Téma:
    I.A třída skupina A
    Opište kód z obrázku:

souhlasím s pravidly
    Abrhám byl vyloučen v Podlesí záměrně,jinak by domácím scházely body. Jinak Libušín mnohem lepším týmem.
    17.09.2019 21:05     (nepřihlášen)
    Mysleli si, že se jim dostane pomoci hráčů s ";A"; tymu, ale ti si občas pújdou zahrát nějaký domácí zápas a ven jezdit nebudou. Tolik tam ti hraci neberou, aby jeli na zapas s A tymem a pak i s B tymem. Je to jen muj nazor. Treba je to tam uplne jinak
    17.09.2019 15:43     (nepřihlášen)
    A PROČ JAKO TEN RAKOVNÍK POSTUPOVAL?
    17.09.2019 13:14     (nepřihlášen)
    To bych úplně neřekl .. Libušin byl na míči ale pořádnou šanci neměli.. a co se týká vyloučeni tak hodně přísný, rozhodčí věděli co mají delat
    17.09.2019 09:24     (nepřihlášen)
    Spartak už je na sestupové pozici.
    16.09.2019 15:29     (nepřihlášen)
    kdyby to myslel se Spartakem dobre tak odstoupí jinak to dopadne úplně špatně...teď padne áčko i béčko a kazdej ho má už plný zuby
    16.09.2019 12:03     (nepřihlášen)
    V Podlesí domácí lepší prvních 5. minut. Pak lepší hosté. První branka domácích opravdu nádherná. Ta padla asi v 12 min. od té doby se domácí bránili, než byl vyloučen hostující hráč. Druhá půle o ničem.
    16.09.2019 10:34     (nepřihlášen)
    ve 40. min. byl v Podlesí za stavu 1 : 0 vyloučen hostům Abrhám a pak už to byla pohodička.
    16.09.2019 09:58     (nepřihlášen)
    Byl se někdo podívat v Podlesí? Výsledkově to vypadá na jednoznačný zápas týmů, které by měly hrát o horní patra tabulky.
    16.09.2019 08:54     (nepřihlášen)
    Mates.... buď v klidu...
    15.09.2019 19:00     (nepřihlášen)
    Loni jste Doksum cumeli do prdele a letos tomu nebude jinak... Umite se hecnout na jeden zapas, jinak jste marny po zbytek sezony...
    15.09.2019 18:36     (nepřihlášen)
    Mníšek válec!!!
    15.09.2019 18:32     (nepřihlášen)
    Nebýt Kralicka, tak byl Spartak před patnácti lety dávno v divizi a nemuseli se tady řešit hovna s pohárem a nepoharem.
    15.09.2019 09:38     (nepřihlášen)
    Nebejt brankáře Doksů,tak tam měli rukavici za 30.minut.Ten docela čaroval.Zbytek týmu,mimo Junka slabota.
    15.09.2019 09:17     (nepřihlášen)
    Poháry jsou o ničem a týmy dávají prostor hráčům z lavičky. Dnes Sedlec jasně lepší, týmový výkon a vyhrát mohla větším rozdílem. Spartak neměl skoro žádné šance a ve druhé půli nezahrál vůbec.
    14.09.2019 21:57     (nepřihlášen)