Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Soutěže ČR

Pohár České pošty

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga
TIP: Vytvoř si vlastní výběr soutěží. Zaregistruj se a po přihlášení najdi svou oblíbenou soutěž. Ve spodním pruhu u soutěže klikni na odkaz vybraná soutěž pro vybrání, nebo odebrat soutěž pro vyjmutí soutěže z tvého výběru. Zápasy vybraných soutěží se budou zobrazovat na hlavní stránce. Připravujeme stránky pro smartphone.

So 20.09. 17:00
Na Srbské
Zbrojovka Brno - Slovan Liberec
31 46 23 131
1:0 (1:0)
So 20.09. 17:00
Chance aréna
Baumit Jablonec - České Budějovice
97 2 1 131
0:0 (0:0)
So 20.09. 17:00
Jiráskova
Vysočina Jihlava - 1.FK Příbram
73 21 7 131
0:1 (0:0)
So 20.09. 17:00
Městský stadion
1.FC Slovácko - Dukla Praha
71 25 4 131
5:1 (3:1)
So 20.09. 85´
Ďolíček
Bohemians 1905 - Slavia Praha
20 40 39 132
2:0 (0:0)
So 20.09. 13:45
QPR - Stoke
39 44 17 59
2:2 (1:1)
So 20.09. 16:00
Aston Villa - Arsenal
15 35 50 60
0:3 (0:3)
So 20.09. 16:00
Burnley - Sunderland
32 50 18 60
0:0 (0:0)
So 20.09. 16:00
Newcastle - Hull
78 17 5 60
2:2 (0:0)
So 20.09. 16:00
Swansea - Southampton
62 33 5 60
0:1 (0:0)
So 20.09. 18:30
West Ham - Liverpool
5 17 78 59
3:1 (2:1)
So 20.09. 16:00
La Coruňa - Real Madrid
0 2 98 48
2:8 (0:3)
So 20.09. 18:00
Bilbao - Granada
96 4 0 48
0:1 (0:1)
So 20.09. 20:00
Atlético Madrid - Celta Vigo
100 0 0 49
2:2 (2:1)
So 20.09. 22:00
Esp. Barcelona - Málaga
63 37 0 49
So 20.09. 15:30
Schalke - Eint. Frankfurt
76 18 6 51
2:2 (1:2)
So 20.09. 15:30
Augsburg - Brémy
33 43 24 51
4:2 (2:1)
So 20.09. 15:30
Stuttgart - Hoffenheim
61 33 6 51
0:2 (0:1)
So 20.09. 15:30
Hamburg - Bayern Mnichov
2 4 94 51
0:0 (0:0)
So 20.09. 15:30
Paderborn - Hannover
24 51 25 51
2:0 (0:0)
So 20.09. 18:30
Mainz - Dortmund
8 16 76 51
2:0 (0:0)
So 20.09. 17:30
Banská Bystrica - Ružomberok
46 46 8 37
3:1 (1:0)
So 20.09. 17:30
Zlaté Moravce - Trenčín
0 24 76 37
0:1 (0:0)
So 20.09. 17:30
Senica - Podbrezová
89 11 0 37
1:1 (1:1)
So 20.09. 19:30
Myjava - Košice
45 42 13 38
0:2 (0:2)
So 20.09. 20:00
Žilina - Trnava
87 11 3 38
1:0 (0:0)
So 20.09. 17:00
Marseille - Rennes
88 12 0 34
3:0 (0:0)
So 20.09. 20:00
Lorient - Reims
71 26 3 35
0:1 (0:0)
So 20.09. 20:00
Méty - Bastia
43 54 3 35
3:1 (1:1)
So 20.09. 20:00
Nantes - Nice
63 31 6 35
2:1 (2:0)
So 20.09. 20:00
Toulouse - Caen
69 31 0 35
3:3 (1:1)
So 20.09. 18:00
Cesena - Empoli
63 33 5 40
2:2 (2:0)
So 20.09. 55´
AC Milán - Juventus
17 59 24 41
0:0 (0:0)
So 20.09. 18:30
Excelsior - Dordrecht
88 12 0 26
1:1 (0:0)
