Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 6. srpna 2020
svátek má Oldřiška.
Hlavní menu
  • ID: 13954
  • Návštěvy: 309/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Jihomoravský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    25509
    Týden:
    309
    Dnes:
    47
    On-line:
    1

    Diskuse

    Téma:
    Jihomoravský krajský přebor
    Autor:
    Opište kód z obrázku:

    souhlasím s pravidly    
    Zdravim vas tak jake mate info o posileni? Neco zajimaveho? Popripade kdo nejvic posilil
    05.08.2020 11:29     (nepřihlášen)   
    Zbraslav : Ráječko 2 : 0
    26.07.2020 13:17     (nepřihlášen)   
    Jak hrálo dnes dopoledne Ráječko?Děkuji.
    26.07.2020 12:56     (nepřihlášen)   
    Ráječko posiluje. Chce výš.
    26.07.2020 09:56     (nepřihlášen)   
    Kuřim má skvělé výsledky,je vidět dlouhodobá poctivá práce,tak ať se Vám daří.
    26.07.2020 07:40     (nepřihlášen)   
    Kuřim-Bohunice 2:1
    25.07.2020 15:35     (nepřihlášen)   
    Sparta - Svratka 5:0
    24.07.2020 21:20     (nepřihlášen)   
    Dodělej si večerně jazyk český, a pak tady mudruj !!!!!
    24.07.2020 18:23     (nepřihlášen)   
    Jj to bude hráš tak na lavičku, nevím proč tam jde?
    24.07.2020 13:36     (nepřihlášen)   
    Radim Chyba ze Startu do Ráječka.
    24.07.2020 13:05     (nepřihlášen)   
    Víte vážený pane, těmto starším lidem už amaterský fotbal hodně chybí, někteří z nich na těch hřištích strávili celý sportovní život
    24.07.2020 12:19     (nepřihlášen)   
    Kamaráde jsou počítačoví analfabeti, hlavně ti starší, kterým někdo nastavil tyto stránky a oni se nikam jinam nedostanou.Takže jsou odkázáni na lidovky.Každý není dokonalý.A těmto hochům, kteří dělali třeba 50 let do fotbalu není třeba nadávat. I ty možná za pár let nebudeš některým modernim technologiím a systémum rozumět.
    24.07.2020 10:23     (nepřihlášen)   
    Víte, vy ubrečenci, že toto nejsou jediné stránky z fotbalového, krajského prostředí. Los a jiné věci se dají najít i jinde. Stačí se trošku snažit a ne tu jen fňukat.
    24.07.2020 06:18     (nepřihlášen)   
    Chtěl bych Vám vážený pane touto cestou velice poděkovat za vložení pondělního losu. Moc nám to všem pomohlo.Že to sem nejsou schopni dát správci stránek, je něco neskutečného.
    Ještě jednou děkujeme, pěkný večer.
    23.07.2020 22:11     (nepřihlášen)   
    Pro ty co si los nedovedou sami dohledat :

    1. kolo 09.08.2020 17:00
    datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
    08.08.2020 17:00 SK Moravská Slavia (6) FC Svratka Brno (11) -- : -- Vojtova nezahájen
    delegace
    09.08.2020 10:30 FC Sparta Brno (8) TJ TATRAN Rousínov (9) -- : -- Mariánské nám.-tráva nezahájen
    delegace
    09.08.2020 17:00 SK Krumvíř (2) FC Boskovice (15) -- : -- Krumvíř nezahájen
    delegace
    09.08.2020 17:00 FK Baník Ratíškovice (3) TJ Tatran Bohunice (14) -- : -- Ratíškovice nezahájen
    delegace
    09.08.2020 17:00 FC Ivančice (1) SK Líšeň „B“ (16) -- : -- Ivančice nezahájen
    delegace
    09.08.2020 17:00 FK Mutěnice (5) SK Olympia Ráječko (12) -- : -- Mutěnice-tráva nezahájen
    delegace
    09.08.2020 17:00 FC Moravský Krumlov (7) FC Dosta Bystrc - Kníničky (10) -- : -- Moravský Krumlov nezahájen
    delegace
    09.08.2020 17:00 FK SK Bosonohy (4) FC Kuřim (13) -- : -- Hoštická nezahájen
