TOPlist
X
Pro provedení akce musíš být přihlášen(a)
  Muž Žena
Jméno
Příjmení
Národnost
Email
Heslo
Heslo
Email
Heslo
Přihlásit trvale
Email
Na zadaný email bude odesláno zapomenuté heslo.
Fotbal
Vysledky.com

Výsledkový servis serveru Lidovky.cz

Vyber sport Vyber kraj
Starší verze vysledky.com
Další soutěže, soutěže mládeže a žen
Kraje a okresy
Evropské poháry
Reprezentace
Evropské soutěže
Jak sdílet zápas na timeline Facebooku
24. BŘEZNA 2017 15:00 | Na Výsledkách jsem vytvořil funkci, která umožňuje sdílet odkaz na zápas na vaší timeline Facebooku, nebo na timeline klubu, který na Facebooku spravujete. Odkaz obsahuje znaky klubů, čas začátku zápasu, výsledek. Můžete tak na své Facebookové stránce pozvat na utkání nebo po odehrání zápasu informovat o výsledku.
Prezentace házenkářského klubu
12. LEDNA 2012 08:54 | Klubové karty svým správcům nabízejí mnohé funkce, jejich popis najdete níže. Pokud se chcete stát správcem klubové karty nebo mít oprávnění pro správu, napište na mail: webmaster@vysledky.com.
Prezentace volejbalového klubu
01. LEDNA 2012 12:00 | Klubové karty svým správcům nabízejí mnohé funkce, jejich popis najdete níže. Pokud se chcete stát správcem klubové karty nebo mít oprávnění pro správu, napište na mail: webmaster@vysledky.com.
Zápasy vybraných soutěží   
Anonymní komentář je po 14ti dnech automaticky smazán.
            souhlasím s pravidly
Nepřihlášen 18.03. > Domažlický GALKTIKOS se potápí - po dnešním derby Domažlice - Tachov, to bude pro pana Ticháčka opět bezestná noc - ti neumětelové z Prahy co to tady momentálně vedou za prvoligové prachy by měl okamžitě vyhnat , na hru se nedá dívat a jejich namachrovanost s kecama o 2 lize je k smíchu.
              souhlasím s pravidly
Nepřihlášen 18.03. > Blansko zabere a nespadne. Věřím jim.
              souhlasím s pravidly
Nepřihlášen 13.03. > Vzkaz pro admina: nejde se mě už vůbec zaregistrovat, nezobrazuje se mi možnosti pro zadání. Diky za odpověď
Dalibor Fridrich 14.03. > Registrace funguje bez problému, musel bych vědět více údajů, proč se vám registrovat nedaří. napište mi na mail webmaster@vysledky.com a zkusíme na to přijít.
              souhlasím s pravidly
Nepřihlášen 09.03. > pro admina...nejde mi se přihlásit..jméno skalda6
Dalibor Fridrich 10.03. > Pro skaldu, vygeneroval jsem vám nové heslo a poslal vám ho do mailu. Podařilo se přihlášení?
              souhlasím s pravidly
Nepřihlášen 06.02. > Abych zjistil výsledky Kraje v hokeji musím se registrovat? Pořád mi vyskakují jenom ty staré. Díky
Dalibor Fridrich 06.02. > Abyste zjistil výsledky kraje v hokeji nemusíte se registrovat, nevím kde a proč na vás vyskakují staré. My všichni ostatní se na hokejové výsledky tohoto ročníku dostaneme bez problému jak v nové tak i ve staré verzi, případně v nové mobilní verzi.
              souhlasím s pravidly
Načíst další
ADMIN
4 hod.
PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE