Tady se zase vyzvracel nějaký brodský duševní mrzák viz poslední dva příspěvky tfuj tajbl admine zakroč!!!!!
    17.01.2020 07:41     (nepřihlášen)
    Souhlasím Antonovič do důchodu nemá na ledě co dělat zavazá UO musí vítězit
    16.01.2020 22:07     (nepřihlášen)
    16.01.2020 21:53
    Utkání KM-HO to byla marnost domácích a genialita hlavního pískače.Ten si ty fauly vymýšlel. Hlavně ve třetí třetině ve prospěch hostů, když to už moc posral, tak pískl i nesmyslný faul pro domácí. Když byl tlak domácích drtivý, tak ochotně a záhadně pomohl hostům svým faulem dostat je z nejhoršího.Konec utkání to byla hitparáda vylučování domácích. Vyčaroval posledních pět minut hru domácích o třech hráčích.V rychlém sledu vyloučil domácím tři hráče a jednomu hráči pro jistotu dal čtyř minutový trest, aby jistil vítězství hostů. Sice domácí tyto přesilovky přežili a 13 vteřin před koncem utkání při power play dali čestný gól. Domácí hráči byli v první třetině hodně marní z první rány na branku dostali gól. Vrcholem své marnosti bylo, když dostali při 34 vteřinové vlastní přesilovce 5 na 3 gól.
    16.01.2020 00:56     (nepřihlášen)
    on pan zapisovatel v Kroměříži nejen že neumí zapsat správně počet diváků, ale ani neovládá gramatiku :D
    V čase 55:18, Udělen 10 min. OT za nesportovní chování hráčí č. 23, po té udělen 20 min. OK za urážlivé chování vůči HR ";ty si *** a kurvýš hokej";
    15.01.2020 22:36    -gx- (nepřihlášen)
    nemohl. V zápise je opravdu 210, a to beru jako oficiální dokument. Pokud na tabuli bylo něco jiného, je blbost zapisovatele, že to neumí opsat. Ten je za správnost údajů v zápise zodpovědný. http://gimax.sweb.cz/KRO-ROS.pdf
    14.01.2020 21:51    -gx- (nepřihlášen)
    Mohl by někdo upravit počet diváků mezi Kroměříž - Rosice
    Je tam 210 a při to bylo napsáno na tabuli 357 diváků. Vadí mi to z důvodu každý se ptá kolik bylo diváků a řeknu aď se zde podívají a je tam 210. Díky moc
    13.01.2020 16:36     (nepřihlášen)
    Boskovice vlastní vinou neprohrávají, ty vždycky musí zaříznout rozhodčí. Nejlíp to umí vysvětlit ta jejich kustodka, ta je vtipná. :)
    13.01.2020 06:15     (nepřihlášen)
    12.01.2020 21:57
    Jak rozhodčí nepískají pro Boskovice a nežerou jim ty teatrální pády, tak jsou ... každý si může dle vlastní vůle doplnit co uzná.
    12.01.2020 20:01     (nepřihlášen)
    12.01.2020 19:17
    no tak se, chlapče, uklidni ..... dokud tu bude možnost doplňovat výsledky kdejakým joudou, tak se nic nezmění .... vždy se najde imbecil, který si tu bude dělat legraci ..... nejlepší by bylo, aby výsledky psal pouze správce soutěže (admin) a rovnou ";zahákované"; ..... na druhou stranu to není poprvé, co sem někdo píše hlouposti, tak se divím, že tě to ještě dokáže rozhodit :))
    12.01.2020 09:02     (nepřihlášen)