné připomínky, řeči a zdržování v neposlední řadě, také absolutní podporu hostů to rozhodčí ukončil v 90 min. Podlé mého názoru bylo adekvátní nastavit 4 minuty. Hráči hostů nakonec bujaře oslavili zaplacenou výhru a odjeli. Je mi líto místních lidí, kteří si přišli zafadit dát si pivo a hlavně se kouknout na hezký fotbal. Závěrem bych rád řekl, že se sestava tří pánů v žlutém může stydět a tým hostů může oslavovat zaplacené body.
              souhlasím s pravidly
Nepřihlášen 15.04. > Dnešní zápas na novém hristi Cafky byl smutným představením rozhodčích. Hlavní piskal první zápas v životě, a doufám poslední. Vymyšlená penalta od pomezniho Vojtěcha, druhá žlutá karta pro hráče 14, i když měla byt, rovnou cervena, hráč odchází protože to ví, ale pak zůstává... A chování trenéra hostí? To není na STK, ale na psychiatra. A ještě pak jde teat rané podávat ruku na lavičku soupeře? Hnus.
              souhlasím s pravidly
Nepřihlášen 10.04. > Tady je ta ČK psaná. https://souteze.fotbal.cz/zapasy/zapas/f4c7c75d-cf32-435f-964a-669ffb25740a
              souhlasím s pravidly
Nepřihlášen 10.04. > Dobrý den, mám zájem o správcovství jedné okresní soutěže, ale dlouhodobě mi nejde se přihlásit, respektive registrovat. (Registrační údaje nereagují při přihlášení, stránka se jen znovu načte) Prosím o pomoct.
              souhlasím s pravidly
Nepřihlášen 03.09. 2017 > Proč tady nejsou ještě výsledky ženských soutěží, když už běží soutěže 3 týdny. Děkuji
Dalibor Fridrich > Fotbalové soutěže žen jsem doplnil do výběru serveru.
              souhlasím s pravidly
Načíst další
ADMIN
WEB
PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE