Nikdo řešit Holice nebude. Mrkvička tam jel s jasným úkolem a ten splnil. Delegát tam je na nic. Jen to stojí peníze. Stačí se podívat kolikrát byl Suchý jako delegát na Dobříkovu. Neuspokojivý výkon nic neřeší, páč KR nikoho netrestá.
    ČT-Třemošnice, zasloužená výhra domácích, komplex Třemo prolomen:-),
    27.05.2018 06:31     (nepřihlášen)
    Myslíte, že bude rozhodčí v Holicích neuspokojivý dle delegáta zápasu?
    26.05.2018 21:23     (nepřihlášen)
    Rozhodčí v Holicích se ukázal.Je mi smutno z toho, co se v nižších soutěžích děje.Domácí do poslední chvíle bojovali o body,rozhodčí byl proti.Kdo nevěří, má možnost podívat se na záznam.Jen přítomnost pořadatelů zabránila tomu, aby dostal v poločase pár facek.Staří fandové odcházeli již v cca.36 minutě, protože se na to, co provedl hlavní s Holicemi nemohli koukat. Prostě hnus pánové z kraje!!!
    26.05.2018 19:40     (nepřihlášen)
    Od Žamberka to zas nebyl takový super výkon, spíše od Poličky velmi slabý výkon, obzvláště v prvním poločase. Jak říkal tatík jednoho hráče, nedivte se, když celý týden hráli v Praze futsal. Pak se ptám proč nechal první poločas trenér na lavičce hráče, co nehráli a postavil unavené borce futsalisty. Myslím, bohužel, že Polička je první sestupující.
    26.05.2018 19:30    poličák (nepřihlášen)
    Zamberk super,bomba...Super vykon!!!
    26.05.2018 19:14     (nepřihlášen)
    Gratuluji Žamberku, a to mají ještě v záloze hráči B mužstva, který jsou schopny kdy bude potřeba zaskočit.
    26.05.2018 19:07     (nepřihlášen)
    A je to taaaam super Žamberk důležité tři body z Poličky a pro chytráky rejpaly bez přispění rozhodčích .To jsme to teď několika rejpalum výhrou znechutily a otravily sobotní večer
    26.05.2018 18:52    Zamberak (nepřihlášen)
    Dneska Lanškroun v Chrudimi jasně lepší a 0:6 je ještě milosrdný výsledek!!! Ze dvou zápasů 6b,skóre 0:10!!! Chlapci super!!!
    26.05.2018 18:41     (nepřihlášen)
    CHlapci Žamberáci u Pavelky od 19,00 sraz ,bude zhodnocení kola.

26.05.2018 18:31     (nepřihlášen)
    Žamberk vede v Poličce 1:0 .37.minuta
    26.05.2018 17:40     (nepřihlášen)