Téma:
    Divize - skupina C
    Opište kód z obrázku:

souhlasím s pravidly
    Zaráží mě směšné a vtipné příspěvky, které se snaží opět znehodnotit výhru Mýta. Líbíš byla marná a prohrála by i kdyby první regulérní gól Mýta neuznali. A ty 4 šance Libiše viděl asi jen ten jeden pisatel. A nechápu kde viděl tyč. Pokud takto někdo viděl výkon Libiše je nesoudný. O co se tady snažíte. Takhle se bude komentovat každá výhra Mýta. Už je to docela trapný a přitroublý. To jste tedy asi zoufalci.
    20.10.2019 13:29     (nepřihlášen)
    Ruské Mýto je asi dle psani v divizi pro ostudu všude, no za týden dostane asi ranec v Benátkách. U mužstev soupeřů úplatky nejdou předat, někdo tu psal Slatinany. Takto toto mužstvo má stejou nálepku
    20.10.2019 11:28     (nepřihlášen)
    Myslím, že realita byla taková, že Mýto mělo tlak, který ale nedokázalo přetavit v žádnou větší šanci, následně pak dalo neregulerní gól, někdy okolo 30. minuty, to asi muselo být jasné všem soudný zúčastněným. Poté se hosté nesoustředili, hádali se s rozhodčím a dostali dva góly ještě do poločasu. V druhé půli to Mýto podcenilo a po gólu na 3:1 měla Libiš ještě 4 šance na gól (samostatný unik, tyč z rohu, centr před prázdnou bránu, kde hráč Libiše těsně ve skluzu netrefil míč a střela z vápna).
    Takže ano, v první půli Mýto Libiši nepůjčilo balon, ale v druhé půli to nakonec ještě mohlo být zajímavé.
    20.10.2019 11:14     (nepřihlášen)
    Výsledek jasně naznačuje, jak se Mýto trápilo (poločas 3:0) ! .. bravo, tím pro mě končí důvěryhodnost komentáře..
    20.10.2019 09:36     (nepřihlášen)
    V Mýtě chytne brankář za stavu 0:0 půl metru před čárou balón a pomezní mává gól a utíká na půlku to je bomba. A pak při protestech hlavní řekne že při dorážce, kdy domácí hráč vykopl brankářovi balón z ruky a dal góla,nemohl pískat faul na brankáře,protože pomezní mu už mával gól při první střele kterou golman chytil evidentně před čárou. Takto se píská v Mýtě když domácí nemohou dát góla a trápí se. Paráda
    20.10.2019 09:28     (nepřihlášen)
    Už jdete do prdele s tím Hlinskem, leze to už krkem a zamette si každý doma nebo na stadionu. Nikdo není čistý
    19.10.2019 22:30     (nepřihlášen)
    Co to je tady zase za dementy??Napište něco normálního a ne se zase navážet do nějakého mužstva.Ať je to Libiš nebo někdo jiný.
    19.10.2019 20:57     (nepřihlášen)
    Libiš podává stížnost, že jim hráči Mýta nechtěli půjčit míč a že minimálně pouštěli na svoji polovinu hřiště a že jim Mýto nabídlo jen jednu šanci na skórováni. A také, že jeli do Mýta 2 hodiny zbytečně.
    19.10.2019 20:35     (nepřihlášen)
    19:32 - šancí bylo tolik, že je nešlo už počítat. A ani se moc nezapotili.
    19.10.2019 20:31     (nepřihlášen)
    Tak kolik mělo dnes V.Mýto šanci ? Hosté jen jednu,ze jo ?

19.10.2019 19:32     (nepřihlášen)
    Hlinsko totiž nestačilo ulovit v uprchlických táborech azylanty a tak je čeká opět cesta do přeboru.
    19.10.2019 19:04     (nepřihlášen)
    16:42 - jsi frustrovaný pomatenec, co má asi život na *** a tak se stará o blbosti a nedokáže zkousnout úspěch druhých. Jsi nešťastník, který nemá v životě uplatnění a je na pokraji společnosti. Tady máš šanci blít a provokovat.
    19.10.2019 19:02     (nepřihlášen)