Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 25. června 2019
svátek má Ivan.
Hlavní menu

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

MS 2014         ME 2016

MS 2014 - kvalifikace ME 2016 - Francie

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

MS 2019       MS 2018

    NHL                 KHL

    LM                 EHT

Futsal

Florbal

MEŽ 2015      MSŽ 2014

MEM 2013      MEŽ 2013

Házená

Název diskuze Přísp. Poslední
   III. třída - Mělník 53 25.06. 2019 10:16
   III. třída, skupina A 11 25.06. 2019 10:15
   Okresní přebor - Brno-venkov 125 25.06. 2019 10:12
   Okresní přebor - Rakovník 75 25.06. 2019 10:10
   Okresní přebor - Příbram 7 25.06. 2019 10:10
   Okresní přebor - Praha-východ 137 25.06. 2019 10:09
   Okresní přebor - Mladá Boleslav 5 25.06. 2019 10:09
   Okresní přebor - Nymburk 95 25.06. 2019 10:09
   Okresní přebor - Praha-západ 44 25.06. 2019 10:09
   Okresní přebor - Kutná Hora 3 25.06. 2019 10:08
   Okresní přebor - Mělník 102 25.06. 2019 10:08
   Okresní přebor - Kolín 6 25.06. 2019 10:07
   Okresní přebor 120 25.06. 2019 10:07
   Okresní přebor Kladno 201 25.06. 2019 10:07
   I.B třída skupina D 24 25.06. 2019 10:06
   I.B třída skupina E 125 25.06. 2019 10:06
   Okresní přebor - Benešov 143 25.06. 2019 10:06
   I.B třída skupina C 133 25.06. 2019 10:06
   I.A třída skupina A 66 25.06. 2019 10:05
   I.B třída skupina B 101 25.06. 2019 10:05
   I.B třída skupina A 295 25.06. 2019 10:05
   I.A třída skupina B 49 25.06. 2019 10:05
   Středočeský krajský přebor 451 25.06. 2019 10:04
   I.B třída skupina C 69 25.06. 2019 10:04
   Pražský přebor 207 25.06. 2019 10:04
   I.B třída - skupina A 82 25.06. 2019 09:59
   I.B třída - skupina B 65 25.06. 2019 09:59
   I.A třída - skupina B 79 25.06. 2019 09:59
   I.B třída - skupina C 147 25.06. 2019 09:59
   I.B třída západ - Liberecký kraj 6 25.06. 2019 09:56
   I.B třída východ - Liberecký kraj 7 25.06. 2019 09:56
   III. třída - Děčín 2 25.06. 2019 09:55
   I.A třída - Liberecký kraj 6 25.06. 2019 09:55
   Liberecký krajský přebor 64 25.06. 2019 09:55
   Okresní přebor - Děčín 2 25.06. 2019 09:54
   I.B třída skupina B 243 25.06. 2019 09:53
   I.B třída skupina A - Ústecký kraj 35 25.06. 2019 09:51
   I.A třída - skupina A 82 25.06. 2019 09:50
   Okresní přebor - Žďár nad Sázavou 2 25.06. 2019 09:49
   Olomoucký krajský přebor 90 25.06. 2019 09:49
   Okresní přebor - Třebíč 2 25.06. 2019 09:49
   III. třída - Havlíčkův Brod 2 25.06. 2019 09:48
   Okresní přebor - Pelhřimov 3 25.06. 2019 09:48
   Okresní přebor Jihlava 2 25.06. 2019 09:48
   I.B třída skupina B 3 25.06. 2019 09:47
   I.B třída skupina A 2 25.06. 2019 09:47
   Okresní přebor - Havlíčkův Brod 3 25.06. 2019 09:47
   I.A třída skupina A 2 25.06. 2019 09:46
   I.A třída skupina B 6 25.06. 2019 09:46
   Krajský přebor kraje Vysočina 14 25.06. 2019 09:45
   Okresní přebor - Kroměříž 94 25.06. 2019 09:40
   ČFL - skupina A 12 25.06. 2019 09:12
   Divize - skupina A 2 25.06. 2019 09:00
   III. třída, skupina A - Brno-venkov 65 25.06. 2019 08:57
   IV. třída, skupina B 50 25.06. 2019 08:55
   III. třída - Šumperk 7 25.06. 2019 08:40
   III.třída - Trutnov 2 25.06. 2019 08:20
   III. třída - Rychnov n/Kněž. 3 25.06. 2019 08:19
   Okresní přebor - Trutnov 3 25.06. 2019 08:19
   Okresní přebor - Náchod 3 25.06. 2019 08:18
   Okresní přebor - Rychnov n/Kněž. 3 25.06. 2019 08:18
   III. třída mužů 2 25.06. 2019 08:18
   Okresní přebor - Jičín 3 25.06. 2019 08:17
   Okresní Přebor - Hradec Králové 3 25.06. 2019 08:16
   I.B třída skupina B 5 25.06. 2019 08:16
   III.Třída - Hradec Králové 3 25.06. 2019 08:16
   I.B třída skupina A 5 25.06. 2019 08:15
   Královéhradecký krajský přebor 5 25.06. 2019 08:15
   I.A třída - Královéhradecký kraj 5 25.06. 2019 08:15
   III. třída - Svitavy 21 25.06. 2019 08:13
   III. třída - Ústí nad Orlicí 13 25.06. 2019 08:13
   Okresní přebor - Ústí n. Orlicí 48 25.06. 2019 08:13
   Hainz IV.třída Přeloučsko - Pardubice 8 25.06. 2019 08:12
   Hainz IV.třída Holicko - Pardubice 4 25.06. 2019 08:12
   Okresní přebor - Svitavy 35 25.06. 2019 08:12
   Pernštejn Vilém III.třída Pardubice 6 25.06. 2019 08:12
   Okresní soutěž IV. třída - Chrudim 18 25.06. 2019 08:11
   Krajský přebor - Pardubický kraj 113 25.06. 2019 08:11
   Pernštejn okresní přebor - Pardubice 4 25.06. 2019 08:11
   Okresní přebor - Chrudim 65 25.06. 2019 08:10
   Okresní soutěž III. třída - Chrudim 25 25.06. 2019 08:10
   1.B Skupina A Pardubický kraj 94 25.06. 2019 08:09
   1.B třída skupina B 57 25.06. 2019 08:09
   Moravskoslezský krajský přebor 186 25.06. 2019 08:07