So 20.09. 19:45
Den Haag - Go Ahead Eagles
73 27 0 26
1:1 (0:0)
So 20.09. 55´
Vitesse Arnheim - Heerenveen
35 27 38 26
1:1 (1:1)
So 20.09. 10:00
Ufa - Ural
75 25 0 20
0:1 (0:1)
So 20.09. 12:30
Rostov - Petrohrad
0 5 95 21
0:5 (0:2)
So 20.09. 15:00
Kuban Krasnodar - Kazaň
48 38 14 21
2:1 (2:1)
So 20.09. 18:00
Spartak M. - Groznyj
86 10 5 21
1:1 (0:1)
So 20.09. 17:00
Penafiel - Setúbal
35 45 20 20
2:0 (1:0)
So 20.09. 45´
Nacional Funchal - Braga
19 38 43 21
0:0 (0:0)
So 20.09. 16:00
Rapid Vídeň - Wolfsberger
38 29 33 21
3:0 (1:0)
So 20.09. 18:30
Ried - Sturm Graz
24 52 24 21
0:1 (0:0)
So 20.09. 18:30
Admira - Grödig
81 19 0 21
0:0 (0:0)
So 20.09. 18:30
Altach - Neustadt
52 48 0 21
2:0 (1:0)
So 20.09. 16:00
Erciyesspor - Akhisarspor
24 65 12 17
1:2 (1:0)
So 20.09. 19:00
Mersin - Rizespor
28 50 22 18
2:0 (1:0)
So 20.09. 19:00
Balikesirspor - Galatasaray
0 6 94 18
2:0 (2:0)
So 20.09. 13:00
Metalurh Doněck - Mariupol
100 0 0 16
3:0 (0:0)
So 20.09. 16:00
Záporoží - Poltava
25 75 0 16
0:3 (0:1)
So 20.09. 18:00
Mouscron - Genk
50 32 18 22
1:2 (0:0)
So 20.09. 20:00
Anderlecht - Cercle Bruggy
95 5 0 22
3:2 (2:1)
So 20.09. 20:00
Oostende - Gent
23 50 27 22
1:3 (1:1)
So 20.09. 20:00
Westerlo - Lierse
91 5 5 22
6:1 (3:1)
So 20.09. 15:30
Bodo/Glimt - Strömsgodset
25 38 38 16
0:4 (0:1)
So 20.09. 18:00
Valerenga - Molde
0 25 75 16
0:2 (0:1)
So 20.09. 16:00
Aberdeen - Ross County
85 10 5 20
3:0 (2:0)
So 20.09. 16:00
Hamilton - Kilmarnock
70 30 0 20
0:0 (0:0)
So 20.09. 16:00
Inverness - St. Johnstone
65 25 10 20
2:1 (0:0)
So 20.09. 15:00
Škoda Xanthi - Levadiakos
92 8 0 12
2:0 (1:0)
So 20.09. 17:15
OFI Kréta - Atromitos
42 58 0 12
1:0 (0:0)
So 20.09. 19:30
Olympiakos - Veria
100 0 0 12
3:0 (1:0)
So 20.09. 15:30
Piast Gliwice - Cracovia
81 14 5 21
4:2 (3:0)
So 20.09. 18:00
Podbeskidzie - Górnik Zabrze
29 52 19 21
0:3 (0:1)
So 20.09. 70´
Lech Poznań - Zawisza
81 19 0 21
5:2 (3:2)
So 20.09. 14:30
Nyiregyhaza - Győri
29 50 21 14
2:3 (1:2)
So 20.09. 16:30
Diósgyőri - Honvéd
46 38 15 13
2:1 (0:1)
So 20.09. 18:30
MTK Budapešť - Dunaujvaros
100 0 0 14
2:0 (1:0)
So 20.09. 18:30
Haladás - Videoton
0 7 93 14
0:2 (0:2)
So 20.09. 70´
Puskas - Lombard Papa
21 64 14 14
2:0 (2:0)
So 20.09. 15:45
Haskovo - Levski Sofia
8 15 77 13
1:4 (0:2)
So 20.09. 16:00
Marek - Botev Plovdiv
8 8 85 13
1:1 (1:0)
So 20.09. 17:30
Loko Plovdiv - Beroe
38 54 8 13
0:3 (0:0)
So 20.09. 18:00
CSKA Sofia - Loko Sofia
85 15 0 13
3:0 (0:0)
So 20.09. 15:00
Concordia - Botosani
67 25 8 12
3:3 (2:1)
So 20.09. 17:30
Oţelul Galaţi - Kluž
