Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 13. července 2020
svátek má Markéta.
Hlavní menu

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

MS 2014         ME 2016

MS 2014 - kvalifikace ME 2016 - Francie

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

MS 2019       MS 2018

    NHL                 KHL

    LM                 EHT

Futsal

Florbal

MEŽ 2015      MSŽ 2014

MEM 2013      MEŽ 2013

Házená

Název diskuze Přísp. Poslední
   Okresní přebor - Brno-venkov 13 13.07. 2020 08:27
   I.A třída skupina B 1 13.07. 2020 08:10
   III. třída 14 13.07. 2020 08:10
   Moravskoslezská fotbalová liga 55 13.07. 2020 08:09
   I.A třída skupina B 18 13.07. 2020 07:52
   Olomoucký krajský přebor 17 13.07. 2020 07:48
   Ústecký krajský přebor 30 13.07. 2020 07:35
   I.B třída skupina B 13 13.07. 2020 07:27
   1.B třída skupina B 9 13.07. 2020 07:13
   I.A třída skupina B 6 13.07. 2020 07:12
   I.B třída - skupina C 30 13.07. 2020 07:06
   I.B třída - skupina B 18 13.07. 2020 06:19
   KLM 229 13.07. 2020 05:50
   Divize - skupina D 20 13.07. 2020 01:09
   Moravskoslezský krajský přebor 35 12.07. 2020 23:28
   ČFL - skupina B 26 12.07. 2020 23:04
   III. třída, skupina B - Kroměříž 14 12.07. 2020 22:51
   Divize - skupina A 16 12.07. 2020 22:50
   Okresní přebor - Vsetín 6 12.07. 2020 22:38
   Zlínský krajský přebor 29 12.07. 2020 22:36
   Okresní přebor 25 12.07. 2020 22:33
   I.A třída - skupina A 27 12.07. 2020 22:31
   Fortuna národní liga 134 12.07. 2020 22:16
   Liberecký krajský přebor 11 12.07. 2020 21:50
   1.A třída - Pardubický kraj 7 12.07. 2020 21:10
   Krajský přebor - Pardubický kraj 26 12.07. 2020 21:09
   Divize - skupina C 27 12.07. 2020 21:06
   Jihomoravský krajský přebor 27 12.07. 2020 20:24
   IV. Třída - Kladno 17 12.07. 2020 20:12
   Okresní přebor - Zlín 4 12.07. 2020 19:50
   III. Třída skupina A - Kladno 13 12.07. 2020 19:47
   Středočeský krajský přebor 34 12.07. 2020 18:16
   I.A třída skupina A 12 12.07. 2020 16:56
   III. třída, skupina A - Kroměříž 10 12.07. 2020 16:46
   Divize - skupina F 18 12.07. 2020 16:08
   1.liga 161 12.07. 2020 16:01
   Okresní přebor - Rakovník 27 12.07. 2020 15:25
   I.B třída skupina C 27 12.07. 2020 14:15
   Středočeská krajská liga 11 12.07. 2020 13:12