Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:     
Registrace   |   Heslo

MS 2014         ME 2012

MS 2014 - kvalifikace ME 2012 - PL+UK

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

MS 2013       MS 2012

    NHL                 KHL

Euro Hockey Tour

Futsal

Florbal

MEM 2013      MEŽ 2013

MEM 2013      MEŽ 2013

Házená

So 19.04. 16:00
U Nisy
Liberec - 1. FC Slovácko
74 19 7 110
2:1 (0:1)
So 19.04. 16:00
Na Srbské
1.SC Znojmo FK - Baník Ostrava
38 33 29 110
0:4 (0:2)
So 19.04. 59´
Hlavní stadion
Mladá Boleslav - Jablonec
92 8 0 113
3:2 (2:2)
So 19.04. 13:45
Tottenham - Fulham
96 2 2 54
3:1 (1:1)
So 19.04. 16:00
Cardiff City - Stoke City
31 47 22 55
1:1 (0:1)
So 19.04. 16:00
West Ham - Crystal Palace
81 17 2 54
0:1 (0:0)
So 19.04. 16:00
Newcastle Utd. - Swansea City
65 26 9 54
1:2 (1:1)
So 19.04. 16:00
Aston Villa FC - Southampton
44 44 13 55
0:0 (0:0)
So 19.04. 18:30
Chelsea FC - Sunderland
100 0 0 53
1:2 (1:1)
So 19.04. 16:00
CA Osasuna - Valencia CF
7 40 53 43
1:1 (0:0)
So 19.04. 18:00
Levante - Getafe CF
76 19 5 42
0:0 (0:0)
So 19.04. 74´
Real Sociedad - Esp. Barcelona
86 14 0 43
výsledek
So 19.04. 15:30
Augsburg - Hertha BSC
73 22 5 41
0:0 (0:0)
So 19.04. 15:30
Dortmund - 1.FSV Mainz 05
95 5 0 41
4:2 (2:1)
So 19.04. 15:30
Werder Brémy - Hoffenheim
34 54 12 41
3:1 (1:1)
So 19.04. 15:30
SC Freiburg - Mönchengladbach
17 46 37 41
4:2 (0:1)
So 19.04. 15:30
Braunschweig - Bayern Mnichov
2 10 88 41
0:2 (0:0)
So 19.04. 18:30
Hamburg SV - VfL Wolfsburg
37 37 27 41
1:3 (0:2)
So 19.04. 15:00
Lazio - Turín FC
81 19 0 36
3:3 (1:0)
So 19.04. 15:00
Chievo Verona - US Sassuolo
74 23 3 35
0:1 (0:1)
So 19.04. 15:00
Catania - Sampdoria
23 37 40 35
2:1 (1:0)
So 19.04. 15:00
Udinese - Neapol
3 11 86 36
1:1 (0:1)
So 19.04. 15:00
AC Milán - Livorno
100 0 0 35
3:0 (1:0)
So 19.04. 15:00
Parma - Inter Milán
17 57 26 35
0:2 (0:0)
So 19.04. 15:00
Atalanta Bergamo - Hellas Verona
43 49 9 35
1:2 (0:0)
So 19.04. 15:00
Janov - Cagliari
88 12 0 34
1:2 (1:1)
So 19.04. 18:30
Juventus - Bologna
100 0 0 36
1:0 (0:0)
So 19.04. 34´
Fiorentina - AS Řím
24 49 27 37
0:0 (0:0)
So 19.04. 15:00
Košice - Slovan Bratislava
12 50 38 34
0:2 (0:0)
So 19.04. 17:30
AS Trenčín - Dunajská Streda
94 3 3 34
3:0 (2:0)
So 19.04. 17:30
Žilina - FC Nitra
79 21 0 34
3:0 (2:0)
So 19.04. 19:00
Myjava - Senica
26 54 20 35
výsledek
So 19.04. 17:00
Paços Ferreira - Nacional Funchal
33 39 28 18
0:5 (0:1)
So 19.04. 17:00
Marítimo Funchal - Académica
88 12 0 17
3:1 (2:0)
So 19.04. 18:00
Gil Vicente - GD Estoril
0 0 100 17
0:0 (0:0)
So 19.04. 59´
Os Belenenses - Sporting CP
0 11 89 19
výsledek
So 19.04. 12:30
Gaziantepspor - Gençlerbirligi
38 56 6 16
0:1 (0:0)
So 19.04. 15:00
Akhisarspor - Kayserispor
81 19 0 16
2:2 (2:0)
So 19.04. 18:00
Bursaspor - Elazığsp
88 13 0 16
1:0 (1:0)
So 19.04. 18:00
Galatasaray - Kasımpaşa
81 19 0 16
0:4 (0:1)
So 19.04. 11:00
Fk Tomsk - Samara
47 53 0 17
2:0 (2:0)
So 19.04. 13:30
Lokomotiv M. - Groznyj
88 6 6 17
2:1 (0:1)
So 19.04. 16:00
Machačkala - Zenit Petrohrad
6 28 67 18
1:2 (1:1)
So 19.04. 16:30
Austria Vídeň - Wolfsberger
94 6 0 17
3:1 (0:1)
So 19.04. 19:00
FC Admira - Salzburg
0 6 94 17
výsledek
So 19.04. 19:00
Sturm Graz - Josko Ried
59 41 0 17
výsledek
So 19.04. 19:00
Innsbruck - MW Neustadt
35 65 0 17
výsledek
So 19.04. 13:00
Uzhorod - Mariupol
55 36 9 11
1:2 (0:0)
So 19.04. 16:00
Šachtar Doněck - Metalurh Doněck
100 0 0 10
2:1 (0:0)
So 19.04. 14:00
Lombard Papa - Győri
17 33 50 12
1:2 (0:2)
So 19.04. 16:00
Kecskeméti - MTK Budapešť
75 25 0 12
3:0 (2:0)
So 19.04. 16:00
Paksi - Debreceni
0 8 92 12
0:0 (0:0)
So 19.04. 18:00
Újpest - Videoton
25 58 17 12
0:0 (0:0)
So 19.04. 74´
Kaposvári FC - Haladás
17 25 58 12
výsledek
So 19.04. 16:00
Vaslui - Corona
100 0 0 11
8:1 (4:1)
So 19.04. 18:30
Kluž - Piatra Neamt
91 9 0 11
0:0 (0:0)
So 19.04. 17:30
HK Nitra - HC Košice
54 8 38 13
výsledek
Dnes není na programu žádný zápas malého fotbalu z vybraných soutěží.
So 19.04. 19:30
Hattrick Brno - Ostrava
44 0 56 9
výsledek
So 19.04. 14:00
Dynamo ČB - Čelákovice
17 0 83 6
výsledek
So 19.04. 14:00
Žatec - Modřice
0 0 100 6
výsledek
So 19.04. 14:00
Vsetín - Benešov
0 17 83 6
výsledek
So 19.04. 15:00
Český Brod - Karlovy Vary
0 0 100 6
výsledek
Dnes není na programu žádný basketbalový zápas z vybraných soutěží.
Dnes není na programu žádný volejbalový zápas z vybraných soutěží.
Dnes není na programu žádný zápas házené z vybraných soutěží.
Dnes není na programu žádný zápas ragby z vybraných soutěží.