    delegace
    2. kolo 16.08.2020 17:00
    datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
    15.08.2020 10:15 TJ Tatran Bohunice (14) FK SK Bosonohy (4) -- : -- Neužilova nezahájen
    delegace
    15.08.2020 10:15 FC Kuřim (13) FK Mutěnice (5) -- : -- Kuřim nezahájen
    delegace
    16.08.2020 17:00 FC Dosta Bystrc - Kníničky (10) FC Sparta Brno (8) -- : -- Obvodová ul. nezahájen
    delegace
    16.08.2020 17:00 FC Boskovice (15) FK Baník Ratíškovice (3) -- : -- Svratecká ul. nezahájen
    delegace
    16.08.2020 17:00 FC Ivančice (1) SK Krumvíř (2) -- : -- Ivančice nezahájen
    delegace
    16.08.2020 17:00 SK Líšeň „B“ (16) TJ TATRAN Rousínov (9) -- : -- Kučerova - UMT nezahájen
    delegace
    16.08.2020 17:00 FC Svratka Brno (11) FC Moravský Krumlov (7) -- : -- Svratecká - muži, dorost nezahájen
    delegace
    16.08.2020 17:00 SK Olympia Ráječko (12) SK Moravská Slavia (6) -- : -- Ráječko nezahájen
    delegace
    3. kolo 23.08.2020 17:00
    datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
    22.08.2020 17:00 SK Moravská Slavia (6) FC Kuřim (13) -- : -- Vojtova nezahájen
    delegace
    22.08.2020 17:00 TJ TATRAN Rousínov (9) FC Dosta Bystrc - Kníničky (10) -- : -- Rousínov nezahájen
    delegace
    23.08.2020 10:30 FC Sparta Brno (8) FC Svratka Brno (11) -- : -- Mariánské nám.-tráva nezahájen
    delegace
    23.08.2020 17:00 SK Krumvíř (2) SK Líšeň „B“ (16) -- : -- Krumvíř nezahájen
    delegace
    23.08.2020 17:00 FK Baník Ratíškovice (3) FC Ivančice (1) -- : -- Ratíškovice nezahájen
    delegace
    23.08.2020 17:00 FK Mutěnice (5) TJ Tatran Bohunice (14) -- : -- Mutěnice-tráva nezahájen
    delegace
    23.08.2020 17:00 FC Moravský Krumlov (7) SK Olympia Ráječko (12) -- : -- Moravský Krumlov nezahájen
    delegace
    23.08.2020 17:00 FK SK Bosonohy (4) FC Boskovice (15) -- : -- Hoštická nezahájen
    delegace
    4. kolo 30.08.2020 16:30
    datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
    29.08.2020 10:15 TJ Tatran Bohunice (14) SK Moravská Slavia (6) -- : -- Neužilova nezahájen
    delegace
    29.08.2020 10:15 FC Kuřim (13) FC Moravský Krumlov (7) -- : -- Kuřim nezahájen
    delegace
    30.08.2020 16:30 SK Krumvíř (2) FK Baník Ratíškovice (3) -- : -- Krumvíř nezahájen
    delegace
    30.08.2020 16:30 FC Boskovice (15) FK Mutěnice (5) -- : -- Svratecká ul. nezahájen
    delegace
    30.08.2020 16:30 FC Ivančice (1) FK SK Bosonohy (4) -- : -- Ivančice nezahájen
    delegace
    30.08.2020 16:30 SK Líšeň „B“ (16) FC Dosta Bystrc - Kníničky (10) -- : -- Kučerova - UMT nezahájen
    delegace
    30.08.2020 16:30 FC Svratka Brno (11) TJ TATRAN Rousínov (9) -- : -- Svratecká - muži, dorost nezahájen
    delegace
    30.08.2020 16:30 SK Olympia Ráječko (12) FC Sparta Brno (8) -- : -- Ráječko nezahájen
    delegace
    5. kolo 06.09.2020 16:00
    datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
    05.09.2020 16:00 SK Moravská Slavia (6) FC Boskovice (15) -- : -- Vojtova nezahájen
    delegace
    05.09.2020 16:00 TJ TATRAN Rousínov (9) SK Olympia Ráječko (12) -- : -- Rousínov nezahájen
    delegace
    06.09.2020 10:30 FC Sparta Brno (8) FC Kuřim (13) -- : -- Mariánské nám.-tráva nezahájen
    delegace
    06.09.2020 16:00 FK Baník Ratíškovice (3) SK Líšeň „B“ (16) -- : -- Ratíškovice nezahájen