0 15 85 13
0:1 (0:1)
So 20.09. 20:00
Dinamo Bukurešť - Iasi
100 0 0 13
1:0 (0:0)
So 20.09. 15:00
Mytishchi Arena
Atlant - Čerepovec
93 7 0 14
2:5
So 20.09. 16:00
Minsk Arena
Dinamo Minsk - Nižnij Novgorod
67 20 13 15
3:0
So 20.09. 17:30
Ondřeja Nepelu
Bratislava - CSKA Moskva
33 13 53 15
1:4
So 20.09. 15:00
Scandinavium
Frölunda - Djurgårdens
100 0 0 14
2:1
So 20.09. 16:00
Tegera Arena
Leksands - Skellefteå
13 13 73 15
0:2
So 20.09. 16:00
Cloetta Center
Linköpings - Örebro
100 0 0 15
3:0
So 20.09. 18:30
COOP Arena
Luleå - Brynäs
73 27 0 15
2:1
So 20.09. 18:30
Fjällräven
MODO - HV71
13 20 67 15
4:1
So 20.09. 18:30
Vida Arena
Växjö - Färjestads
20 47 33 15
3:4 np
So 20.09. 16:00
Kuopion
KalPa - Hämeenlinna
73 20 7 15
3:2 np
So 20.09. 16:00
Oulun Areena
Kärpät - Espoo
87 0 13 15
5:4
So 20.09. 16:00
Kivikylän areena
Rauma - Turku
80 20 0 15
3:2
So 20.09. 16:00
Kisapuiston
SaiPa - JYP
33 40 27 15
5:3
So 20.09. 16:00
Ice Stadium
Tappara - Lahti
87 7 7 15
2:1
So 20.09. 17:30
Helsingin
HIFK - Pori
93 7 0 15
3:0
So 20.09. 19:45
PF Arena
Bern - Kloten
87 7 7 15
výsledek
So 20.09. 19:45
Hallenstadion
ZSC Lions - Biel
93 0 7 15
výsledek
So 20.09. 19:45
Vaillant Arena
Davos - Lugano
87 7 7 15
výsledek
So 20.09. 19:45
Patinoire
Lausanne - Ambrì-Piotta
20 33 47 15
výsledek
So 20.09. 19:45
Diners Arena
Rapperswil - Fribourg-Gottéron
60 13 27 15
výsledek
So 20.09. 19:45
des Vernets
Servette - Zug
87 7 7 15
výsledek
So 20.09. 17:30
KS EisArena
Linz - Bolzano
87 0 13 15
5:2
Dnes není na programu žádný zápas malého fotbalu z vybraných soutěží.
So 20.09. 13:00
Bohemians - Střešovice
0 0 100 13
3:6
So 20.09. 18:00
Pardubice - Brno
86 7 7 14
2:5
So 20.09. 18:15
Vítkovice - Otrokovice
86 0 14 14
7:1
So 20.09. 19:00
Ml. Boleslav - Liberec
100 0 0 14
9:2
Dnes není na programu žádný nohejbalový zápas z vybraných soutěží.
Dnes není na programu žádný basketbalový zápas z vybraných soutěží.
Dnes není na programu žádný volejbalový zápas z vybraných soutěží.
So 20.09. 17:00
Litovel - Karviná
0 8 92 13
27:27
So 20.09. 17:00
Lovosice - Dukla Praha
85 8 8 13
27:28
So 20.09. 18:00
Zubří - Talent Plzeň
0 8 92 13
23:18
So 20.09. 00:00
Zlín - Písek
100 0 0 7
výsledek
So 20.09. 17:00
Veselí n. M. - Prešov
80 0 20 10
28:23
So 20.09. 17:30
Partizánske - Michalovce
0 10 90 10
17:29
So 20.09. 18:00
Šaľa - DHK Olomouc
100 0 0 11
23:20
So 20.09. 18:00
Poruba - Slavia Praha
27 18 55 11
25:24
So 20.09. 18:00
ŠKP Senec - Baník Most
0 0 100 11
odloženo
Dnes není na programu žádný zápas ragby z vybraných soutěží.