Souhlas. Je potřeba konkurence Vilikov a taky ty Ustečaci a Teplicaci potpořený Hrdlou jděte do pí..
    Kašlete na Bilinu ta se udělá sama.Pojďte chlastat jako normální lidi a bude te mít klid.
    Ty paciente,co se tady pořád otíráš o Bílinu,bydlíš uřcitě v nějakým zapadálově a máš z toho neskutečnej komplex.To není jinak možný.Vidláku.
    Ty blbe,nech se už vyšetřit.Jestli máš nějaký problém,skoč si k doktorovi.Už je to trapný.
    18.11.2019 07:03     (nepřihlášen)
    O těch co roky táhnou káru v Bílině.Vzdy se tam carovalo po vzoru Rumburská.
    17.11.2019 15:28     (nepřihlášen)
    Zajímalo by mě o jakých černokněžnících mluvíš.. jestli si tam nebyl tak neplacej nesmysly blbe.. zápas vyrovnanej, první poločas mírná převaha hostů, ale druhá půle trošku lepší zas domácí.. navíc nepísknutá penalta pro domací za stavu 0:0 ty blbe.. a to že hosté nedali góla na 1:1 a že dali tyčku je prostě fotbal.. Tak si nechte ty vaše deblní kecy, díky
    17.11.2019 02:44     (nepřihlášen)
    V Bílině jsou černokněžníci vzdy skvělý.
    16.11.2019 21:44     (nepřihlášen)
    19h34 m.Zapomnel si dodat,že za Liběšice kopes.(hraješ nemůžu napsat,to by byla lež jako věž.
    16.11.2019 21:12     (nepřihlášen)
    Pokaždé se nedaří vydařená výhra
    16.11.2019 20:49     (nepřihlášen)
    Jestli to nebude tím,že údajně Bílina hrála bídu.
    16.11.2019 20:22     (nepřihlášen)
    Já viděl dneska Libesice u nás v Bílině a byl to jeden z nejlepších týmů co tam hrál, moc nerozumím tomu, co dělají na 16 místě
    16.11.2019 19:34     (nepřihlášen)