    delegace
    06.09.2020 16:00 FC Dosta Bystrc - Kníničky (10) FC Svratka Brno (11) -- : -- Obvodová ul. nezahájen
    delegace
    06.09.2020 16:00 FK Mutěnice (5) FC Ivančice (1) -- : -- Mutěnice-tráva nezahájen
    delegace
    06.09.2020 16:00 FC Moravský Krumlov (7) TJ Tatran Bohunice (14) -- : -- Moravský Krumlov nezahájen
    delegace
    06.09.2020 16:00 FK SK Bosonohy (4) SK Krumvíř (2) -- : -- Hoštická nezahájen
    delegace
    6. kolo 13.09.2020 16:00
    datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
    12.09.2020 10:15 TJ Tatran Bohunice (14) FC Sparta Brno (8) -- : -- Neužilova nezahájen
    delegace
    12.09.2020 10:15 FC Kuřim (13) TJ TATRAN Rousínov (9) -- : -- Kuřim nezahájen
    delegace
    13.09.2020 16:00 FK Baník Ratíškovice (3) FK SK Bosonohy (4) -- : -- Ratíškovice nezahájen
    delegace
    13.09.2020 16:00 SK Krumvíř (2) FK Mutěnice (5) -- : -- Krumvíř nezahájen
    delegace
    13.09.2020 16:00 FC Boskovice (15) FC Moravský Krumlov (7) -- : -- Svratecká ul. nezahájen
    delegace
    13.09.2020 16:00 FC Ivančice (1) SK Moravská Slavia (6) -- : -- Ivančice nezahájen
    delegace
    13.09.2020 16:00 SK Líšeň „B“ (16) FC Svratka Brno (11) -- : -- Kučerova - UMT nezahájen
    delegace
    13.09.2020 16:00 SK Olympia Ráječko (12) FC Dosta Bystrc - Kníničky (10) -- : -- Ráječko nezahájen
    delegace
    7. kolo 20.09.2020 15:30
    datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
    19.09.2020 15:30 SK Moravská Slavia (6) SK Krumvíř (2) -- : -- Vojtova nezahájen
    delegace
    19.09.2020 15:30 FC Sparta Brno (8) FC Boskovice (15) -- : -- Mariánské nám.-tráva nezahájen
    delegace
    19.09.2020 15:30 TJ TATRAN Rousínov (9) TJ Tatran Bohunice (14) -- : -- Rousínov nezahájen
    delegace
    20.09.2020 15:30 FK Mutěnice (5) FK Baník Ratíškovice (3) -- : -- Mutěnice-tráva nezahájen
    delegace
    20.09.2020 15:30 FC Dosta Bystrc - Kníničky (10) FC Kuřim (13) -- : -- Obvodová ul. nezahájen
    delegace
    20.09.2020 15:30 FC Moravský Krumlov (7) FC Ivančice (1) -- : -- Moravský Krumlov nezahájen
    delegace
    20.09.2020 15:30 FC Svratka Brno (11) SK Olympia Ráječko (12) -- : -- Svratecká - muži, dorost nezahájen
    delegace
    20.09.2020 15:30 FK SK Bosonohy (4) SK Líšeň „B“ (16) -- : -- Hoštická nezahájen
    delegace
    8. kolo 27.09.2020 15:30
    datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
    26.09.2020 10:15 TJ Tatran Bohunice (14) FC Dosta Bystrc - Kníničky (10) -- : -- Neužilova nezahájen
    delegace
    26.09.2020 10:15 FC Kuřim (13) FC Svratka Brno (11) -- : -- Kuřim nezahájen
    delegace
    27.09.2020 15:30 FK Baník Ratíškovice (3) SK Moravská Slavia (6) -- : -- Ratíškovice nezahájen
    delegace
    27.09.2020 15:30 SK Krumvíř (2) FC Moravský Krumlov (7) -- : -- Krumvíř nezahájen
    delegace
    27.09.2020 15:30 FC Boskovice (15) TJ TATRAN Rousínov (9) -- : -- Svratecká ul. nezahájen
    delegace
    27.09.2020 15:30 FC Ivančice (1) FC Sparta Brno (8) -- : -- Ivančice nezahájen
    delegace
    27.09.2020 15:30 FK SK Bosonohy (4) FK Mutěnice (5) -- : -- Hoštická nezahájen
    delegace
    27.09.2020 15:30 SK Líšeň „B“ (16) SK Olympia Ráječko (12) -- : -- Kučerova - UMT nezahájen
    delegace
    9. kolo 04.10.2020 15:00
    datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
    03.10.2020 15:00 SK Moravská Slavia (6) FK SK Bosonohy (4) -- : -- Vojtova nezahájen
    delegace
    03.10.2020 15:00 FC Sparta Brno (8) SK Krumvíř (2) -- : -- Mariánské nám.-tráva nezahájen
    delegace
    03.10.2020 15:00 TJ TATRAN Rousínov (9) FC Ivančice (1) -- : -- Rousínov nezahájen
    delegace
    04.10.2020 15:00 FC Dosta Bystrc - Kníničky (10) FC Boskovice (15) -- : -- Obvodová ul. nezahájen
    delegace
    04.10.2020 15:00 FK Mutěnice (5) SK Líšeň „B“ (16) -- : -- Mutěnice-tráva nezahájen
    delegace
    04.10.2020 15:00 FC Svratka Brno (11) TJ Tatran Bohunice (14) -- : -- Svratecká - muži, dorost nezahájen
    delegace
    04.10.2020 15:00 FC Moravský Krumlov (7) FK Baník Ratíškovice (3) -- : -- Moravský Krumlov nezahájen
    delegace
    04.10.2020 15:00 SK Olympia Ráječko (12) FC Kuřim (13) -- : -- Ráječko nezahájen
    delegace
    10. kolo 11.10.2020 15:00
    datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
    10.10.2020 10:15 TJ Tatran Bohunice (14) SK Olympia Ráječko (12) -- : -- Neužilova nezahájen
    delegace
    11.10.2020 15:00 FC Ivančice (1) FC Dosta Bystrc - Kníničky (10) -- : -- Ivančice nezahájen
    delegace
    11.10.2020 15:00 FK Mutěnice (5) SK Moravská Slavia (6) -- : -- Mutěnice-tráva nezahájen
    delegace
    11.10.2020 15:00 SK Líšeň „B“ (16) FC Kuřim (13) -- : -- Kučerova - UMT nezahájen
    delegace
    11.10.2020 15:00 FK SK Bosonohy (4) FC Moravský Krumlov (7) -- : -- Hoštická nezahájen
    delegace
    11.10.2020 15:00 SK Krumvíř (2) TJ TATRAN Rousínov (9) -- : -- Krumvíř nezahájen
    delegace
    11.10.2020 15:00 FK Baník Ratíškovice (3) FC Sparta Brno (8) -- : -- Ratíškovice nezahájen
    delegace
    11.10.2020 15:00 FC Boskovice (15) FC Svratka Brno (11) -- : -- Svratecká ul. nezahájen
    delegace
    11. kolo 18.10.2020 14:30
    datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
    17.10.2020 10:15 FC Kuřim (13) TJ Tatran Bohunice (14) -- : -- Kuřim nezahájen
    delegace
    17.10.2020 14:30 TJ TATRAN Rousínov (9) FK Baník Ratíškovice (3) -- : -- Rousínov nezahájen
    delegace
    17.10.2020 14:30 FC Sparta Brno (8) FK SK Bosonohy (4) -- : -- Mariánské nám.-tráva nezahájen
    delegace
    17.10.2020 14:30 SK Moravská Slavia (6) SK Líšeň „B“ (16) -- : -- Vojtova nezahájen
    delegace
    18.10.2020 14:30 FC Dosta Bystrc - Kníničky (10) SK Krumvíř (2) -- : -- Obvodová ul. nezahájen
    delegace
    18.10.2020 14:30 SK Olympia Ráječko (12) FC Boskovice (15) -- : -- Ráječko nezahájen
    delegace
    18.10.2020 14:30 FC Moravský Krumlov (7) FK Mutěnice (5) -- : -- Moravský Krumlov nezahájen
    delegace
    18.10.2020 14:30 FC Svratka Brno (11) FC Ivančice (1) -- : -- Svratecká - muži, dorost nezahájen
    delegace
    12. kolo 25.10.2020 14:30
    datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
    24.10.2020 14:30 SK Moravská Slavia (6) FC Moravský Krumlov (7) -- : -- Vojtova nezahájen
    delegace
    25.10.2020 14:30 FC Ivančice (1) SK Olympia Ráječko (12) -- : -- Ivančice nezahájen
    delegace
    25.10.2020 14:30 FK Mutěnice (5) FC Sparta Brno (8) -- : -- Mutěnice-tráva nezahájen
    delegace
    25.10.2020 14:30 FK SK Bosonohy (4) TJ TATRAN Rousínov (9) -- : -- Hoštická nezahájen
    delegace
    25.10.2020 14:30 SK Líšeň „B“ (16) TJ Tatran Bohunice (14) -- : -- Kučerova - UMT nezahájen
    delegace
    25.10.2020 14:30 FC Boskovice (15) FC Kuřim (13) -- : -- Svratecká ul. nezahájen
    delegace
    25.10.2020 14:30 FK Baník Ratíškovice (3) FC Dosta Bystrc - Kníničky (10) -- : -- Ratíškovice nezahájen
    delegace
    25.10.2020 14:30 SK Krumvíř (2) FC Svratka Brno (11) -- : -- Krumvíř nezahájen
    delegace
    15. kolo 28.10.2020 14:00
    datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
    28.10.2020 10:15 FC Kuřim (13) FK Baník Ratíškovice (3) -- : -- Kuřim nezahájen
    delegace
    28.10.2020 10:15 TJ Tatran Bohunice (14) SK Krumvíř (2) -- : -- Neužilova nezahájen
    delegace
    28.10.2020 14:00 FC Dosta Bystrc - Kníničky (10) SK Moravská Slavia (6) -- : -- Obvodová ul. nezahájen
    delegace
    28.10.2020 14:00 FC Svratka Brno (11) FK Mutěnice (5) -- : -- Svratecká - muži, dorost nezahájen
    delegace
    28.10.2020 14:00 SK Olympia Ráječko (12) FK SK Bosonohy (4) -- : -- Ráječko nezahájen
    delegace
    28.10.2020 14:00 TJ TATRAN Rousínov (9) FC Moravský Krumlov (7) -- : -- Rousínov nezahájen
    delegace
    28.10.2020 14:00 FC Sparta Brno (8) SK Líšeň „B“ (16) -- : -- Mariánské nám.-tráva nezahájen
    delegace
    28.10.2020 14:00 FC Boskovice (15) FC Ivančice (1) -- : -- Svratecká ul. nezahájen
    delegace
    13. kolo 01.11.2020 14:00
    datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
    31.10.2020 10:15 FC Kuřim (13) FC Ivančice (1) -- : -- Kuřim nezahájen
    delegace
    31.10.2020 10:15 TJ Tatran Bohunice (14) FC Boskovice (15) -- : -- Neužilova nezahájen
    delegace
    31.10.2020 14:00 TJ TATRAN Rousínov (9) FK Mutěnice (5) -- : -- Rousínov nezahájen
    delegace
    31.10.2020 14:00 FC Sparta Brno (8) SK Moravská Slavia (6) -- : -- Mariánské nám.-tráva nezahájen
    delegace
    01.11.2020 14:00 FC Dosta Bystrc - Kníničky (10) FK SK Bosonohy (4) -- : -- Obvodová ul. nezahájen
    delegace
    01.11.2020 14:00 FC Moravský Krumlov (7) SK Líšeň „B“ (16) -- : -- Moravský Krumlov nezahájen
    delegace
    01.11.2020 14:00 SK Olympia Ráječko (12) SK Krumvíř (2) -- : -- Ráječko nezahájen
    delegace
    01.11.2020 14:00 FC Svratka Brno (11) FK Baník Ratíškovice (3) -- : -- Svratecká - muži, dorost nezahájen
    delegace
    14. kolo 08.11.2020 14:00
    datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
    07.11.2020 14:00 SK Moravská Slavia (6) TJ TATRAN Rousínov (9) -- : -- Vojtova nezahájen
    delegace
    08.11.2020 14:00 FC Ivančice (1) TJ Tatran Bohunice (14) -- : -- Ivančice nezahájen
    delegace
    08.11.2020 14:00 FK Mutěnice (5) FC Dosta Bystrc - Kníničky (10) -- : -- Mutěnice-tráva nezahájen
    delegace
    08.11.2020 14:00 FC Moravský Krumlov (7) FC Sparta Brno (8) -- : -- Moravský Krumlov nezahájen
    delegace
    08.11.2020 14:00 FK SK Bosonohy (4) FC Svratka Brno (11) -- : -- Hoštická nezahájen
    delegace
    08.11.2020 14:00 SK Líšeň „B“ (16) FC Boskovice (15) -- : -- Kučerova - UMT nezahájen
    delegace
    08.11.2020 14:00 FK Baník Ratíškovice (3) SK Olympia Ráječko (12) -- : -- Ratíškovice nezahájen
    delegace
    08.11.2020 14:00 SK Krumvíř (2) FC Kuřim (13) -- : -- Krumvíř nezahájen
    delegace
    23.07.2020 19:47     (nepřihlášen)   
    1 2 
    Soutěž nemá správce [ více ]